Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kasutaja Non Stop

Soovitatud postitused

sain kirja vastu ja nüüd sellenädala jooksul jaoskonda minek või kui otsustad raha tagasi maksta siis ei tule sul politseiga probleeme.

 

Siinkohal pean sulle nüüd vastu asjale väitma, politseid ei huvita "virtuaalkama" niiet kui sa tahad oma 60 eurot tagasi saada pead oma jõududega / vanematega ühendust / koduvisiit või siis asja kohtusse andma, kuid usu mind, lihtsam on ise kohale minna, uuri infot tema kohta, võin natuke netist sulle abiks temakohta infot sebida ja äkki kui lähilinnas võin ise asja korda teha, ilma tasuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siinkohal pean sulle nüüd vastu asjale väitma, politseid ei huvita "virtuaalkama" ...

 

See on ikkagi vargus. Politseid ei huvita jah see "Virtuaalkama" aga neid huvitab see raha mis on varastatud :).

 

No loodame, et kõik läheb hästi ja saad enda raha tagasi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on ikkagi vargus. Politseid ei huvita jah see "Virtuaalkama" aga neid huvitab see raha mis on varastatud :).

 

No loodame, et kõik läheb hästi ja saad enda raha tagasi :)

 

arvad sa ? võtta lõustaraamatus veebikonstaabliga ühendust, saad teada kuidas tegelikult asi on, olen ise ka teinud 1 kord avalduse, sealhulgas varastati eurosi kuna ostsin "mänguraha" mulle tuli vastus - selle mängu raha ostmine / müümine on keelatud. easy as muffin. case closed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on ikkagi vargus. Politseid ei huvita jah see "Virtuaalkama" aga neid huvitab see raha mis on varastatud :).

 

No loodame, et kõik läheb hästi ja saad enda raha tagasi :)

Ja on sul reaalselt mingisugune ostu-müügi leping koostatud? Ei.

No näed, said ka oma vastuse politsei tegutsemise kohapealt.

MSNi logifaile on nii kerge editida. Kui politsei peakski miskit ette võtma, siis saad kergelt neist vabaks, veidikene mõistust vaja ainult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Elutargad kokku tulnud. :)

Internetikelmused on väga populaarseks saanud, politsei pöörab üha rohkem tähelepanu sellele. Arvate, et niisama Veebipolitsei tehti?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Elutargad kokku tulnud. :)

Internetikelmused on väga populaarseks saanud, politsei pöörab üha rohkem tähelepanu sellele. Arvate, et niisama Veebipolitsei tehti?

 

sa elumendiks kokku tulnud siia idioot, mine uuri enne kui tuled siia midagi postitama, pc kogu mujal, kui ei usu, lisa veebikonstaabel endale msni ja küsi mis ta rune raha scammimise asjast arvab = kohtu muud ei midagi.

Anyways: infi natuke

 

Nimi : Henry-Eerich Tammiste

Kool: Saue Gümnaasium (Andmete järgi 6A Klass)

Elukoht: Saue Vald

Oletatav sugulus numbrid:

Tammiste Mati - 5349 9087 (võibolla isa)

Tammiste Paavo - 670 0764 (Tavatelefon)

Tammiste Tiiu - 5349 9081 (võibolla ema)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa elumendiks kokku tulnud siia idioot, mine uuri enne kui tuled siia midagi postitama, pc kogu mujal, kui ei usu, lisa veebikonstaabel endale msni ja küsi mis ta rune raha scammimise asjast arvab = kohtu muud ei midagi.

Anyways: infi natuke

 

Nimi : Henry-Eerich Tammiste

Kool: Saue Gümnaasium (Andmete järgi 6A Klass)

Elukoht: Saue Vald

Oletatav sugulus numbrid:

Tammiste Mati - 5349 9087 (võibolla isa)

Tammiste Paavo - 670 0764 (Tavatelefon)

Tammiste Tiiu - 5349 9081 (võibolla ema)

 

kui sa googelda ta nime võib olla samasuguseid päris palju , parem kuskile kooli kiri saata , ja sealt saate vanemate numbrid , ja vanemad maksavad raha tagasi , või klassijuhataja helistab emale , või isale .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa elumendiks kokku tulnud siia idioot, mine uuri enne kui tuled siia midagi postitama, pc kogu mujal, kui ei usu, lisa veebikonstaabel endale msni ja küsi mis ta rune raha scammimise asjast arvab = kohtu muud ei midagi.

Anyways: infi natuke

 

Nimi : Henry-Eerich Tammiste

Kool: Saue Gümnaasium (Andmete järgi 6A Klass)

Elukoht: Saue Vald

Oletatav sugulus numbrid:

Tammiste Mati - 5349 9087 (võibolla isa)

Tammiste Paavo - 670 0764 (Tavatelefon)

Tammiste Tiiu - 5349 9081 (võibolla ema)

 

Sinu kohene sõimamine näitab sinu intelligentsuse taset.

