Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kanepi mõjuained võivad kaitsta aju alkoholikahjustuste eest.

Soovitatud postitused

Sünteetilise kannabinoidiretseptori-agonisti HU-211 manustamine kahandab närvirakkude suremust etanoolivõõrutuse katseklaasimudelis, selgub veebiajakirjas Public Library of Science (PLoS ONE) avaldatud andmetest.

Prantsusmaa ja Hispaania uurijate rahvusvaheline töörühm hindas sünteetilise kannabinoidi HU-211 eksitotoksiliste kahjustuste vastaseid mõjusid rakukultuuris. Teadlased näitasid, et kannabinoidide manustamine kaitses neuroneid etanoolivõõrutuse katselises mudelis rakusurma eest. Kannabinoidiretseptori-antagonisti rimonabandi manustamine etanoolivõõrutuse ajal aga toimis vastupidiselt, suurendades rakkude suremust olulisel määral, vahendab Kanepitemp NORML uudist.

 

„Need tähelepanekud näitavad esmakordselt, et endokannabinoidisüsteemi stimuleerimine võib mõjuda kaitsvalt alkoholist loobumise käigus kujuneva üleärrituvuse vastu,“ sedastasid uurijad töö kokkuvõttes. „Endokannabinoidisüsteemi blokeerimine alkoholist loobumise ajal paistab aga, vastupidi, avaldavat kontraproduktiivset mõju.“

 

Sõltlastest patsientidel seondub alkoholipruukimise järsk peatamine värinate, deliiriumi, ajukahjustuste ja surmaga.

 

Eraldi läbi viidud prekliinilised uuringud on varem dokumenteerinud, kuidas mittepsühhotroopse orgaanilise kannabinoidi kannabidiooli (CBD) manustamine loomadele toimib neuroprotektiivse tegurina ajuinfarktide ja etanoolist johtuvate neurotoksiliste mõjude (alkoholimürgituse) vastu.

 

2009. ja 2010. aastal näitasid kaks San Diego California ülikoolis nii alkoholi kui kanepit kasutanud inimkatsealuste peal läbi viidud uuringut, et kanepipruukimine võib kompenseerida teatud alkoholitekkelisi ebanormaalsusi ajus, kaasa arvatud aju valgeolluse hõrenemist ja mäluhäireid.

 

Uurimuse täistekst on saadaval PLoS ONE’i veebilehel.

 

Allikas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis see peaks ütlema siis? Et kanepi suitsetamine on nüüd õigustatud?

 

Kas enne ei olnud või?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jah.

 

Võib-olla mitte sinu puhul, aga minu puhul on see 100% õigustatud olnud. Kanepi tegemine on mu elu tublisti parandanud ning kes oled sina ütlema, et see nii ei ole?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Stanley ! word !

Võib-olla mitte sinu puhul, aga minu puhul on see 100% õigustatud olnud. Kanepi tegemine on mu elu tublisti parandanud ning kes oled sina ütlema, et see nii ei ole?

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paljudes riikides siiski legaalne.. Eesti ei ole ainult veel sellega nii edukalt hakkama saanud.

USA's juba 15 osariiki, kus on kanep lubatud.

 

Mis ajast me osariike riikideks loeme? Ja nendes osariikides on lubatud aint meditsiinilistel põhjustel mitte niisama. Ja palun nimeta need paljud riigid kus on lubatud, mis pole third world riigid. Hollandi pole mõtet nimetada, seda teavad kõik.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Mis ajast me osariike riikideks loeme? Ja nendes osariikides on lubatud aint meditsiinilistel põhjustel mitte niisama. Ja palun nimeta need paljud riigid kus on lubatud, mis pole third world riigid. Hollandi pole mõtet nimetada, seda teavad kõik.

 

Vähestes riikides on kanep legaalne, kuid päris palju on riike kus vaadatske n.ö. läbi sõrmede kanepi suitsetamist, ehk siis mõne grammi omamine ja mõne taime kasvatamine on seaduse poolt keelatud kuid seda lubatakse.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Legality_of_cannabis_by_country

 

Kanepi suitsetamine alkoholi (umbjoobesse joomise) asemel on minu vaatevinklis normaalne. Pigem võiks suitsetada seda kui juua ennast maani täis.


