Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ISE EHITATUD SUBWOOFER! joonis, pildid kõik!

Soovitatud postitused

otsisin viljadist, tartust, võrust normaalset papercone subwoofrit... ja sittagi hinnad alates 100€ täis debiilikud...

läksin siin Parts-expressi jammima, kõik vajalik leitud kogu summa 120$ isegi 2x100w võimendi, ja oem woofer 32$ eest kui paymentini jõutsin...

järjekordne fail 320$ shipping ahahaaaa, olin juba vihast sinine ja läksin ebay-st kama otsim ja leitsin kõik ULME!!

tegelik asi mida oli alguses plaanis ja kogu raha mis kasutusse läks- 48€

OEM 8 OHM 8 INCH SUBWOOFER :http://www.ebay.com/itm/OEM-8-DVC-DUAL-8-OHM-COIL-SUBWOOFER-S-NEW-L-K-/370493822573?pt=Speakers_Subwoofers&hash=item564327166d#shId

BASS TORU 2X 5INCH X 3INCH:http://www.ebay.com/itm/OEM-8-DVC-DUAL-8-OHM-COIL-SUBWOOFER-S-NEW-L-K-/370493822573?pt=Speakers_Subwoofers&hash=item564327166d#shId

JA VÕIMENDI :http://www.ebay.com/itm/TDA8920-CLASS-D-Audio-Power-Amplifier-AMP-Kit-100W-X2-/250898303199?_trksid=p3286.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D2%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D3468294511225897083

 

Mille sain ahh tasuta ei tulnud kohale-.- ja tuli hoopis täna ja mina sain raha tagasi :)

 

täpset summat ei oska öelda veidi üle 50€ ehk siis.

 

pilt siis subwoofrist pole veel midrangesi ja tweetreid ehitanud.

 

sub.jpg

tiff upload

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jääb poolikuks hetkel, eestis ei ole vajalike asju et üleültse midagi ehitada mingit sitta müüvad ainult kaela

jube moment liim see ei hoia mu spderit kinni kui 3hp coil on

võimatu elu siin eestis -.-

 

Kus sa elanud oled, et alles nüüd aru said sellest? Ega see, et telekas mister Ilves jms podulojused reklaamivad, et Eesti on EURO jne ei tähenda, et me ei elaks siiski veel pommiaugus. Tahad midagi sellist siis soovitan vaadata põhjanaabrite poole ja mujale välismaale, sest ega siit Eestist ei leia midagi ja kui leiadki siis see on mingi pask millest müüa tahab lahti saada ja mõnusalt kasumit teenida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

sain subwoofri kätte, näeb tõesti 100x paremini välja kui pildis keda läikiv must toon ja roll surround 2cm lai pildil tundus nagu 5mm :)

http://www.ebay.com/itm/OEM-8-DVC-DUAL-8-OHM-COIL-SUBWOOFER-S-NEW-L-K-/390298459249?pt=Car_Subwoofers_Enclosures&hash=item5adf99dc71

45€ läks bass toru ja subwoofri peale, täis mass .

see et see subwoofril 2x 8ohm dual coil on ei tähenda halba 2ohm subwoofrid on kehvemad ja ei toimi piisavalt hästi tda võimendiga...

tellisin ka 2x100w rms 8 ohm võimendi 27.90$

vooluallikaks ma arvuti toiteplokki ei kasuta sest see jahutus teeb häält ja võtsin vanast resiiverist alaldi välja

seal kokku 8 input ja 8 output pini võimendi jaoks 20v vaja aga alaldil 2x12v üks 30A ja teine 8A

rida ühenduses võiks see isegi toimida...

 

---------- Post added 30-09-11 at 17:52 ----------

 

PIC_1181.jpg

image host

agh nii räpane näeb välja, aga vead lihvimatta ja subwoofer testimatta

pahtel ja värv peale ja peaks kena olema :)

homme siis teen ehk ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ära jumala eest värvi ega topi sinna mingeid kuradi LED valgustusi. Need näevad nii geid välja...

 

Aga noh, sinu kõlarid, sinu maitse. Palun ära topi mingeid LED sitta sinna, siis minu arvamus sinukohta läheb väga madalaks... LEDid võtavad mõttetult võimsust, ning kuradi koledad on ka..

 

@Haters, minule ütles vist 300w või 100w MSNis, ei tule meelde täpselt. Vist oli isegi 500w..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

saab nii kh et paned voltage regulatoriga ja ei lähe mingit võimu maha, ma ei pane mingeid led

white cream vb tulevad tline kastid..

krt koolis peab kh veel käima, mul oleks ammu kõik valmis -.-

 

---------- Post added 19-10-11 at 13:10 ----------

 

ostsin tweetrid 20€ haigelt taluvad võimsust isegu 200w rms ei kõrveta

UK£ 39.99 = 45.6023777 €

http://www.caraudiocentre.co.uk/product_m-mac-audio-street-t19_p-27290.htm

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kui saad valmis,siis tee video kah:D

tahaks nähe kui võimsad need on siis:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

aHHHH tahan kähku nädalavahetust ei suuda ära oodata deem küll.

tellisin 2 võimenit aga 1 neist pole siiani kohale jõudnud täis kant jamm :(

väga ulme, taoline set maksaks poes selline set veidi üle 400€

iga troll tahab ju raha saada, insener, tööandja, autojuht, müügimees, maksuamet,... jne

pole siis ime et eesti rahvas omadega ... ja ärimehe rahabossid :D

ma seda seti umbes 5 kuud ehitanu ega näe ootamisel lõppu :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

hahaaaaaaa fk valmis, THX HD sound test läbitud XD 9* out of 10* tähendab seda et 25hz-18khz on alati 93+db igal sagedusel.

logitechid 7* out of 10* 7 10st on madalaim piir millega saab läbi.

owned, na ma kasutasin muidugi pro audio võimentid ja kõlareid. Mis on ikka odavam kui valmis setid poes, lihtsalt tuleb mõned jubinad juurde teha või osta.

Kui ma veel natuke selliste asjadega tegelen võin vabalt oma audio shopi avada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.