Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lure Loodid

Soovitatud postitused

Inglane ei peagi eesti keelt oskama. :D

Mida sa halad neist pixlitest? Ole vähe üle sellest.

 

Ma pole midagi halanud siin, umbes et tahan oma kraami tagasi vms :D

asi põhimõttes, riputan asja suure kella otsa ja loodan et võimalikult paljud seda näevad, sest

küllaltki ebatavaline juhtum ja "tegijad" ei saa aru, et nad on oma respekti siin

foorumis potist tänase päevaga alla lasknud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eestlane keerab ikka teisele eestlasele mis seal parata nii see onju ?

Kenad loodid, edu luremisel!


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Haha meil jumala pohhui tead ikka seda eks.. See, et sa diced ei tähenda, et sa pixlitest ei hooli.

 

Wait what? Kui ta oleks selle santa droppinud oleks ta tubli poiss olnud v ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ei? sest neljast sõbrast oleks keegi selle endale lootinud ja pärast lauaall tagasi andnud.

 

No ta k6nniks ge ringi ytleks "Dropping santa"

Siis kui mingi 50 inimest seal , dropib .

Oleks siis k6va 12 aastane v ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ta k6nniks ge ringi ytleks "Dropping santa"

Siis kui mingi 50 inimest seal , dropib .

Oleks siis k6va 12 aastane v ?

ei. k"6"va 13 aastane juba

 

---------- Post added 26-09-11 at 21:48 ----------

 

las alchib ära ja see 12aastane poiss oleks mu iidol.

 

rofl:D (Y)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellisel juhul oleksite pidanud seda 10 aastat tagasi mulle ütlema.

1272938115936.jpg

Vaatab, ehk homme/ülehomme tuleb uusi loote.

Raresid ei hakka nii pea tulema, kui üldse tuleb. Nende jaoks peab päevast päeva sees istuma pidevalt, aga pole seda aega võtta. Õhtuti saab ainult vahetevahel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kui te ei tea miks ma TÄPITÄHTI ei kasuta siis olge vait.

Btw mu jaoks pixlid v2ga lahedad asjad . Saaks ma kuradi 40 phatti kuus siis saaks v2ga ilusti 2ra elatud.

Kui neid pixleid saab irl syya siis pole enam pixlid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui te ei tea miks ma TÄPITÄHTI ei kasuta siis olge vait.

Btw mu jaoks pixlid v2ga lahedad asjad . Saaks ma kuradi 40 phatti kuus siis saaks v2ga ilusti 2ra elatud.

Kui neid pixleid saab irl syya siis pole enam pixlid.

 

Sõid mult leiva siis käest?

Süüa tahad siis mine tööle, mitte ära huia foorumikaaslastega.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paistab, et sellest teemast on saamas järjekordne madalalaubaliste diskusiooni võistlus, kus küla londosid juhib björk nimega Skiller 0wn. Tõsiselt soovitan sul koopast välja tulla ja pretsedenditu naiivsus selja taha jätta. Ei näe antud situatsioonis kellegi teise süüd, kui sinu enda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paistab, et sellest teemast on saamas järjekordne madalalaubaliste diskusiooni võistlus, kus küla londosid juhib björk nimega Skiller 0wn. Tõsiselt soovitan sul koopast välja tulla ja pretsedenditu naiivsus selja taha jätta. Ei näe antud situatsioonis kellegi teise süüd, kui sinu enda.

okei londo, meki mu slongi nüüd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sõid mult leiva siis käest?

Süüa tahad siis mine tööle, mitte ära huia foorumikaaslastega.

 

Ei mai taha syya. See olemas . Point selles et pixlite eest saab raha. Teed mis tahad sellega.

Ja mai tea , suht tuli v2lja see meil juba. Kahen2dalaga hakkasime juba 100m luresi saama pmst. Varsti oleks phatte ka tulnud.

Miks peaks tööl k2ima siis kui saab rsi toksida, saab funni, saab raha .. ?

 

Ja sul jumala pohh ju, miks nutad siis yldse? Btw kahju et sa ennem skypes polnd. Reaction oleks 2ge olnud :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tra pange see fuckign teema juba kinni. Mis jama siin toimub, jah luresin mingi venna koos vortexiga ära. See ongi luremine, see pole fucking Runescape rulesidega isegi keelatud. See on inimeste lollus, et nad kurat kaasa ronivad. JAH, ma ütlesin sellele skill ownsile, et kuradi ma nätiasn sulle kuidas käib. Kes kurat on nii loll, et tuleb maxed str geariga vaatama, kuidas luretakse, kui alguses näeb settinguid: ITEMS ARE DROPPED, NO FOOD, NO PRAYER. Iseenda fucking lollus et sisse tuli. Rahunage nüüd maha ja minge vaadake youtubes oma runescape videosi edasi. Mind ei koti need fucking pixlid, müüsin millid maha just geniusele.

