Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Alamdomeeni palun :)

Soovitatud postitused

Ma ei taju seda asja kas see rebulit on mingi 1 klassi haridusega ? Mu vend ka kes on 7 aastane kirjutab paremini. Tõsiselt võibolla mine võta eesti keele tunde rohkem kuskil koolis. Ma ei taha paha pärast aga vend pole ühe aastaga kirjutamist selgeks saanud.


Chaison2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Ma ei taju seda asja kas see rebulit on mingi 1 klassi haridusega ? Mu vend ka kes on 7 aastane kirjutab paremini. Tõsiselt võibolla mine võta eesti keele tunde rohkem kuskil koolis. Ma ei taha paha pärast aga vend pole ühe aastaga kirjutamist selgeks saanud.

 

ole vait kui pakud uupi aastaid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täis loll oled ikka tõesti. Võibolla ma pakkusin lambist aga rohkem sa tõesti ei taju seda... Igas teemas ja postituses 100 miljon kirjaviga jne. Sa pole normaalne inimene tõesti.

 

---------- Post added 13-09-11 at 21:12 ----------

 

õpetajtele pole sittagi vaja, medisiini töötad väärvivad rohkem seda palgatõusu kui mõni õps siin ::: Posted by rebuilt110 või mis su nimi oligi... Ma sain tõesti naerukad kui ma seda lugesin. Sa oled ikka täis taun minu meelest peaksid sa koolis käima ja aru saama mis asi on kool. Seal alustama uuesti eesti keele õppimist. Sa võibolla vihkad jah õpse kuna sind tainast visati välja koolist või jäeti peale tunde kus sulle ei meeldinud õppida. Äkki sa hakkaksid lõpuks võtma eesti keele kursuseid ma usun ,et sinu sugustele lollidele antakse tasuta paar kursust.


Chaison2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täis loll oled ikka tõesti. Võibolla ma pakkusin lambist aga rohkem sa tõesti ei taju seda... