Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lure Loodid

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis kuradi väljapetmine see teie arust oli, see ongi luremini, putsi väga savi kas ta on eesltane inglane vahvlist rune24-st, nagu what?

 

Tahate öelda, et kõik inimesed kes on saanud lureda on scammed? Ta oleks pidanud ise mõtlema natuke, ning luremist võid sa netis t samamoodi õppida. Luremine põhinebki ju sellel eesmärgil, et inimese tähelepanu hajuda, samamoodi kutsu milli müüa wildi ja löö maha, kas ta tuleks ? Ei samamoodi oleks pidanud käiruma see ...kes iganes

 

 

Aga eelmine pilt on soo cute =)


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui sind ei huvita, siis mille pärast sa siin teemas nii aktiivne oled?

 

Makes no sense. Ega Raiko ainukesena siin teemas ei postita..


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis kuradi väljapetmine see teie arust oli, see ongi luremini, putsi väga savi kas ta on eesltane inglane vahvlist rune24-st, nagu what?

 

Tahate öelda, et kõik inimesed kes on saanud lureda on scammed? Ta oleks pidanud ise mõtlema natuke, ning luremist võid sa netis t samamoodi õppida..

 

Fking täpselt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jaa sitaks mad olen, et 12 aastased trollid kuskil kuradi foorumis mind sõimavad ja tahavad, et ma banni saaks. Perse ma olen siin foorumis kauem olnud, kui enamus nendest kokku. Srsly megahit, arvasin, et sa normaalne vend siin foorumis. hakkad ka siin kuradi iba ajama. Eeskujulik missugune. Soul, Superman ja Kristjan on ainukesed normaalsed moded/eeskujulikud siin foorumis. Suht vinge.

oled kauem foorumis olnud kui mina?, think again ja siis tule ropendama, sina oled see kelle sõnavara on muutunud äkilisemaks.

Ma oletan, et megahit arvas, et sina oled normaalne vend siin. Ja mis eeskujulikkusest sa räägid, räägid nagu oleks ta saanud staatuse eeskujulik

kusagilt kosmosest?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Makes no sense. Ega Raiko ainukesena siin teemas ei postita..

 

Kui sind ei huvitaks, siis sa poleks talle vastanud. See tähendab seda, et sa lugesid ta postituse läbi. Miks sa ta postituse läbi lugesid? Kuna sa tahtsid teada mida ta ütles. Siit conclusion: "You do care."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oled kauem foorumis olnud kui mina?, think again ja siis tule ropendama, sina oled see kelle sõnavara on muutunud äkilisemaks.

 

Ta rääkis enamusest, mitte kõikidest...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
oled kauem foorumis olnud kui mina?, think again ja siis tule ropendama, sina oled see kelle sõnavara on muutunud äkilisemaks.

 

5385182291_71687fa993.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Skiller sa oled olnud foorumis 2007 -ndast aastast saati aga sama loll ikka edasi. Sai saa ühtegi inimest täielikult usaldada, alati võta sa riski see kord olid riski kandja sina ja su risk ei tasunud ära. ( sad face).

 

päev - 10 lehte offtopicut ;)


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Polnud petmine ju. Ma ei võtnud seda talt kuskil kuradi trade screenis ära või küsinud ta dragon armourit, et ma seda kuradi tasuta trimmin. Kui te midagi teaksite clan warist. Siis peaksite teadma, et sisse tulles viskab sul ekraani täis kirjaga: ON DEATH, ITEMS ARE DROPPED. Juures veel näitab, et foodi pole ja prayerit ka. Miks ma peaksin näitama, kuidas lureda, selliste settingutega waris? Peaks nagu aru saama.

 

Ühesõnaga, see oli kõige kergem lure üldse.

 

Kui asi oleks tõesti nii hea ja tore, siis sa ei vastaks paaniliselt igale postile ja ei üritaks ennast õigustada. Mulle tundub küll kogu see sinu BS katsena must valgeks tembeldada. Mind ei huvitaks karvavõrdki kui sa oleks mingit inglast üle lasknud, aga jah kuna tegemist oli foorumlasega, siis võin ma järeldada, et tegemist ei ole ausate meestega(lastega?). Endal vanust 19 ning mulle tundub asi pettusena mitte mingi lurena. Sa ei pea mu postile vastama. Eks näis kas teiega midagi ette ka võetakse, aga pean tõdema, et kui mina peaks teilt midagi ostma/müüma, siis ette ma ei annaks mingil juhul. Plekk on küljes ning peaksid endalt küsima kas see 10€ oli seda väärt.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui asi oleks tõesti nii hea ja tore, siis sa ei vastaks paaniliselt igale postile ja ei üritaks ennast õigustada. Mulle tundub küll kogu see sinu BS katsena must valgeks tembeldada. Mind ei huvitaks karvavõrdki kui sa oleks mingit inglast üle lasknud, aga jah kuna tegemist oli foorumlasega, siis võin ma järeldada, et tegemist ei ole ausate meestega(lastega?). Endal vanust 19 ning mulle tundub asi pettusena mitte mingi lurena. Sa ei pea mu postile vastama. Eks näis kas teiega midagi ette ka võetakse, aga pean tõdema, et kui mina peaks teilt midagi ostma/müüma, siis ette ma ei annaks mingil juhul. Plekk on küljes ning peaksid endalt küsima kas see 10€ oli seda väärt.

