Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

9/11 - Terroriakt

Soovitatud postitused

Hardo Aasmäe sõnul on väide, et rünnak teostati 200 000 dollariga, küsitav. Ka ei ole ta sugugi veendunud, et lennukite tornidesse juhtimine islami kamikazede hooleks jäeti.

 

"Mina ei usalda kunagi pealispinda, kuigi see on uhke teade. Analüüsime allika usaldusväärsust – kui ütleja tuli bin Ladeni sektorist, pidi ta ju ärplema. Küll aga tekib siin minu meelest hoopis teine küsimus. Mul on alust veendumuseks, et bin Laden võttis teo enda peale kui propagandist, sest ma lihtsalt ei usu, et kusagilt Tora-Bora koobastest võiks kaameli seljas, Kalašnikovi automaat õlal, sellist operatsiooni korraldada."

 

 

Aasmäe sõnul oli vastutuse enda kanda võtmine bin Ladenile suurepärane võimalus süvendada endast kuvandit kui kõikvõimsast moslemite Robin Hoodist, kes maksis kätte moraalselt laostunud, hedonistlikule ja materialismist läbi imbunud läänele.Aasmäe ütleb, et äärmisel juhul võis Osamalt tulla mingi signaal ja vajadus, kuid operatsiooni tegelik läbiviija on tänaseni ebaselge

 

"Sellise operatsiooni läbiviimiseks on vaja teada ka lennujuhtide kõige viimaseid juhiseid, mis tihtipeale ei käi isegi lennujuhtide vahetuse ülema laualt läbi. Neil pidi olema võimalus pealt kuulata lennujuhtide viimaseid korraldusi ja otsuseid."

 

Majandusgeograaf ütleb, et sellist terrorirünnakut sai läbi viia ainult kõrgelt organiseeritud infokeskkonnas ehk New Yorgis endas. Ka ei usu ta, et vaprad enesetapjad, kelle varasemad piloodikogemused piirdusid peamiselt väikelennukitega, suutsid Boeingutega pilvelõhkujate vahel manööverdada. Aasmäe usub, et lennuki hõivajate ülesanne oli paigaldada pärast meeskonna kõrvaldamist lennukite pardaarvutitesse kiibid, mille abil sai õhulaevu mujalt juhtida.

 

Minu jaoks pole ametlikud versioonid siiani usaldusväärsed. Sellisel tasemel jama korraldamiseks on vaja väga korralikku salateenistust. Kui vaadata riike, kes võiks sellise asjaga hakkama saada, siis neid on käputäis – Venemaa, Saksamaa, Iisrael, britid, ameeriklased ise muidugi ka. Aga mul on alust arvata, et sakslased ja itaallased juba ei saaks hakkama."

 

Rünnakute ideoloogiliste tagamaade kohta ütleb Jüri Estam, et sültjaks ja häguseks jääb ka korraldajate eesmärk. Ta on kuulnud mitut versiooni: "Kõigepealt radikaalne usuline fundamentalism, mis tugineb koraani mõningate lõikude tõlgendamisele neile omasel viisil. Aga ka küsimus USA-Iisraeli liitlassuhetest. Arvestades mõningate läänes tegutsevate kristlike ringkondade radikaalsust, on selliste kildkondade tasandil tegu koguni mõlemapoolse ususõjaga."

Gräzin tähendab, et oli eesmärkidega kuidas oli, kuid kümme aastat hiljem võib öelda, et päris mitu asja õnnestus 11. septembri rünnakutega kapitaalselt tuksi keerata küll.

Lollid pluss autud inimesed tekitasid olukorras, kus Ameerika kulutab päevas miljard dollarit sõjale – NATO ja teiste kulutusi juurde arvestamata –, mida tegelikult ei vajata. Reagani sugune nutikas mees oleks enne kolm korda mõelnud, ehk isegi Putinile helistanud ja küsinud, mida nad seal Afganistanis tegid ja mis neil juhtus."

Gräzin nendib, et majanduskriis oleks ilmselt tulnud nii või teisiti, kuid tänu 11. septembril alguse saanud mõttetule sõjale saabus see kindlasti mitu korda hullemana.

