Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Disain

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Aga tead mis mina ütlen , see esimene postitus see skullstari design on puhas P ' sk no offence minu arvamus , btw Saiake teeb ka parem ;O just saying .

Saiake teeb webspelli disaine vms? vähemalt mulle meeldib ja teistele :)

Tee ise midagi!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See Contect Back on FaYalt võetud :)

 

---------- Post added 22-09-11 at 21:35 ----------

 

Ja kui ma ei eksi , Siis Upload.ee kasutab samasugust contect backi :P ,

 

Samasugused triibud ..

 

---------- Post added 22-09-11 at 21:36 ----------

 

Kle , Pane mingi login süsteem peale , See oleks vinge . Ja muuta jne pole raske seda .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See Contect Back on FaYalt võetud :)

 

---------- Post added 22-09-11 at 21:35 ----------

 

Ja kui ma ei eksi , Siis Upload.ee kasutab samasugust contect backi :P ,

 

Samasugused triibud ..

 

Kõik pole sinu sugused kes kopeerivad Fayalt ja need pole samad (Kõigil peaks erinevad olema) :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Imaginary friend.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.skullstar.eu/

 

Ärge imestage varsti kui see koduleht maas on, ei soovita sellistelt osta ei domeeni kui ka majutust. Nii nimetatud skullstar pakub teenust, kui lähme lingile veebimajutus, näeme hindasid. Läheme domeenid, näeme ikka hindasid. See skullstar pakub teenust, kuid kas ka skullstar on käibemaksu kohustlane, ei ole? Kus on KMreg, pole olemas? Varsti on maksu- ja tolliamet seljas ja ongi kogu asi kinni. Soovitan sellelel skullstaril ennast võtta kasvõi FIE-ks, FIE-le pole nii suured maksud kaa. Lihtsalt teadmiseks.

 

Muidu jõudud ja jaksu! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://www.skullstar.eu/

 

Ärge imestage varsti kui see koduleht maas on, ei soovita sellistelt osta ei domeeni kui ka majutust. Nii nimetatud skullstar pakub teenust, kui lähme lingile veebimajutus, näeme hindasid. Läheme domeenid, näeme ikka hindasid. See skullstar pakub teenust, kuid kas ka skullstar on käibemaksu kohustlane, ei ole? Kus on KMreg, pole olemas? Varsti on maksu- ja tolliamet seljas ja ongi kogu asi kinni. Soovitan sellelel skullstaril ennast võtta kasvõi FIE-ks, FIE-le pole nii suured maksud kaa. Lihtsalt teadmiseks.

 

Muidu jõudud ja jaksu! :D

 

Maksu- ja tolliamet ei tegele selliste asjad millel kindlalt turgu pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Maksu- ja tolliamet ei tegele selliste asjad millel kindlalt turgu pole.

 

Milleks siis üldse firmasid teha ja makse maksta kui võiks kõik nii öelda ilma "kindla turuta" läbi ajada? Väga kerge on näidata ju, et mingit käivet pole, asju pole ja ei pea mingeid makse maksma, natuke ebaloogiline pole see? Ja maksu- ja tolliamet just tegeleb firma regristrite jms. Või kes siis peaks tegelema sellega tekkib mul sell juhul küsimus?

 

Vabandan kui asi kisub teemast väga mööda, võite postituse kustutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selle 5 minuti lehe eest loodad 15 eurot saada? Elusees ei maksa keegi midagi selle jama eest.

 

///

 

Sa võid eraisikuna ka sellise asjaga tegeleda. Lihtsalt, kui hakkad inimesi enda alla tööle võtma ning käive läheb üle kindla suurusjärgu, siis hakkavad jamad tulema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.