Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[SCAM]´´Host Thunde´´ Dice fc.

Soovitatud postitused

VIP

Filmige järgminekord siis.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma olen ka seal, ta ignoreb mind, chatist banned/ kicked vms. tra "Bege" (vahetas nice) tule mõistusele mees. Saad siis foorumist banned kah ma usun..

 

---------- Post added 15-09-11 at 20:10 ----------

 

okei see "Bege" nii lohh vend ju. No davai, pisar, kogume rahva kokku, spämmime selle sita välja sealt.

 

---------- Post added 15-09-11 at 20:18 ----------

 

see bege ikka odav mees, scammis just veel ühte 13m, ja nüüd logis välja. hale....


Clan Chat: Da Chunky

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

55x2 kaotus ongi valusam ja tõenäolisem kui playa vs playa , seetõttu kõik ragevadki siin , pussy ass niggas


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Srsly? Võtsin 5m siis, läksin, Bege rollis 71 mulle. Sellepeale kickis FCst ära, ütles mulle privates et ma declinesin trade, et ma ei andnudki talle midagi. Pildil näha, et accept trade ja ta rollis 71.

 

72w2hj.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
normal ju...loodame et ta kaotas ka oma ranki. Teete eestlastele häbi, krdi scammeid. L1Play

 

ta fucking omanik seal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jäädki ragema et sellepärast et 5m kaotasid ?:O

Valus lihtsalt...

ta fucking omanik seal

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jäädki ragema et sellepärast et 5m kaotasid ?:O

Valus lihtsalt...

 

Ma ei rage lol, 5m pole nii suur summa. Lihtsalt hale, tal endal billioneid ju, laseb mingi 5m üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris hale, laseb üle ja mitte vähe. Ei soovita.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ütleme nii, et ärge minge sinna friendchati.

Eile mõtlesin, et okei, ostan ranki sinna. Andsin siis 10M ära, ostsin ranki. Enamus rahvas läheb dicema ainult "Bege" endi juurde, kuna ta istub seal oma maxxed geari ja phatiga. Avastasin, et ta käitub 99% inimestega suht negatiivselt. Koguaeg kargab kõrri ja ropendab jne. Vahepeal panin ka tähele, et tüüp lihtsalt lambist kaob W2'st ning keegi siis nutab, et kaotas raha ära. Veidikene hiljem on inimene bänned. Suuremate summadega tal sellist jama polnud kusjuures, aga vahepeal väiksematega kadus tüüp lihtsalt poole pealt ära.

 

Täna oli ka siis huvitav juhus kus ta Raikole samamoodi tegi. Raiko juhtus aga samal ajal olema Skypes meiega ning ma ka hostisin just. Ta trades Begele 5m, Bege veeretas 71 ning Raiko ütles Skypes, et võitis, paar sekundit hiljem andis aga teada, et sai hoopis bänni fcst.

 

Praegu just siis uurisin Bege käest seda Raiko teemat ning mingit päevast teemat, kuna vahepeal rahvas käib fcs spämmimas, kui Beged pole, kuna siis ei saa keegi kickida... Bege aga lendas kohe peale oma attitudega ning mõned laused hiljem juba lihtsalt bännis minu fcst ära.

 

Eriti huvitav on see, et recruit ei võinud 20M bette teha, kuigi päeval mingisugune vend, kes oli fcs kõvasti kauem olnud, võttis vastu 20M bette ning ka ütles fcs, et teeb 20m max. Ma küsisin siis ka korra, et ehk on keegi huvitatud 20M dd'st. Bege siis vastas, et ma ei või selliseid potte hostida, aga tema võib mulle seda teha. Ma siis ütlesin, et okei, sain, ei või ning hakkasin seda teise ranked venna juttu rääkima, et too tüüp võttis 20M bette vastu. Siis sain kohe sahmaka vastu, et ma üritavat 20M üle lasta ning kaldun teemast kõrvale, kuna ei taha temaga dd teha, kui ta holdib. Ma nagu ei vastanudki selle kohapealt miskit, kuna ma sain aru, et suurem probleem oli siin see, et ma ei või nii suurt betti vastu võtta, siis hakkasin temaga sel teemal hoopis rääkima. Väidetavalt ütles ta mulle, et oli mulle 1x seda pmis maininud ning 2x fcs, mis siis, et fcs ei olnud mingit teksti selle kohta.

 

Ma julgen väita, et ta laseb random pote üle mingitelt vendadelt keda ta esimest korda näeb ning kes ei satu sinna väga tihti dicema, kuna ka vahepeal panin tähele selle lühikese aja jooksul, et Bege rollib ning siis veidikene peale seda on keegi järjekordselt kicked fcst. Läheb mõni minut mööda ning isik karjub "bege scams". Samas ma ei imesta selle üle, kuna inimesi oli tõesti jube palju selle lühikese aja jooksul, kes seda väitsid, et scammi said ning ka temapoolne käitumine oli väga kahtlustekitav. Võtame näiteks WIN ALL DAY fc või themilki rankedi oma, seal ma pole veel sellist jama kohanud.

 

Nii et jah, kui te jamasid ei soovi või enda rahast ilma ei taha jääda, siis minge sellest fcst kaarega mööda ning valige näiteks Win All Day või väiksemate bettide jaoks miskisugune muu trusted host.

 

Muidu enamus hostid, kes sinna end ostavad, on täitsa toredad ning väikse protsent scammib, aga Bege ise käitub põhimõtteliselt kõigi inimestega ülimalt negatiivselt ning halvasti, vahet pole kas sa oled ranked või mitte.

 

IGATAHES RANDOMILT SCAMMITAKSE SEALT TEIE RAHA VAHETEVAHEL!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Irl sõber oli host seal , laenas 20m kickis clannist ja fc-st :) gg "trusted faggot" :)

 

---------- Post added 27-09-11 at 11:51 ----------

 

Las scammib , ega niimoodi kaugele ei sõua

 

---------- Post added 28-09-11 at 06:23 ----------

 

Su naeratus saab lilleline , usu mind :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Türa mees ma taon sul klahvid kurku rsk

 

Kui keegi selle tropi kohta andmeid teab siis palun jagage !

Tont on niiiii ülbe ja niiii ennast täis + total scammer , oma fc hoste isegi laseb üle , niiet GL sulle , loodan et saan sutsu andmeid , elukoht jne , sinnakanti satun tulen vaatan su 19 aastast naeratust , mis muutub äkitselt 70aastaseks naeratuseks

 

---------- Post added 28-09-11 at 11:48 ----------

 

pideraas nahui

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.