Gräzini sõnul tähendab iga lennujaam ka Euroopas territooriumi, mis pannakse okastraatide taha. "Al Qaeda tõttu on meie elu muudetud kahtlustavaks põrguks. Selle on nad vaieldamatult saavutanud. Kogu meie ühiskond on muutunud sõjaleeriks."

Tagajärgedest kõneldes soovitab Gräzin tungivalt vaadata internetist Houstoni lennujaamas asuva ausamba "Winds Of Change" (muutuse tuuled) fotot.

 

"Puhas stalinistlikus stiilis ausammas, rajatud George Bush vanemale. Sümbol vabadusele! Kuid seal kõrval, fotol seda ei näe, seisavad metalliotsijad, nende kõrval erilised jäärad, kes kontrollivad lennukitele minevate mutikeste küüneviile. Mida maksab see vabadus, kui metalliotsijad on kolm korda ausambast suuremad ja need jäärad vabade kodanike elu võimalikult ebamugavaks teevad?"

Samas ei ole lääne totalitaarsete abinõudega kaasa läinud näiteks Iisrael. Estami hinnangul jälgitakse seal lennusõitjate profiili hoopis teistmoodi.

 

"Üks minu sümpaatsemaid lennukile minekuid oli Tel Avivi lennujaamas. Ja see on Iisrael, kus on reaalsed probleemid," muheleb ka Gräzin. "Automaatselt võtsin enne kontrolli püksirihma maha, et detektorist läbi jalutada. Ja siis see tüdruk, kes teeb julgeolekukontrolli, vaatab mulle otsa ja ütleb poolsosinal: kahjuks ma olen tööl praegu.":D

Ma loodan, et keegi viitsis need mõtteterad ka läbi lugeda.

Selle jutu kokkuvõtteks võib õelda, et Usa kaotas selle sõjaga rohkem, kui võitis. Osama Bin Laden võib olla ju surnud, kuid see sõda kestab veel 100 aastat, võibolla isegi kauem. Ei oskagi rohkem midagi lisada.:)

 

Link ka:

http://m.ohtuleht.ee/A/443006

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei no, ma eriti ei soovita vendadel, kes ei osanud korrektset eesti keelt isegi rääkida tollel ajal, siin sõna võtta. Raiskate lihtsalt ennast. Need, kes arvavad, et see oli tõesti Al-Qaeda tehtud, on arvatavasti meediawashed. Iga inimene, kellel natuke vanust, mõistab seda, et nad lihtsalt soovisid kuulsust. Bin Laden oli arvatavasti surnud juba aastaid enne kui ta sel aastal surnuks kuulutati. See oli lihtsalt hea reklaam Obamale.

Jajah, kõik mis Ameerika teeb on juhtunud juba 20.aastat tagasi.Obama oli tegelt president juba 10.aastat tagasi.

Ära loo siin ise oma FAKTE.Kõik ei ole konspiratsioon.Naerma ajab lihtsalt see jutt.Loodate rängad maailmaparandajad olla.Wake up call ja see fucking zeitgungmung vms...on konspiratsioon(olen mõlemaid vaadanud ja ei muutnud enda arvamust).See on minu arvamus, ehk siis FAKT.Ja kui te seda ei usu olete 12.aastased idikad.Täpselt nii nagu teie siin arvate ju, vms?Kõigil on oma nägemus ja austan seda, aga mõni räägib siin juba FAKTIDEST.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jajah, kõik mis Ameerika teeb on juhtunud juba 20.aastat tagasi.Obama oli tegelt president juba 10.aastat tagasi.

Ära loo siin ise oma FAKTE.Kõik ei ole konspiratsioon.Naerma ajab lihtsalt see jutt.Loodate rängad maailmaparandajad olla.Wake up call ja see fucking zeitgungmung vms...on konspiratsioon(olen mõlemaid vaadanud ja ei muutnud enda arvamust).See on minu arvamus, ehk siis FAKT.Ja kui te seda ei usu olete 12.aastased idikad.Täpselt nii nagu teie siin arvate ju, vms?Kõigil on oma nägemus ja austan seda, aga mõni räägib siin juba FAKTIDEST.