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis ajast me osariike riikideks loeme? Ja nendes osariikides on lubatud aint meditsiinilistel põhjustel mitte niisama. Ja palun nimeta need paljud riigid kus on lubatud, mis pole third world riigid. Hollandi pole mõtet nimetada, seda teavad kõik.

http://et.wikipedia.org/wiki/Kanepi_%C3%B5iguslik_staatus

Ja see pole tegelt oluline hetkel.. (wikis tihti mulli kaa)

 

Kus ma mainisin, et osariigid on riigid?

Nendes osariikides on ikkagi kanep legaalne, JAH.. MEDITSIINILISELT!

Olemas on THC apteegid kus saab THC'd erinevatel kujudel (kanepina,vedelikuna jne..)

 

Teiseks, kas sa tead kui kerge on saada seda kaarti, millega saab legaalselt kanepit teha?

RWJ just hiljuti proovis.. vlog on ka olemas.

10 minutit kirjutas ankeeti ja 30 minutiga oli kaart olemas.

 

Kui sa oled katekooriliselt vastu kanepile, siis pole see sinu teema.. ja mina sinu arvamust muuta ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võib-olla mitte sinu puhul, aga minu puhul on see 100% õigustatud olnud. Kanepi tegemine on mu elu tublisti parandanud ning kes oled sina ütlema, et see nii ei ole?

 

Sama. Parim asi lõõgastumiseks.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vähestes riikides on kanep legaalne, kuid päris palju on riike kus vaadatske n.ö. läbi sõrmede kanepi suitsetamist, ehk siis mõne grammi omamine ja mõne taime kasvatamine on seaduse poolt keelatud kuid seda lubatakse.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Legality_of_cannabis_by_country

 

Kanepi suitsetamine alkoholi (umbjoobesse joomise) asemel on minu vaatevinklis normaalne. Pigem võiks suitsetada seda kui juua ennast maani täis.

 

See võrdlus pole õige, kui sa tahad umbjoobega võrrelde siis pead võrdlema kivisse tõmbamisega.

 

http://et.wikipedia.org/wiki/Kanepi_%C3%B5iguslik_staatus

Ja see pole tegelt oluline hetkel.. (wikis tihti mulli kaa)

 

Kus ma mainisin, et osariigid on riigid?

Nendes osariikides on ikkagi kanep legaalne, JAH.. MEDITSIINILISELT!

Olemas on THC apteegid kus saab THC'd erinevatel kujudel (kanepina,vedelikuna jne..)

 

Teiseks, kas sa tead kui kerge on saada seda kaarti, millega saab legaalselt kanepit teha?

RWJ just hiljuti proovis.. vlog on ka olemas.

10 minutit kirjutas ankeeti ja 30 minutiga oli kaart olemas.

 

Kui sa oled katekooriliselt vastu kanepile, siis pole see sinu teema.. ja mina sinu arvamust muuta ei saa.

 

Kes ütles, et ma olen vastu? Ma ei ole vastu aga mulle ei meeldi need inimesed kes kaitsevad kanepid nii rängalt aga ise ei tea sellest pooli asju.

Ma olen seda RWJ osa näinud ja see et neid kaarte kergesti kätte antakse ei tee seda veel 100% legaalseks. Neid aintakse ikka selle jaoks, et mingit valu leevendada või haigusest üle saada, seal pole seaduslik niisama seda tõmmata.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oeh jah, ise teen ja olen igati legaalsuse poolt. Palju parem kui end täis juua..

1. See ei muuda sind agressiivseks

2. Ei pane sind tuikuma niimoodi

3. Tegelikkuses tekitab see ka arvatavasti isegi vähem sõltuvust kui alkohol, rääkimata tubakast.

 

 

Sealt lehelt http://en.wikipedia.org/wiki/Legality_of_cannabis_by_country

 

leidsin ma sellise asja, et Eestis on kanep llegal

(Decriminalized)

 

Up to 10 grams is considered an amount for personal use, and is punished with a fine. Large amounts and distribution are criminal offences, and are punishable with a fine or by up to 5 years in prison.[32]

 

WTF; see on pask jutt ju? minu meelest on täiesti keelatud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.