Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mis on raha?

Soovitatud postitused

VIP

 

Kestab 30min ja seletab lahti väga detailselt, mis asi on meie mõistes raha.

 

Kui kellelgi on küsimusi, siis ootan neid.

 

Päris karm värk sellega, et ainult teatud inimesed kontrollivad kogumaailma.

 

 

Kõik inimesed kes töötavad ja maksavad makse, siis see ei lähe riigile, vaid riigi võla katteks.

Just sad. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kes vähegi kursis on, teavad, et Eestis on asi väheke teistmoodi. Euroopa Liit erinevalt ameerikast, ei trüki raha juurde, kui tegu on finantsraskustega.

 

See film ei olnud mõeldud eestile ka, vaid ameerika inimestele.

sellepärast on ka nimi: "American dream"

 

Kuid on ju levinud jutud, et EU on lagunemas(Näiteks: Kreeka)... ja kuna ameerika on nii arenenud, siis pole eriti raske võtta kogu maailma rahaks dollarid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See film ei olnud mõeldud eestile ka, vaid ameerika inimestele.

sellepärast on ka nimi: "American dream"

 

Kuid on ju levinud jutud, et EU on lagunemas(Näiteks: Kreeka)... ja kuna ameerika on nii arenenud, siis pole eriti raske võtta kogu maailma rahaks dollarid.

 

USA-l samamoodi suured välisvõlad ju


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kogu EU läheb hukka ja päästab ainult sellest lahtiütlemine. See on ammu teada, et USA on putsis omadega, aga USA on ka ainukene riik kes saab oma võlga tasuda oma enda valuutas. Vaadake filmi ja mõelge natuke miks usa oma võlgu tasutud ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht haige, kui üks riik trükib endale raha juurde lihtsalt.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Film zeitgeist addendum seletab päris hästi lahti, pidin seda 2 korda vaatama, et üldse aru saada. Soovitan seda filmi, ehk muudab mõnel maailmavaadet üldse ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Need on lihtsustatud filmid, need annavad ka hea ülevaate.

Soovitaks vaadata järgmiseid filme, mis seletavad globalistide ja illuminaatide plaane:

Zeitgeist (Kõik osad)

Wake up call

Fall of The Republic

Endgame

Obama Deception

Estoric Agenda

Invisible Empire

 

Neid filme on veel, aga andsin lühikese nimekirja.

Kõik filmid ei räägi plaanidest, vaid näitavad ka seda, kuidas toimus selline maailmavalitsus juba iidsel rooma ajal.

http://www.vanglaplaneet.ee

 

- Tanel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Film zeitgeist addendum seletab päris hästi lahti, pidin seda 2 korda vaatama, et üldse aru saada. Soovitan seda filmi, ehk muudab mõnel maailmavaadet üldse ;)

 

Minul muutis, aga mu esimene film oli "Wake up Call" mida soovitaks ma üldse kõikidel esimesena nendest dokidest vaadata. Põhjus selles, et see kõige lihtsustatum. Sa võid olla ükskõik kui tark, sa ei saaks ikkagi aru Zeitgeitist esimest korda täielikult ära.

Aga Wake up Callis on mingi 8st erinevast filmist kokku pandud? Imo oli Zeitgeist ka seal sees.

Soovitan Wake up Calli kõikidele, kes tahavad mõtlema hakata ja mitte elada oma pisikeses arvutis edasi!

 

- Tanel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minul muutis, aga mu esimene film oli "Wake up Call" mida soovitaks ma üldse kõikidel esimesena nendest dokidest vaadata. Põhjus selles, et see kõige lihtsustatum. Sa võid olla ükskõik kui tark, sa ei saaks ikkagi aru Zeitgeitist esimest korda täielikult ära.

Aga Wake up Callis on mingi 8st erinevast filmist kokku pandud? Imo oli Zeitgeist ka seal sees.

Soovitan Wake up Calli kõikidele, kes tahavad mõtlema hakata ja mitte elada oma pisikeses arvutis edasi!