Kui me sinu arvamust ei usu, oleme kaheteistkümnendad aastased idikad ? gg :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jajah, kõik mis Ameerika teeb on juhtunud juba 20.aastat tagasi.Obama oli tegelt president juba 10.aastat tagasi.

Ära loo siin ise oma FAKTE.Kõik ei ole konspiratsioon.Naerma ajab lihtsalt see jutt.Loodate rängad maailmaparandajad olla.Wake up call ja see fucking zeitgungmung vms...on konspiratsioon(olen mõlemaid vaadanud ja ei muutnud enda arvamust).See on minu arvamus, ehk siis FAKT.Ja kui te seda ei usu olete 12.aastased idikad.Täpselt nii nagu teie siin arvate ju, vms?Kõigil on oma nägemus ja austan seda, aga mõni räägib siin juba FAKTIDEST.

sinu arvamus ei ole fakt, loll debiilik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht hull tegelt, mis maailmas toimub.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jajah, kõik mis Ameerika teeb on juhtunud juba 20.aastat tagasi.Obama oli tegelt president juba 10.aastat tagasi.

Ära loo siin ise oma FAKTE.Kõik ei ole konspiratsioon.Naerma ajab lihtsalt see jutt.Loodate rängad maailmaparandajad olla.Wake up call ja see fucking zeitgungmung vms...on konspiratsioon(olen mõlemaid vaadanud ja ei muutnud enda arvamust).See on minu arvamus, ehk siis FAKT.Ja kui te seda ei usu olete 12.aastased idikad.Täpselt nii nagu teie siin arvate ju, vms?Kõigil on oma nägemus ja austan seda, aga mõni räägib siin juba FAKTIDEST.

 

Kuule rebija, ma ei tule siia foorumisse, et näidata kui kõva ma olen bemari roolis. Kui närvi lähed foorumites, siis missugune lowlife sa päris elus veel oled...

 

On-Topic: Sinu faktid on puhas scum. Su maailmavaade on nagu aastasel lapsel, ei saa veel aru ning ega ka paari aasta pärast saa. See teema polnud ehitatud selleks, et sind saaksid siin mõtetut iba ajada mingist maailmaparandamisest. Ega ma ei öelnud, et ma toon tagasi 3000 surnud inimest... get real.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No mis mõte oli Usal seda ise korraldada,nii loll ka ei saa ju olla.Varasematest sõdadest üldse õppust ei võetud?Iga ajukääbik peaks teadma,et sõda toob endaga kaasa suured kulutused ja minu mäletamist mööda ei olnud Usa majandus 2001.aastal just hiilge-ajastul...või siiski oli?:OIgatahes,kui loodeti,et Iraaki ja Afganistaani sisse roomates midagi ette ei võeta siis nad pidid olema küll puuga löödud.

Ise olengi just kahe vahel...sest võibolla ikkagi korraldasid nad selle ise.:O

Sest....Vajati ettekäänet Islamimaadesse sisse ronimiseks,seal on ju naftat,mis elavdaks Usa majandust.Iraaki mindi ka sisse,tuues põhjuseks,et seal on tuumarelvad vms.Ja kui mu mälu ei peta,siis on nad tänase päevani seal sees,parandage mind kui eksin.Ja lõpetuseks...Mis on see põhjus,miks Bin Laden korraldas selle?Üks põhjus mida ma näen on see,et inimesed kaotaksid usalduse kõige vastu,mis siin maailmas on.Ja see on tal ka õnnestunud.

Ma ei väsi kordamast,et Bin Laden on sellle sõja võitnud-Kurb,kuid tõsi.

 

Äkki sai kasu, pole pangaväljavõtteid näinud ;D Anyways I maailmasõda ja II maailmasõda. Rockerfellerid toetasid mõlemaid osapooli Antant, Keskriigid. Seega ükskõik kumb oleks võitnud oleks nemad kasu saanud. Ega USA-d ei juhi need kes on avalikkuse ees, need on ainult nukukesed. Päris värk käib kardinate taga - Rockerfellerid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No mis mõte oli Usal seda ise korraldada,nii loll ka ei saa ju olla.Varasematest sõdadest üldse õppust ei võetud?Iga ajukääbik peaks teadma,et sõda toob endaga kaasa suured kulutused ja minu mäletamist mööda ei olnud Usa majandus 2001.aastal just hiilge-ajastul...või siiski oli?:OIgatahes,kui loodeti,et Iraaki ja Afganistaani sisse roomates midagi ette ei võeta siis nad pidid olema küll puuga löödud.

