Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

9. klassi eksamid.

Soovitatud postitused

Ise hakkan ka sel kooliaastal lõpetama , inglise keelt mina ei vali kohe kindlasti , sest suuline osa oleks mul väga kohutav - nimelt raiun toda keelt nii nagu näen :) , kardan , et valin keemia , sest meie keemia õpetaja on lihtsalt niivõrd super , korraldab kontsultatsiooni tunde ja tunnis ta seletab kõik nii detailselt ära , et seal lihtsalt ei jää midagi tähelepanemata kui vähegi kuulad . :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui tahate kindlasti lõpetada siis valige ühiskond.

Võite arvata, et palju küsimusi vms tegelt seal pole neid ültse.

See aasta oli savisaare,ansipi ja vist oli laari pilt.

Pidi kirjutama, mis erakonnas on.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui tahate kindlasti lõpetada siis valige ühiskond.

Võite arvata, et palju küsimusi vms tegelt seal pole neid ültse.

See aasta oli savisaare,ansipi ja vist oli laari pilt.

Pidi kirjutama, mis erakonnas on.

Jah, seda ma tean. Sirvisin seal neid 2011a. eksameid..

Inglise keel oleks iseenesest mulle ka tulevikus kasuks, kui ma tahan kuskile välismaale tööle minna orsmthing. (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, seda ma tean. Sirvisin seal neid 2011a. eksameid..

Inglise keel oleks iseenesest mulle ka tulevikus kasuks, kui ma tahan kuskile välismaale tööle minna orsmthing. (:

Just nii,soovitan valida aine,mis sulle meeldib ning mis sulle kasu toob,sellepärast valisingi ajaloo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal oli esimene veerand 2.

Mingi 8 kahte vist läks järjest.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

i dunno, füüsika tundub ülimalt lebo, keemiaga jääksin ilmselt eksamil hätta, kuigi jooksvalt hinne 4-5, ing. keeles kardan vähe nö grammar rrules pärast, sest ma panen need puhtalt tunde järgi, reeglitest pole õrna aimugi ja suuline on kerge, jutt mul jookseb, sest sõnavara on suhteliselt lai, või siis võtan ajaloo/ühiskonna, mis mul mõlemad puhtad viied, :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Trolol, kuda see võimalik et juba peate ära valima? Veebruaris peab kinnitama ju.

Eniveis, valikeksam ühiskond ja kindel success! Õppida praktiliselt ple midagi, va põhimõisted nagu parlament ja värki, kuid see tuleb täielikult loomulikust intelligentsist ja sellest kui palju sa uudiseid loed.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

For real, ära praegu eksamiteks küll õpi, praegu võta lebolt ja tunne end nagu 7 v 8 klassis, nkn lõpus konsulatsioonid kus kordate KÕIK õpitu üle, lihtsalt õpi tunnis asi selgeks ja kõik. Sellesuhtes, et preagu pole küll väga mõtet palju õppida, niikuinii läheb meelest ära. Valikeksamiks võtate niikuinii inglise keele/bioloogia või ühiskonna, no doubt about that.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise käin samas klassis mis Vanquish, et jätkan teemat siis, kuna ta banned.

Inglise keele - no nii lebo, et ma tegin pohmakaga ka 5+ hinde seal, nii kerge lihtsalt.. Eksam vist tuleb isegi raskem, kuid ma usun, et saan hakkama.

Eesti keel ja matemaatika on omamoodi teema, see vist juba nii kergelt ei tule. Eestikeelt sooviks 4 saada, matemaatikas oleks 3 ka hea. (:


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.