Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Steam cs 1.6 sound kadus ära

Soovitatud postitused

Ml oli samaasi : ) aga ml oli nii et kui keegi steamis kirjutas kadus kohe sound ära , pidin csi uusti kinni panema ja siis uuesti avama . ja nii mitukorda . pärast tegin arffile resa ja kõik korras . aga ma arvan et sl mingi teine probleem


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

äkki on asi lihtsalt configis (pakun välja lihtsalt ) voice_enable on nt 0 peal (deafult peaks olema vist voice_enable 1 )

 

 

 

 

eelmisele postitajale, et mul läks ikka päris mitu head sekundit nende lühendite arusaamiseks ("sl;ml")


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keera kõvemaks tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No ilmselgelt ju, kui ma non-steami mängides kuulen korralikult.. Muusikat kuulan ka korralikult, aga cs 1.6 steam sounde pole..

Steam optionsidest mine vaata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mul ka oli nonsteamil jama et yldse häält ei tulnud, siis tegin aruvtile resa ja klõpsisin seda f8 nuppu (Windows XPl) ja võtsin selle "Last Good Options......" (Midagi sellist)

Nonsteam on nonsteam, see alati bugine kuskilt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.