 

- Tanel

 

Kõigepeal mõtle siis ütle. Selleks, et seda filmi vaadata peab kaks ja pool tundi elama oma pisikeses arvutis.

See selleks. Osa sellest filmist on kindlasti tõsi. Kuid mingi osa on tõesti...kahtlane. Sain ma õigesti aru, et USA presidendid (välja arvatud viimane) ning muud tähtsad tegelased võtavad osa KKK rituaalidest ning kummardavad mingit öökulli. Lisaks veel see kiibistamise asi, okei mingi osa sellest on tõsi, sest on olemas ju mingid jälgimis-seadmed jms, aga ei usu eriti, et tervet maailma taheti kiibistada, see on lihtsalt totrus, seega see film üritab lihtsalt teha mingit peapesu.

Muidu on see hea film, huvitavad faktid jms. See teine osa peaks tõsi olema va see kiibistamise asi.

Igatahes see on minu arvamus.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõigepeal mõtle siis ütle.Selleks et seda filmi vaadata peab kaks ja pool tundi elama oma pisikeses arvutis.

See selleks.Osa sellest filmist on kindlasti tõsi.Kuid mingi osa on tõesti...kahtlane.Sain ma õigesti aru et USA presidendid(välja arvatud viimane)ning muud tähtsad tegelased võtavad osa KKK rituaalidest ning kummardavad mingit öökulli.Lisaks veel see kiibistamise asi..okei mingi osa sellest on tõsi..sest on olemas ju mingid jälgimis-seadmed jms,aga ei usu eriti et tervet maailma taheti kiibistada..see on lihtsalt totrus...seega see film üritab lihtsalt teha mingit peapesu.

Muidu on see hea film...huvitavad faktid jms.See teine osa peaks tõsi olema va see kiibistamise asi.

Igatahes see on minu arvamus .

Miks sa arvad, et see kiibistamine ulme on?

Kõikides uuemates Ameerika passides peaks see kiip juba sees olema, iseasi millel see inimese sisse pannakse


v999999.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui tahad võid ennast kiibistada,aga mina seda endale küll ei taha.Sain siiamaani hakkama saan ka edaspidi.

Oh issand jumal, sa räägid ikka väga mööda.

Kui ma õigesti aru sain, ei arutanud sa oma eelmises postis mitte seda kas sa tahad end kiibistada või mitte vaid selle üle kas see on realne,

et tervet maailmat hakatakse kiibistama.

Muidugi ei taha ma enda sisse mingit kiipi, kuid see juhtub.

Algus vabatahtlikult aga pärast on see juba sunniviisiline


v999999.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oh issand jumal, sa räägid ikka väga mööda.

Kui ma õigesti aru sain, ei arutanud sa oma eelmises postis mitte seda kas sa tahad end kiibistada või mitte vaid selle üle kas see on realne,

et tervet maailmat hakatakse kiibistama.

Muidugi ei taha ma enda sisse mingit kiipi, kuid see juhtub.

Algus vabatahtlikult aga pärast on see juba sunniviisiline

Miks sa arvad, et see kiibistamine nii kindlalt juhtub. Selle filmi faktid põhinevad suhteliselt vanadel materjalidel. Too mulle mõned faktid ja siis ma nõustun sinuga, et see kiibistamine kunagi juhtub. Igatahes, kui keegi mind kiibistama tuleb saab pudeliga pähe:D

Raha teemal edasi arutledes:

Seega ameerika dollaril pole tagatist?

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sa arvad,et see kiibistamine nii kindlalt juhtub.Selle filmi faktid põhinevad suhteliselt vanadel materjalidel.Too mulle mõned faktid ja siis ma nõustun sinuga,et see kiibistamine kunagi juhtub.Igatahes kui keegi mind kiibistama tuleb saab pudeliga pähe:D

 

---------- Post added 03-09-11 at 11:18 ----------

 

Igatahes raha teemal:

Seega ameerika dollaril pole tagatist?

 

Film üritab ajupesu teha?

Kulla inimene, terve maailm ongi sulle treve elu ajupesu teinud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.