Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahvel 2010-2011 ebameeldivamaks keskkonnaks muutunud?

Vahvel ebameeldivamaks muutunud?  

80 liiget on hääletanud

  1. 1. Vahvel ebameeldivamaks muutunud?

    • Jah - suht ebameeldivaks läinud.
    • Ei - on normaalne koht.
    • On koguaeg ebameeldiv olnud.


Soovitatud postitused

VIP
+1, siin foorumis on tõesti natuke palju liikset õiendamist, moderaatorid ka nii ära keeranud. Sain mingi nädal mute selle eest et tegin enda foorumisse samad teemad mis siingi? Et nagu wtf? Ega vahvel selliseid sõnu ega teemasi välja ei mõelnud.

 

Samas kui teised trollid ja muud elukad saavad mingi tunniks ainult mute.

 

Tahaks rohkem õiglust siia, täiesti mõttetu muidu.

 

Tegelikult sina said hoiatuse,

  • 3.1 Vahvliga sarnase suunitlusega foorumite propageerimine
    Seda nii vahvli foorumi teemades kui privaat-teadetes! Samuti ei tohi reklaamida mõttetuid nn. ühemehefoorumeid, kus on paar postitust ja 2 kasutajat, kes ise ka adminnideks. Teiste foorumite teemadele on lubatud loomulikult viidata sel juhul, kui need sisaldavad mõnes vahvli teemas esitatud küsimusele/probleemile vastust.[/*:m:3p13megm]

 

Igav foorum juba jah , inimesed juba kaovad kamh.

Ja paljud juba kindlasti nende moderaatorite nimede pärast quitivad

Selline admin nagu Martin võiks kaduda .

Foorumis võiks olla mingi hea uuendus , aga mitte midagi sellist nagu need moderaatorid mis vahvli VÄGA koledaks teevad minu arvates.

 

Aga palun väga, mis oleks see "hea uuendus?". Kui sulle ikka meeldib vahvel, siis sa ei hakka quitima sellepärast, et moderaatorite nimed on avalehel või mis? Tean, enda arustki on need häirivad aga noo..

 

Maailmaparandaja või mitte, aga Jonathanil on tuline õigus.. Ei oska öelda, millest see tingitud on. Võibolla moderaatorid pole piisavalt ranged..

Ühel hetkel tahate, et oleksime ranged, aga kui keegi warni saab mingi postituse eest, on mul kohe postkastis kirjad, et "Ma pole spämminud" ja ma ei tea mis kõik :D

 

Igastahes, Hoiatuse-süsteem on hetkel kõigi aegade karmim. Põhimõtteliselt peaks ühe spämm posti eest andma 5 punkti hoiatuse mis võrduks 1 päeva bänniga, juhul kui sul pole varasemaid rikkumisi.

Varem anti tumma üheks nädalaks, nüüd alla kahe nädala kuidagi ei saa :)

 

NOo aga, Loomad,Joonatanid ja teised, mis muudaks vahvli keskkonna taas meeldivaks? Kas spämmereid on liialt? Kas uusi ja huvitavaid teemasid/kategooriaid on vähe?

 

Vahvel on täpselt nii meeldiv, kui meeldivaks vahvli kasutajad selle muudavad ;) Jätke see meelde!

 

Jätkuvalt ootab Vahvel.Neti juhtkond huvitavaid ideid mida foorumis uuendada ja paremaks teha ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui me (moderaatorid) warnime liiga palju, hakkate vinguma et niuniu kõik on liiga karmid - eemaldage see mode juhtkonnast jne. Nüüd on uus probleem, äkitselt oleme liiga leebed? Otsustage ära siis ükskord, te muudkui hädaldate et kõik on halvasti, kuid ometigi ei paku ise midagi head välja.

Nagu Chill ütles: Vahvel on täpselt selline, milliseks kasutajad ta muudavad - olge ise ka aktiivsed ja pakkuge häid innovaatilisi ideid välja.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui me (moderaatorid) warnime liiga palju, hakkate vinguma et niuniu kõik on liiga karmid - eemaldage see mode juhtkonnast jne. Nüüd on uus probleem, äkitselt oleme liiga leebed? Otsustage ära siis ükskord, te muudkui hädaldate et kõik on halvasti, kuid ometigi ei paku ise midagi head välja.

Nagu Chill ütles: Vahvel on täpselt selline, milliseks kasutajad ta muudavad - olge ise ka aktiivsed ja pakkuge häid innovaatilisi ideid välja.

