Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Mida osta?

Küsimus

SUPERVIP

Küsimus lihtne. Mida osta 300-500 euri eest? Kui ütlete, et sülearvuti, siis lisage ka mingi sülearvuti. Kui mingi ipad, siis postitage ka ipad jne. Telefoni ei taha.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0

Palju sul vanust on? Suhteliselt keeruline küsimus. Kui sul juhiload tegemata, siis võib need selle eest ära teha ning eeldades, et autot veel pole, siis ülejäänud autofondi panna. Kui tüdruk olemas on, siis võiks ju talle vahest midagi kinkida ka. Mingisugune kullast südamekujulise ripatsiga kaelakett on suht nummi ju :) Kui naudid poissmehe elu, või oled lihtsalt loomu poolest vabameelne , siis võib mööda Poola maanteid ringi kihutada ja tee kõrvalt litse peale korjata - naised on suht odavad ja töö teevad ka korralikult ära. Pilte ma igaks juhuks lisama ei hakka.. Ja kui sa väga otsustusvõimetu oled, siis võid raha ka lihtsalt minu pangaarvele kanda. Küll ma ise juba välja mõtleks, kuidas seda otstarbekalt ära kasutada :)


Anything you can do I can do better.

Teen fire cape'e!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Hehe, ei tegelikult ma tahaks meeletult autot osta. See on mu suurim vajadus atm. Aga pole lube ega vanust ja veel vähem kannatust. Nii, et see läheb peast ära. Olen vaba, tüdrukut ei ole. Ja mul on pmst kõik vajalik olemas, aga siiski midagi tahaks osta.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Hehe, ei tegelikult ma tahaks meeletult autot osta. See on mu suurim vajadus atm. Aga pole lube ega vanust ja veel vähem kannatust. Nii, et see läheb peast ära. Olen vaba, tüdrukut ei ole. Ja mul on pmst kõik vajalik olemas, aga siiski midagi tahaks osta.

 

Võin su sõber olla päevaks 500 euro eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

See raha hakkab sul nii v naa varsti ära kaduma.. Tüdrukud võtavad rohkem kütust kui jõulised ameeriklased.. mitte küll otseselt, kuid kaudseid kulusid tuleb lihtsalt niivõrd palju. Minu autofond haihtus pärast kolme lühikest suvekuud.. Ja siiski soovitaksin raha praegu veel alles jätta, lihtsalt ns ostmise pärast pole just eriti arukas osta, sest enamasti jäävad kõik need impulsiivselt ostetud asjad kuskile nurka seisma. Mõistlik oleks see raha investeerida näiteks farmingusse. Ostad kogu raha eest Maarjamaa kase seed'e ja puistad need enda maja kõrvale maha. Ootad paarkümmend aastat ja 500-st eurost on saanud vähemalt 5000, inflatsioonid ja teised tegurid jätsin praegu välja. Kui sa oled spordipoiss, siis oleks hea idee näiteks aastane jõusaali kaart osta - korraliku klubi kaart peaks suht krõbedalt maksma, kuid pikas perspektiivis tasub ettevõtmine ennast ära ;)


Anything you can do I can do better.

Teen fire cape'e!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
See raha hakkab sul nii v naa varsti ära kaduma.. Tüdrukud võtavad rohkem kütust kui jõulised ameeriklased.. mitte küll otseselt, kuid kaudseid kulusid tuleb lihtsalt niivõrd palju. Minu autofond haihtus pärast kolme lühikest suvekuud.. Ja siiski soovitaksin raha praegu veel alles jätta, lihtsalt ns ostmise pärast pole just eriti arukas osta, sest enamasti jäävad kõik need impulsiivselt ostetud asjad kuskile nurka seisma. Mõistlik oleks see raha investeerida näiteks farmingusse. Ostad kogu raha eest Maarjamaa kase seed'e ja puistad need enda maja kõrvale maha. Ootad paarkümmend aastat ja 500-st eurost on saanud vähemalt 5000, inflatsioonid ja teised tegurid jätsin praegu välja. Kui sa oled spordipoiss, siis oleks hea idee näiteks aastane jõusaali kaart osta - korraliku klubi kaart peaks suht krõbedalt maksma, kuid pikas perspektiivis tasub ettevõtmine ennast ära ;)

 

Pigem panen 30 taime püsti ja aastaga teen omale 3m eek. :D Aga tänud soovituste eest. Kui midagi mõistliku ostmiseks ei leia, siis kogun edasi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mina soovitaksin muidu raha kõrvale panna, aga kui tahad midagi lahedat osta, millega teiste ees uhkustada, siis osta see:

 

ascendent_audio_woofer_chris_yato.jpg

 

(Mitte see mees, vaid kõlar muidugi :) )

 

Ning sebi umb 3000w amplifier kõrvale, kuid kui tahaksid kodus jooksutada siis umbes 2 CPUd. Ning üks American Bass alternator ajab asja ära.

