Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere,

Mõtlesin teha siis teema, kus räägitakse ORDI arvutitest.

- On kogemusi? Kui jah siis räägi kogemustest.

- Kui arvad, et ORDI arvutid ei k6lba kuskile, põhjenda.

- Räägi ORDI vigadest.

 

Palun mitte TROLLIDA.


1429450200_15_1_EUR_3.50_default.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

- On kogemusi? On küll, endalgi praegu ordi enduro ... , aga see äriklassi oma niiet pole m2ngimiseks :D aga ikka mängin :) saab ikka päris paljusid mänge mängida :) , muidu kasutan seda koolis.

- Räägi ORDI vigadest. - minu arvuti viga on see et jahutus tõmbab läppari alt tuult ja seetõttu läheb väga kiirelt tolmu täis ja ei jahuta korralikult :) aga rohkem siin vigu pole :) nagu iga teine sülearvuti :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõtlen just lauaarvuteid.

Kui juba ORDI arvutid siis läpakad ka ..

Läpakad suht sitad .. Ntx vahetasin mälu , läks vist kuidagi valesti korraks ja auk läks perse , ning rikkus northbridge ära . :(


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
läpparid on väga pasad, lauaarvutid ei tea. Läpparid ülekuumenevad suht kiiresti.

 

No kõik oleneb prosest ja videokaartist.

AMD prose kuumeneb kohe, kui midagi mängida.

 

Kogemusi?:

oman Ordi läpparit kohe pea 2a ja ütlen, et olen rahul.

Pole kordagi remondis käinud + midagi pole katki läinud (vb sellepärast, et ma ise hoolin ka natuke)

Aga hetkel pean ütlema seda, et läppar vananeb kiiresti, nii et mängimiseks tasuks osta lauakas või lihtsalt 1000€ ordi läpakas.

Ma arvan, et varsti on aeg uus läpakas osta ja arvatavasti ostan jälle ordist.

 

nt sellist:

http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9920&ItemID=9920-1684

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Siil

Mw2 ja sellised peaks välja vedama ilusti, kõiki küll mitte, sest mul Ordi Hurricane Plus.

Aga kõik mängud ei lähe, video viga.. Prose kõva muidu.

1 kuu tagasi soetatud, vigu ei esine.

Kiire ja mängud saab mängitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Just sai ostetud uus arvuti (Ordi Classic - http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&ItemID=9910-1489 )

Vana aga seisab nüüd nurgas, sai sellega pelatud oma 7a, see oli ka Ordi. Kahju et ei tea mudelit.

Soovitan Ordi arvuteid, ei tea kuidas sülearvutitega on, aga lauaarvuti, mis mul oli, oli vägagi hea.

Muudetud liikme FreeZe^^'i poolt

Denna tobaksvara kan skada din hälsa och är beroendeframkallande.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei istu ordi, esiteks need on odavalt kokku mätsitud ehk siis pole kvaliteeti, lauaarvutid võibolla peavad veits kauem, aga probleeme on nendega küll (alguses võib tunduda muidugi et on hea jne, aga teie arvamus muutub pooleteise aasta või aastaga), ja laptopidest ei tasu üldse rääkida need on veel hullemad saastad.Niiet jah minu poolne arvamus on, et ära osta ordit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei istu ordi, esiteks need on odavalt kokku mätsitud ehk siis pole kvaliteeti, lauaarvutid võibolla peavad veits kauem, aga probleeme on nendega küll (alguses võib tunduda muidugi et on hea jne, aga teie arvamus muutub pooleteise aasta või aastaga), ja laptopidest ei tasu üldse rääkida need on veel hullemad saastad.Niiet jah minu poolne arvamus on, et ära osta ordit.

 

Emal on Ordi Enduro olnud juba alates 2005-ndast aastast umbes, töötab siiamaani laitmatult.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa aru mix te arvate et ordi on saast vms. Kui ma teen oma arvuti firma nimega "SAAST" ja hakkan näiteks Inteli i3 v6i i7 põhjal arvuteid kokku kloppsima ja panen igale kastile ka kleepsu peale "SAAST" kas see teeb arvuti kuidagi moodi kehvemaks?

 

Kui v6tta nt: Ordi Classic Intel Core i3-2100, 4GB DDR3, MB Intel H61 kiibistik, VGA 1GB NV GF GT440 DVI, HDD 500GB, DVDRW, heli-ja võrgukaart, korpus ATX 450W, klaviatuur, optiline hiir, ID+Flash

Kui sellel arvuti kastil on "Ordi" kleeps küljes kas see teeb arvuti sitemaks, kui ta on? Sisu on ikkagi ju INTEL+NVIDIA seega Intel ja Nvidia on saast?

Kui sa arvad et oled kehva arvuti ordist saandud siis on pigem see su enda süü, et sa valida ei oska. Kui sulle ei meeldi mida ordi kokku paneb siis v6id alati ka ju ise juppidest midagi kokku panna v6i lased ordil sinu soovi j2rgi midagi komplekteerida.

Muudetud liikme -ErRoR-'i poolt

►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi on selles, et ma ei taha ordit ostagi kuna see nii palju negatiivset kriitikat saanud, oleks et 1-2 võibolla okei 10 inimest kritiseerivad seda, aga seda kritiseerivad väga väga paljud niiet jah.Aga see ainult minu arvamus, inimene ostab mis tema tahab :P.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal ordi juba kestnud ~6a.

Läbi läinud ainult helikaart muid juppe ise välja vahetanud, et arvuti ikka väheke kiirem püsiks..

Oleneb täitsa arvutist olen ise ka kuulnud kuidas läpparid kiirelt lähevad kuid jh lauaarvuti ikka kõige parem aga see minu arvamus :D


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.