No inimesi on nii palju, et ei saa praegu neid üheselt võtta.Vinguvad need, kes spammivad ja värki.Praegu võis sinu jutust aru saada, et kõik vahvli liikmed on kui üksmees.Arvamusi ongi lihtsalt erinevaid.Nõustun ise Genius15-nega.Kui ei spammi, siis ei pea ka kartma, et saaks warni või midagi...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaata kõige pealt milline sa ise oled ja siis hakka mõtlema millised teised on. Aga kust sa tead milline oli vahvel 2009 aastal? Sa siin ju alates, 2010, kohe kui tulid oli ebameeldiv, aga siiski jäid? Ja mis mõttes ärge palun hääletage, kui peale 1.jaanuari reganud? Ma täiesti kindel, et siin on 2006 aasta vendasi ka kes see aasta regand. Kogu foorum on teis endis kinni. Trollid möliseksid oma vahel, kui te kogu aeg ei sekkuks ja annaks teile põhjust jätkamiseks.

 

//: Minu arvamus, 09'st aastast hakkas alla käima. Hetkel enam vähem isegi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vaata kõige pealt milline sa ise oled ja siis hakka mõtlema millised teised on. Aga kust sa tead milline oli vahvel 2009 aastal? Sa siin ju alates, 2010, kohe kui tulid oli ebameeldiv, aga siiski jäid? Ja mis mõttes ärge palun hääletage, kui peale 1.jaanuari reganud? Ma täiesti kindel, et siin on 2006 aasta vendasi ka kes see aasta regand. Kogu foorum on teis endis kinni. Trollid möliseksid oma vahel, kui te kogu aeg ei sekkuks ja annaks teile põhjust jätkamiseks.

 

//: Minu arvamus, 09'st aastast hakkas alla käima. Hetkel enam vähem isegi.

Sa võiksid tsiteerida ka kellega sa räägid, sest mina pole kindlasti siis alles 2010 aastast....Sa ise väljendad ka ennast liiga agresiivselt muide.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Any problems with it ?


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa võiksid tsiteerida ka kellega sa räägid, sest mina pole kindlasti siis alles 2010 aastast....Sa ise väljendad ka ennast liiga agresiivselt muide.

 

See Jonn on lihtsalt nii maun, ühe poisi idiootsus ajab lihtsalt närvi. Ja ta kirjutas, et kes peale 1.jaanuarit vms liitund, et ärge hääletage.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Stupid ass teema ju , kui sellele vennale endale ei istu siis logi välja button on üleval paremas nurgas , see nagu mingi tähelepanuhäiretega seoses teema , tahad mingi tähtis nina nüüd olla umbes kui oled 2010 reganud ja mingeid NN "ARUKAID" teemasid teed ?


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Stupid ass teema ju , kui sellele vennale endale ei istu siis logi välja button on üleval paremas nurgas , see nagu mingi tähelepanuhäiretega seoses teema , tahad mingi tähtis nina nüüd olla umbes kui oled 2010 reganud ja mingeid NN "ARUKAID" teemasid teed ?

 

Noo täpselt.

 

Keegi ei hoia sind siin kinni Jonn, keegi ei hakka sind taga igatsema. Ole siis vähe tolerantsem ja ela üle aeg mil virtuaal maailmas oled. Siuke koht nagu maailm, on ukse taga, kui sind kinni ei hoita.

 

/Jonnile suunatud.

 

Tahaks veel mainida, et ma kaldun arvama, et just sinusuguste pärast kõik per*e kukubki. Ühed üritavad päästa foorumit nagu emot8druk ja sina, teised trollivad, kolmandad saavad aru, et esimesed ja teised on idioodid. Kolmandate alla võivad kuuluda ka lihtsad trollid. Ehk siis, kes ei jää trollima ja ainult paska toodavad.

 

Mul on kritiseerimine veres, mis parata.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nojah, eks igaüks räägib mis tema arvab, mis mina parata saan sinna, ja wth tore, et ütlesid, et sul on kritiseerimine veres, sain sinust päriselt aru.

Mind lihtsalt huvitab kes mida arvab, mul on õigus teha siia normaalseid teemasid kui soovin.

Ja tõsi on see, et varsti lasen ennast nagunii siit ära bannida, kuna see koht ei istu väga enam, alla käinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nojah, eks igaüks räägib mis tema arvab, mis mina parata saan sinna, ja wth tore, et ütlesid, et sul on kritiseerimine veres, sain sinust päriselt aru.

Mind lihtsalt huvitab kes mida arvab, mul on õigus teha siia normaalseid teemasid kui soovin.

Ja tõsi on see, et varsti lasen ennast nagunii siit ära bannida, kuna see koht ei istu väga enam, alla käinud.