Vaata http://www.riigiteataja.ee Kelmuse paragrahvi. Minu jutt käis lihtsalt internetipettuste kohta - see läheb kelmuse alla. Ausaltöeldes ei viitsi ma väga sellesse teemase süveneda ka. Kui inimesel on tõestus olemas - msni logid, ülekandest tõend, ühesõnaga kõik asjad olemas, ajab politsei selle asja kiirelt korda. Näiteks ühel juhtumil oli nii, et olin küll tunnistajana kaasatud antud olukorda, kuid politsei tegutsemine oli üllatavalt kiire. Peale ühe isiku politseisse avalduse tegemise läks paar päeva mööda ja juba uurija helistas mulle, küsis lisainformatsiooni. Pärast, kes selle pettuse tegi, ütles, et politsei võttis ühendust ja pärast sai ka ohvriga kokkuleppele.

Kui sul tõesti jälle mingid idioodid ja pc kogumise jutt lendama hakkab, kasuta PM-i. Ma räägin reaalsusest, mitte nagu sina oma eelarvamustest.

Võibolla võib juhtuda nii, et see politseinik, kes seda uurib, ei viitsi sellega tegeleda, võib asi sinnapaika jääda. Ja jääbki, kui ise asjast huvi ka ei tunne.

 

Sinu meelerahuks saatsin Anderole kirja, kus kirjeldasin olukorda ja küsisin, mida politsei teeks.

 

Sul peaks ju eriti kogemusi sellega olema, Revo.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu kohene sõimamine näitab sinu intelligentsuse taset.

Vaata http://www.riigiteataja.ee Kelmuse paragrahvi. Minu jutt käis lihtsalt internetipettuste kohta - see läheb kelmuse alla. Ausaltöeldes ei viitsi ma väga sellesse teemase süveneda ka. Kui inimesel on tõestus olemas - msni logid, ülekandest tõend, ühesõnaga kõik asjad olemas, ajab politsei selle asja kiirelt korda. Näiteks ühel juhtumil oli nii, et olin küll tunnistajana kaasatud antud olukorda, kuid politsei tegutsemine oli üllatavalt kiire. Peale ühe isiku politseisse avalduse tegemise läks paar päeva mööda ja juba uurija helistas mulle, küsis lisainformatsiooni. Pärast, kes selle pettuse tegi, ütles, et politsei võttis ühendust ja pärast sai ka ohvriga kokkuleppele.

Kui sul tõesti jälle mingid idioodid ja pc kogumise jutt lendama hakkab, kasuta PM-i. Ma räägin reaalsusest, mitte nagu sina oma eelarvamustest.

Võibolla võib juhtuda nii, et see politseinik, kes seda uurib, ei viitsi sellega tegeleda, võib asi sinnapaika jääda. Ja jääbki, kui ise asjast huvi ka ei tunne.

 

Sinu meelerahuks saatsin Anderole kirja, kus kirjeldasin olukorda ja küsisin, mida politsei teeks.

 

Sul peaks ju eriti kogemusi sellega olema, Revo.

 

issand, sa oled nagu väike laps jonnid oma joru, ise tahtsid veel modeks saada, mine palun facebooki ja küsi veebikonstaablilt, temalt tuleb vastus "AINULT KOHTU KAUDU" kuidas sa saad sellise ajuhälbega olla ja sa ikka sellest aru ei saa. mulle ei jõua see kohale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
issand, sa oled nagu väike laps jonnid oma joru, ise tahtsid veel modeks saada, mine palun facebooki ja küsi veebikonstaablilt, temalt tuleb vastus "AINULT KOHTU KAUDU" kuidas sa saad sellise ajuhälbega olla ja sa ikka sellest aru ei saa. mulle ei jõua see kohale.

 

Tundub, et just räägid endast?

 

 

Martin

Tere, oleks teile üks küsmus. Nimelt kas politsei tegeleks järgneva kelmusega?: Üks isik ostis endale pärisraha eest virtuaalmängu Runescape konto. Asi sujus kuni algne omanik selle kasutaja talt paar päeva hiljem tagasivõttis nö salaküsimustega. Kuigi selles virtuaalmängus on selline äritsemine keelatud.

 

Veebikonstaabel Andero

Tere!

Selles osas on jah võimalik tegutseda. Selleks peab pöörduma kõikvõimlike logifailidega, sealhulgas ostu-müügi vesltusega ja maksekorraldusega, jaoksonda.