Ise olengi just kahe vahel...sest võibolla ikkagi korraldasid nad selle ise.:O

Sest....Vajati ettekäänet Islamimaadesse sisse ronimiseks,seal on ju naftat,mis elavdaks Usa majandust.Iraaki mindi ka sisse,tuues põhjuseks,et seal on tuumarelvad vms.Ja kui mu mälu ei peta,siis on nad tänase päevani seal sees,parandage mind kui eksin.Ja lõpetuseks...Mis on see põhjus,miks Bin Laden korraldas selle?Üks põhjus mida ma näen on see,et inimesed kaotaksid usalduse kõige vastu,mis siin maailmas on.Ja see on tal ka õnnestunud.

Ma ei väsi kordamast,et Bin Laden on sellle sõja võitnud-Kurb,kuid tõsi.

 

On teooria, kus räägiti OBL isikust USA poolsena. Mõeldi välja selline tegelane, paigaldati ta n.ö AQ etteotsa ja anti talle feimi sellega lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaatad ühe filmi ära ja oled juba nii tark.(sarkasm)Nemad viisidki usa majanduse alla.Ja selleks,et mõista,et Usa majandus on per*es ei pea nägema pangaväljavõtteid.Usa-d ei juhi Rockerfellerid,nad juhivad Usa majandust.Kui sa mõtleksid mõned korrad läbi ka need filmid mida sa oled vaadanud,siis saaksid isegi aru mis jama sa ajad.

 

Pangaväljavõtte osa oli nali, nagu sa võisid järeldada winking smileyst. Rockerfellerid juhivad USA-d ja kogu maailma. Nagu tarkmees kunagi ütles - "Kellel raha, sellel võim" Seega kui sul midagi tarka pole öelda, siis vaiki - näed targem välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja su andmed pärinevad...kustkohast???

 

---------- Post added 19-09-11 at 20:38 ----------

 

Võiksid teemakohaseid postitusi ka teha....Kui sul just ei ole tõendeid,et Rockerfellerid korraldasid 9/11.Võiksid ka postitada mingi lingi,kust saab teada,et Rockerfellerid juhivad kogu maailma.Ei usu seda eriti.

 

Kas sa tõesti usud, et ühe lingikesega, tiba tillukse infokillukesega, saab teada, et Rockerfellerid juhivad maailma? Btw, kõik on täiesti teemakohtane, hetkel on teemaks 9/11 taust

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esmalt võiks ikkagi selgeks õppida, et nende perekonnanimi on siiski Rockefeller, mitte Rockerfeller. Ei paistnud, et tegu oleks olnud näpugaga, sest kõik kirjutasid Rockerfeller. Vabandust, kuid mulle riivavad raskelt silma faktivead.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eriti ei huvita need Rockefellerid ja kui pole tõestatud,et nad on kuidagi seotud 9/11(otseselt) siis ei peaks nendest ka siin rääkima

 

---------- Post added 20-09-11 at 15:09 ----------

 

 

Anna siis mulle need lingid,filmid vms.tahan ka hulluks vandenõuteoreetikuks hakata.:D

 

---------- Post added 20-09-11 at 15:25 ----------

 

Ja pealegi,ma ei saa aru miks sa tõid teemaks Rockefellerid minu tekstis polnud sõnakestki sellest,kes juhib Usa-d.Vaid pigem rääkisin 9/11 korraldajate põhjustest.Kui tsiteerid,siis tee seda õigesti.

 

Kas sa tõesti usud, et kõike saab tõestada ühe sõrmenipsuga? Uuri ja loe, peaaegu igal teoorial on ka toodud viide, miks nii arvatakse.

Ja tõesti miks tõin teemaks Rockefellerid? Hmm..päris raske küsimus, mis sellest et sa ise vastasid sellele juba. 911 korraldajad... Kui USA läks sõtta, siis kes sinu arvates toetas taaskord vaenlasi? Äkki jälle Rockefellerid?