Milleks bannida ennast? Lase kasutaja ära kustutada. Mul sisetunne ütleb, et mingi aja pärast oled sa tagasi siin. See on kõigest minu arvamas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelikult sina said hoiatuse,

  • 3.1 Vahvliga sarnase suunitlusega foorumite propageerimine
    Seda nii vahvli foorumi teemades kui privaat-teadetes! Samuti ei tohi reklaamida mõttetuid nn. ühemehefoorumeid, kus on paar postitust ja 2 kasutajat, kes ise ka adminnideks. Teiste foorumite teemadele on lubatud loomulikult viidata sel juhul, kui need sisaldavad mõnes vahvli teemas esitatud küsimusele/probleemile vastust.[/*:m:3b2c6vwv]

 

 

 

Aga palun väga, mis oleks see "hea uuendus?". Kui sulle ikka meeldib vahvel, siis sa ei hakka quitima sellepärast, et moderaatorite nimed on avalehel või mis? Tean, enda arustki on need häirivad aga noo..

 

 

Ühel hetkel tahate, et oleksime ranged, aga kui keegi warni saab mingi postituse eest, on mul kohe postkastis kirjad, et "Ma pole spämminud" ja ma ei tea mis kõik :D

 

Igastahes, Hoiatuse-süsteem on hetkel kõigi aegade karmim. Põhimõtteliselt peaks ühe spämm posti eest andma 5 punkti hoiatuse mis võrduks 1 päeva bänniga, juhul kui sul pole varasemaid rikkumisi.

Varem anti tumma üheks nädalaks, nüüd alla kahe nädala kuidagi ei saa :)

 

NOo aga, Loomad,Joonatanid ja teised, mis muudaks vahvli keskkonna taas meeldivaks? Kas spämmereid on liialt? Kas uusi ja huvitavaid teemasid/kategooriaid on vähe?

 

Vahvel on täpselt nii meeldiv, kui meeldivaks vahvli kasutajad selle muudavad ;) Jätke see meelde!

 

Jätkuvalt ootab Vahvel.Neti juhtkond huvitavaid ideid mida foorumis uuendada ja paremaks teha ;)

 

Mainiks siiski ära, et endiselt on mind ainult 1. :D Aga see selleks.

Ma ei oska öelda, kuidas saaks paremaks. Tõesti neid wannabe trollijaid ja spammereid on palju, aga nende vastu vist ei saagi. Nad ei õpi mitte kunagi, saavad banni, teevad uue kasutaja ja lasevad samamoodi edasi. 1 asi võibolla, mis aitaks, oleks ka rangem kontroll uutel kasutajatel. Igasugused IP kontrollid jne, kas iproot kattub teiste kasutajatega jnejne.

 

---------- Post added 16-09-11 at 20:45 ----------

 

Stupid ass teema ju , kui sellele vennale endale ei istu siis logi välja button on üleval paremas nurgas , see nagu mingi tähelepanuhäiretega seoses teema , tahad mingi tähtis nina nüüd olla umbes kui oled 2010 reganud ja mingeid NN "ARUKAID" teemasid teed ?

 

Mis see liitumisaeg siia puutub? Mida kauem foorumis olnud, seda pikem epeenis? See, et inimesel on midagi kupli all ja arukaid postitusi teeb, ei tähenda, et ta kohe tähtis nina üritab olla.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui me (moderaatorid) warnime liiga palju, hakkate vinguma et niuniu kõik on liiga karmid - eemaldage see mode juhtkonnast jne. Nüüd on uus probleem, äkitselt oleme liiga leebed? Otsustage ära siis ükskord, te muudkui hädaldate et kõik on halvasti, kuid ometigi ei paku ise midagi head välja.

Nagu Chill ütles: Vahvel on täpselt selline, milliseks kasutajad ta muudavad - olge ise ka aktiivsed ja pakkuge häid innovaatilisi ideid välja.

 

 

õige jutt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Foorum õigustab ennast siis, kui kasutajad suhtlevad omavahel, praegu on foorum jõudnud sellisesse staadiumisse, kus kasutajad tulevad, loobivad oma pasa maha. vahet ei ole kas siis spam'i, kriitika, sõimu või muu ebavajaliku näol.

Praegune kasutajaskond ei oska enamjaolt üksteisega suhelda.

Samuti see mis juhtkonnas toimub ei ole ka just kiiduväärt, juhtkonnal puudub igasugune autoriteet, seda praktiliselt ei eksisteerigi.

Puuduvad samuti igasugused tulevikuperspektiivid, pidev paigal sammumine

Ime ka, et kõik natuke vanemad persoonid siit uttu tõmbavad, kui suures osas domineerib foorumis mingi bullshit.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.