 

u-mad-bro.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tublid olete jah. Jätkake samas vaimus. Eeskujulikud foorumlased :)

 

OT: Minu loogika kohaselt toimus pettus ning asjaosalisi peaks karistama. Ma väänaks kohe ban ära. Igal juhul ei soovitaks teiega mingit äri teha, kui asi puudutab ette andmist. Usaldus null. Antud hetkel peaksite te saama omale Trade With Caution embleemi ja jutul lõpp.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tublid olete jah. Jätkake samas vaimus. Eeskujulikud foorumlased :)

 

OT: Minu loogika kohaselt toimus pettus ning asjaosalisi peaks karistama. Ma väänaks kohe ban ära. Igal juhul ei soovitaks teiega mingit äri teha, kui asi puudutab ette andmist. Usaldus null. Antud hetkel peaksite te saama omale Trade With Caution embleemi ja jutul lõpp.

 

Erm.... Pole nagu pärisrahaga siin tegeledes ühtegi probleemi olnud ja ei saa kunagi olema ka. See on fucking mäng, see pold isegi scamm. See oli lihtsalt lugemisoskamatus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tra pange see fuckign teema juba kinni. Mis jama siin toimub, jah luresin mingi venna koos vortexiga ära. See ongi luremine, see pole fucking Runescape rulesidega isegi keelatud. See on inimeste lollus, et nad kurat kaasa ronivad. JAH, ma ütlesin sellele skill ownsile, et kuradi ma nätiasn sulle kuidas käib. Kes kurat on nii loll, et tuleb maxed str geariga vaatama, kuidas luretakse, kui alguses näeb settinguid: ITEMS ARE DROPPED, NO FOOD, NO PRAYER. Iseenda fucking lollus et sisse tuli. Rahunage nüüd maha ja minge vaadake youtubes oma runescape videosi edasi. Mind ei koti need fucking pixlid, müüsin millid maha just geniusele.

 

u-mad-bro.jpg

 

Haha lol , miks sa enda rage postituse järele panid selle pildi? Ilmselgelt oled ju ..


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Haha lol , miks sa enda rage postituse järele panid u mad bro? Ilmselgelt oled ju :D

 

Jaa sitaks mad olen, et 12 aastased trollid kuskil kuradi foorumis mind sõimavad ja tahavad, et ma banni saaks. Ma olen siin foorumis kauem olnud, kui enamus nendest kokku. Srsly megahit, arvasin, et sa normaalne vend siin foorumis. hakkad ka siin kuradi iba ajama. Eeskujulik missugune. Soul, Superman ja Kristjan on ainukesed normaalsed moded/eeskujulikud siin foorumis. Suht vinge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Erm.... Pole nagu pärisrahaga siin tegeledes ühtegi probleemi olnud ja ei saa kunagi olema ka. See on fucking mäng, see pold isegi scamm. See oli lihtsalt lugemisoskamatus.

 

Aa, et umbes kui rsgp välja petad, siis on kõik JOK? Tore teada geeniuss.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jaa sitaks mad olen, et 12 aastased trollid kuskil kuradi foorumis mind sõimavad ja tahavad, et ma banni saaks. Perse ma olen siin foorumis kauem olnud, kui enamus nendest kokku. Srsly megahit, arvasin, et sa normaalne vend siin foorumis. hakkad ka siin kuradi iba ajama. Eeskujulik missugune. Soul, Superman ja Kristjan on ainukesed normaalsed moded/eeskujulikud siin foorumis. Suht vinge.

 

261184_154598541295668_531390979_n.jpg

Kedagi ei koti mis sa arvad ..


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Haha lol , miks sa enda rage postituse järele panid selle pildi? Ilmselgelt oled ju ..

 

Trust me . Keegi ei ole mad. Nalja saab :)

 

Ja öelge mulle nyyd et lure pole fun .. 10 lehte mingit sitta :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aa, et umbes kui rsgp välja petad, siis on kõik JOK? Tore teada geeniuss.

 

Polnud petmine ju. Ma ei võtnud seda talt kuskil kuradi trade screenis ära või küsinud ta dragon armourit, et ma seda kuradi tasuta trimmin. Kui te midagi teaksite clan warist. Siis peaksite teadma, et sisse tulles viskab sul ekraani täis kirjaga: ON DEATH, ITEMS ARE DROPPED. Juures veel näitab, et foodi pole ja prayerit ka. Miks ma peaksin näitama, kuidas lureda, selliste settingutega waris? Peaks nagu aru saama.

 

Ühesõnaga, see oli kõige kergem lure üldse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.