Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

>>>Rinxi Milliäri<<< Highest buy price on market!

Soovitatud postitused

Ostan kõik millid 0.36€ EACH!

 

 

Asi lihtne. Müüa saavad aint need kellel on kannatust.

 

Ma võtan teie millid enda kätte hoiule ning 16.09.2011 Saate teie oma raha.

 

Nimelt kogun kokku suurema koguse mille, võtan sealt vahelt omakasu ning müün millid edasi välismaale.

 

Teie saate ühe milli pealt 0.36€ ea. Suuremate koguste müüjad hakkavad alates iga 100m pealt teenima +0.01 senti milli pealt. Ehk siis 200m müüjad saavad juba 0.37€ aga maksimaalseks hinnaks kujuneb 0.4€ ea.

 

 

LISAN JUURDE. MITTE KEEGI EI SUNNITUD MÜÜMA. Tobedaid kommentaare pole vaja.

 

 

Lisaks veel ära ,et ulmelisi koguseid ei ole mõtet pakkuma tulla. Rename pakkus 1.2b aga ma ei julge nii suurt riski võtta. Alati on oht ,et ma hävin ja siis pean rahad omast taskust kinni maksma.

 

 

[email:zo4w4a25]rinx-@hotmail.com[/email:zo4w4a25]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis summadest siis jutt kui 1.2b juba ulmeline on?

Oleks huvitatud mingi osa andma, juhul kui 100% raha kätte saan(16.09.2011), isegi kui Sinul see "diil" välja ei tule...

Garanteerid seda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis summadest siis jutt kui 1.2b juba ulmeline on?

Oleks huvitatud mingi osa andma, juhul kui 100% raha kätte saan(16.09.2011), isegi kui Sinul see "diil" välja ei tule...

Garanteerid seda?

 

1.2b on liiga suur risk. Mõtle kui tuleb 10 inimest ja kõik annavad 1b. Ja ma põrun selle tradega pean ma omast taskust 10b tagasi maksma.

 

Kui ma äriga feilin siis saate raha tagasi RSGP näol. 0.36€ ea ma omast taskust kinni maksma ei hakka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.