Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[REQUEST] Mõned embleemid.

Soovitatud postitused

VIP

Tere, kallid kunstnikud, oleks teie abi tarvis.

 

Nimelt oleks vaja Wolfenstein Enemy Territory clanni foorumile embleeme. Et oleksite nii toredad ehk ja saaksite meisterdada? Foorum http://www.Png-clan.tk

[spoiler=Vajaminevad embleemid.]

Clan friend

Co-Leader

Administrator

Owner

Recruiter

Leader

Tryout member

Experienced member

Veteran Member

Clan member!

Banned

 

Parim tegija, kes on ka aktiivne ET mängija, premeeritakse Server Admin rankiga!

 

Suured tänud ette tegijale!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Endiselt vaja :/


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nõuded puuduvad. Laske oma fantaasial lennata. Peaasi, et embleemid suuremad poleks, kui vahvlil. Need võiksid seostuda kuidagi Wolf:ET-ga ka. Ei ole just raudkindlalt vaja, kuid oleks tore.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Up!

 

---------- Post added 14-09-11 at 13:55 ----------

 

Oleks endiselt vaja.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhimõtteliselt, kui tegemist poleks amatööride poolt üles kütetud saidiga, mille haldamine ei maksa sentigi ning on ajutine nii või naa.. oleks rohkem motivatsiooni oma aja panustamiseks nende embleemide tegemisele. Tasuta webhost kuskil comze pärusmaal tasuta domeeniga näitab seda, et serveri hostija ei kavatse end antud klannile pikalt pühendada, ühesõnaga.. embleemide loomisele kulub ka rohkem aega kui sul antud foorumipinna/domeeni hankimisele kulus. Tähtis pole mitte tasu embleemide tegemise eest, kuid klanni ametlikkus. That's my point of view, arvamused on erinevad muidugi :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Põhimõtteliselt, kui tegemist poleks amatööride poolt üles kütetud saidiga, mille haldamine ei maksa sentigi ning on ajutine nii või naa.. oleks rohkem motivatsiooni oma aja panustamiseks nende embleemide tegemisele. Tasuta webhost kuskil comze pärusmaal tasuta domeeniga näitab seda, et serveri hostija ei kavatse end antud klannile pikalt pühendada, ühesõnaga.. embleemide loomisele kulub ka rohkem aega kui sul antud foorumipinna/domeeni hankimisele kulus. Tähtis pole mitte tasu embleemide tegemise eest, kuid klanni ametlikkus. That's my point of view, arvamused on erinevad muidugi :).

 

Eksid. Mina ei hakka elusees tuhandeid kroone maksma mingi veebilehe pärast. Mingi host+vbulletin, ei aitäh. Milleks ma peaksin ostma endale hosti, kui ma saan väga edukalt endale täiesti Tasuta http://www.minuleht.tk lehe, mis töötab samamoodi nagu iga teine. Tasuline webhost on nagu mingi munnipikendus teil? Ütle 1 hea põhjus miks peaksin ma maksma asja eest, mida saaks ka tasuta? No offence, aga ära seleta, kui sa ei tea, kaua ma sellele lehele aega pühendasin. Edaspidised munnipikendus jutud jäta kirjutamata.

 

 

1 Näide sulle:

 

http://axe-clan.tk/ - Sitaks pikalt tegelenud clan, webhost on tasuta. Ega ikka ei ole küll ajutine?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
.tk-l on pask maine lihtsalt, enamasti tänu 9-13 aastastele tontidele kes teevad oma 1-2 kuu pikkuseid sampi ja muu huinjaa foorumeid

 

No wonder, et siis mõni vend siin maha tegema tuleb. Ma ei saa aru kust tulevad eelarvamustega pubekad, no offence...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.