 

Muidu soovitaksin ka raha kõrvale panna, aga selle kõlariga oleksid eestis tehtud mees. Eestis ei jaga keegi sittagi pmst kõlaritest, siiani tean aind Imelik Poissi :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
investeeri ?:)

 

Just seda teengi.

 

Tänud soovituste eest. Kogun ja investeerin tasa pisi. Aga võite Gothicule ka soovitada.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Kuhu siis investeerida? Mingil hoiusel ma mõtet ei näe igastahes.

Investeeri kulda:P.Või kuluta spordi peale.....


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ise ka hetkel 16 ja 1000€ arvel.

Endal siht ees teha sellest 1000€ 4000€ ja osta auto.

 

btw ninni,nänni pole mõtet osta see neelab raha nagu tolmuimeja.

Parem kogu ja osta mingi kasulik asi mida läheb elus vaja.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Osta endale midagi mida sul läheb edaspidi kah tarvis.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Selle raha algne plaan ongi mul muideks auto ost, kuid seda auto jaoks veel veidi vähe.

 

900€? Saaksid normaalse bemmi omale. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

 

Muidu soovitaksin ka raha kõrvale panna, aga selle kõlariga oleksid eestis tehtud mees. Eestis ei jaga keegi sittagi pmst kõlaritest, siiani tean aind Imelik Poissi :).

 

Mis juttu sa nüüd ajad? Mine palun elfa foorumisse ja seal näed, kuidas kõlaritest jagatakse.

 

900€? Saaksid normaalse bemmi omale. :D

 

Mis normaalne bemm see vana 3-ne on? :D 5-ne isegi käraks ka, kui korraliku leiaks, aga bensiini kaanib ka korralikult, kui just -520 ei osta. Aga need raiped roostetavad palju. Aga eks see ilu ole vaataja silmades. Ise vaatan rohkem Honda Accordide poole..

No offence, aga see pea iga kuti esimese auto unistus, mulle tundub.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Mis juttu sa nüüd ajad? Mine palun elfa foorumisse ja seal näed, kuidas kõlaritest jagatakse.

 

 

 

Mis normaalne bemm see vana 3-ne on? :D 5-ne isegi käraks ka, kui korraliku leiaks, aga bensiini kaanib ka korralikult, kui just -520 ei osta. Aga need raiped roostetavad palju. Aga eks see ilu ole vaataja silmades. Ise vaatan rohkem Honda Accordide poole..

No offence, aga see pea iga kuti esimese auto unistus, mulle tundub.

 

isa kõrval sõidab siis mis sa ikka autosid vaatad.

ja bemm on ilus, aga see kes selle saab ei hakka kunagi normaalselt sõitma, kui ma vahest rattaga üle teen lähen, mingi bemm näeb mind minemas, mingi sõidab 5 meetri kaugusele ja siis pidurdab the fuck nagu.

 

 

Ostagi ipad2, see on ikka maailma lahedaim asi, sitaks kõva pelada, mingi netis samalahe olla kui langevarjuga hüpata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
isa kõrval sõidab siis mis sa ikka autosid vaatad.

ja bemm on ilus, aga see kes selle saab ei hakka kunagi normaalselt sõitma, kui ma vahest rattaga üle teen lähen, mingi bemm näeb mind minemas, mingi sõidab 5 meetri kaugusele ja siis pidurdab the fuck nagu.

 

 

Ostagi ipad2, see on ikka maailma lahedaim asi, sitaks kõva pelada, mingi netis samalahe olla kui langevarjuga hüpata.

Üritasid suruda, wannabe troll? Esiteks on mul vanus juba seal maal, et aeg on endale autot vaadata. Autokool on kohekohe ees ja kes keelab mul autot endale vaadata?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.