 

Pesen maha. Mis 10 euri, ma sain kuradi 16m sellest killist. See mingi 5 euri ju vaevalt. Dicesin nagunii maha, win.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eetika reeglite vastu eksimine pole karistatav. Paistab, et Kaimarit (Skiller 0wn) tabas karmavõlg. Mitmed pettused (positsioon Dice petiste listis) sinu poolt ja nüüd kurdad, et kaotasid panga? Harju sellega, mis teistele teed võib sulle endale tagasi tulla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eetika reeglite vastu eksimine pole karistatav. Paistab, et Kaimarit (Skiller 0wn) tabas karmavõlg. Mitmed pettused (positsioon Dice petiste listis) sinu poolt ja nüüd kurdad, et kaotasid panga? Harju sellega, mis teistele teed võib sulle endale tagasi tulla.

 

+1 ;)


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
oled kauem foorumis olnud kui mina?, think again ja siis tule ropendama, sina oled see kelle sõnavara on muutunud äkilisemaks.

Ma oletan, et megahit arvas, et sina oled normaalne vend siin. Ja mis eeskujulikkusest sa räägid, räägid nagu oleks ta saanud staatuse eeskujulik

kusagilt kosmosest?

 

Kallis Skiller 0wn

 

Kui sul on pank tyhi ja v2ga m2ngust aru ei saa siis soovitaksin seda

Wii_Action_Hannah_Montana_The_Movie_Game_339969.jpg

 

V2ga tore m2ng. Lured sa ei peaks seal saama. Loodame et hobustelt maha ei kuku jne :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eetika reeglite vastu eksimine pole karistatav. Paistab, et Kaimarit (Skiller 0wn) tabas karmavõlg. Mitmed pettused (positsioon Dice petiste listis) sinu poolt ja nüüd kurdad, et kaotasid panga? Harju sellega, mis teistele teed võib sulle endale tagasi tulla.

No näed, mis kõik välja tuleb.

Ja edu neile lambapeadele, kes siin luremist irl tehingutega võrdlevad. Pole nendega probleeme olnud, ega tule ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pc like a baws

 

Rahunege maha, pikslid on pikslid

 

Viska nendele jorssidele, kes siin spammivad siis mute peale.

Eriti epic on see, et mina isegi ei tapnud seda venda, vaid vortex tappis lawl :D Ja mille eest üldse Mart flame saab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eetika reeglite vastu eksimine pole karistatav. Paistab, et Kaimarit (Skiller 0wn) tabas karmavõlg. Mitmed pettused (positsioon Dice petiste listis) sinu poolt ja nüüd kurdad, et kaotasid panga? Harju sellega, mis teistele teed võib sulle endale tagasi tulla.

mitmed pettused? vabandan väga, pettus sai lahendatud, kuna mina polnud süüdi,

kurdan et kaotasin panga? leiad sa mõne minu postituse kus ma väitnud, et mul pank läinud ja andke kasvõi osa tagasi?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui asi oleks tõesti nii hea ja tore, siis sa ei vastaks paaniliselt igale postile ja ei üritaks ennast õigustada. Mulle tundub küll kogu see sinu BS katsena must valgeks tembeldada. Mind ei huvitaks karvavõrdki kui sa oleks mingit inglast üle lasknud, aga jah kuna tegemist oli foorumlasega, siis võin ma järeldada, et tegemist ei ole ausate meestega(lastega?). Endal vanust 19 ning mulle tundub asi pettusena mitte mingi lurena. Sa ei pea mu postile vastama. Eks näis kas teiega midagi ette ka võetakse, aga pean tõdema, et kui mina peaks teilt midagi ostma/müüma, siis ette ma ei annaks mingil juhul. Plekk on küljes ning peaksid endalt küsima kas see 10€ oli seda väärt.

 

Nii on ..

 

// vortex , see on lihtsalt meeleheitel katse veel enda nime kuidagi pesta ..


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Viska nendele jorssidele, kes siin spammivad siis mute peale.

Eriti epic on see, et mina isegi ei tapnud seda venda, vaid vortex tappis lawl :D Ja mille eest üldse Mart flame saab.

 

Sest Mart ise äkki hakkas suskima sütel?, Markk nt tunnistas et tema ei oleks nii teinud, kas keegi temaga flameb? vastus on

ei, ju oli teie teguviis veidi nõme ikka.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Noobs

 

2a9pesn.png

 

 

See nuub seal taga " I got hacked plz i begg u help me"

 

See Skiller.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.