Mis osa ma valesti tsiteerisin?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sinu arvamus ei ole fakt, loll debiilik

 

Ja sinusugused on kõige targemad!

 

---------- Post added 21-09-11 at 12:58 ----------

 

Kui me sinu arvamust ei usu, oleme kaheteistkümnendad aastased idikad ? gg :)

Erinevalt mõnest ei ole mina siin kordagi väitnud, et kui mind ei usu olete debiilikud.

 

---------- Post added 21-09-11 at 13:00 ----------

 

Kuule rebija, ma ei tule siia foorumisse, et näidata kui kõva ma olen bemari roolis. Kui närvi lähed foorumites, siis missugune lowlife sa päris elus veel oled...

 

On-Topic: Sinu faktid on puhas scum. Su maailmavaade on nagu aastasel lapsel, ei saa veel aru ning ega ka paari aasta pärast saa. See teema polnud ehitatud selleks, et sind saaksid siin mõtetut iba ajada mingist maailmaparandamisest. Ega ma ei öelnud, et ma toon tagasi 3000 surnud inimest... get real.

Kus ma sul rebinud olen?Praegu üritad sina siis teistele näidata, et sa mingi ränk tõukaja.

Täpselt praegu sina nii väidadki, et kui sind ei usu ja kui mul pole sinuga samad maailmavaated olen aastane laps.Mõtle ise ka oma peaga.EI viitsi sinuga isegi vaielda.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii teeme nüüd asja selgeks...Kas sa tõid teemaks Rockefellerid,sest sa arvad(oled kindel?)et nemad on 9/11 korraldajad?Nii sain ma su postitusest igatahes aru.Ja jällegi pean ma küsima....Miks?Millel põhinevad su väited?

No kui Usa raha tuleb Ameerika Keskpangast ning see pank kuulub Rockefelleritele(pole selles üldse kindel),siis arvatavasti jah,nad rahastasid,Kui mitte nii siis kuidas?Seleta mulle palun.Ära too lihtsalt mingeid "fakte" tõesta

Mis osa sa valesti tsiteerisid?Põhimõtteliselt minu postitus mida sa tsiteerisid ja sinu vastus/postitus ei rääkinud ühest ja samast asjast

 

Ma ei ole mingeid fakte toonud. Need on teooriad. Viimase lause peale: Äkki loed uuesti? Äkki jäi midagi kahe silma vahele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kus ma sul rebinud olen?Praegu üritad sina siis teistele näidata, et sa mingi ränk tõukaja.

Täpselt praegu sina nii väidadki, et kui sind ei usu ja kui mul pole sinuga samad maailmavaated olen aastane laps.Mõtle ise ka oma peaga.EI viitsi sinuga isegi vaielda.

 

Sry, aga kas mind quoteiti 10 korda oma arvamuse kohta? lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.postimees.ee/572664/uurija-wtc-tornide-havingule-aitas-kaasa-alumiiniumiplahvatus/

 

Rofl so much!!!!! :D

Kõva lähenemine laborivendade poolt ?:D Ja sula-alumiiniumi kraadid vs põlemise kraadid ei lähe jällegi kokku :D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.postimees.ee/572664/uurija-wtc-tornide-havingule-aitas-kaasa-alumiiniumiplahvatus/

 

Rofl so much!!!!! :D

Kõva lähenemine laborivendade poolt ?:D Ja sula-alumiiniumi kraadid vs põlemise kraadid ei lähe jällegi kokku :D

 

Ma arvan, et pooltel vendadel siin oli/on keemia põhikoolis/gümnaasiumis 3 .. nii, et.. jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu jutt:

 

 

Sinu jutt:

 

Ainuke seos mida ma näen on esimes lauses(Äkki sai kasu...)Siis hakkasid sa lampi nendest Rockefelleritest rääkima,kellest mul on suht suva.Ning järgnevates postitustes esitasid juba mingeid väiteid,et Rockefellerid juhivad maailma jneÜhesõnaga:Bla,Bla,Bla

 

1. lause oligi sulle...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.