 

 

 

Kindel endas?

Edaspidi, kui sa kindel pole, ära pruugi suud. Aitäh.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
MSNi logi fakemisega saab pmst iga inimene hakkama. Kui sa ise mingi mõistuseta balloonipea oled, siis on jah politseil võimalik ära keerata sulle, kui sul aga veidikenegi nupp nokib, siis ei saa nad sulle midagi teha.

 

historyt ka saad fakeda ? :O


Ainuke Msn : [email:i3787sp0]Bon_rull@hotmail.com[/email:i3787sp0] Täna rikun ma reegleid Oled , Minu jaoks õige .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
historyt ka saad fakeda ? :O

 

Seda saad lausa tavalise tekstiredaktoriga muuta. Võta kasvõi notepadiga lihtsalt lahti, muudad kõik vajaliku ära ning salvestad.

Sellepärast ma ei saagi aru miks "Scammerite" alafoorumis teksti copy-paste ei lähe arvesse, aga pilt logist läheb. Kuigi mõlemat on täpselt sama lihtne muuta.

 

Ja üldsegi peaks olema videotõestused, selle fakemisega ei saa vähemalt iga juhkam hakkama. Neid kuradima pilte ja logifaile oskab igaüks muuta ilma erilise vaevata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No karta on ju, et politsei ei tee midagi, kui teil 100% tõendeid pole. St. kõik logifailid, maksekorraldus jnejnejne, ei saagi pmst teha, sest kuskilt persest nad msni taga istujat välja ei võlu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No karta on ju, et politsei ei tee midagi, kui teil 100% tõendeid pole. St. kõik logifailid, maksekorraldus jnejnejne, ei saagi pmst teha, sest kuskilt persest nad msni taga istujat välja ei võlu.

 

kas sa oled loll või sa oled spammer?

runescape.com ei koti tavapolitseid, minge kohtusse seal kotib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kas sa oled loll või sa oled spammer?

runescape.com ei koti tavapolitseid, minge kohtusse seal kotib.

 

Kulla Revo, mine loe mu eelmist postitust, tarkpea.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sina lähed politseisse ütled ühe sõna - "Runescape" = politseist öeldakse = "kohtu" ja head aega. jõudis kohale ?

 

Aga kas sulle jõuab kohale, et tegu on K E L M U S E G A ja läheb paragrahvi alla?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu kohene sõimamine näitab sinu intelligentsuse taset.

Vaata http://www.riigiteataja.ee Kelmuse paragrahvi. Minu jutt käis lihtsalt internetipettuste kohta - see läheb kelmuse alla. Ausaltöeldes ei viitsi ma väga sellesse teemase süveneda ka. Kui inimesel on tõestus olemas - msni logid, ülekandest tõend, ühesõnaga kõik asjad olemas, ajab politsei selle asja kiirelt korda. Näiteks ühel juhtumil oli nii, et olin küll tunnistajana kaasatud antud olukorda, kuid politsei tegutsemine oli üllatavalt kiire. Peale ühe isiku politseisse avalduse tegemise läks paar päeva mööda ja juba uurija helistas mulle, küsis lisainformatsiooni. Pärast, kes selle pettuse tegi, ütles, et politsei võttis ühendust ja pärast sai ka ohvriga kokkuleppele.

Kui sul tõesti jälle mingid idioodid ja pc kogumise jutt lendama hakkab, kasuta PM-i. Ma räägin reaalsusest, mitte nagu sina oma eelarvamustest.

Võibolla võib juhtuda nii, et see politseinik, kes seda uurib, ei viitsi sellega tegeleda, võib asi sinnapaika jääda. Ja jääbki, kui ise asjast huvi ka ei tunne.

 

Sinu meelerahuks saatsin Anderole kirja, kus kirjeldasin olukorda ja küsisin, mida politsei teeks.

 

Sul peaks ju eriti kogemusi sellega olema, Revo.

 

Sorri, kuid see osa jäi segaseks : KUI INIMESEL ON KÕIK TÕESTUS OLEMAS?

Hmm, mis ajast on tal pilt viimasest IP'st, mis peale tema sisse on loginud? Kus on pilt selle IP kontrollist ja näitamisest, et kellele see kuulus?

Mingiseid MSN logid on tõesti asjad, millele ei tohiks toetuda ja tõesti.. See vahvli scammerite bustimise teema on väga debiilne.. bannitakse piltite põhjal, tegelt peaks proof olema viimane sisselogija ja siis msn loggid, sest seda proofi, et kes tagasi tõmbas ei ole tegelikult. Vb ta jagas kasutajat oma klassivennale ja süüdistas müüjat? Süsteem annab soovida.


Make it idiot proof and someone will make a better idiot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.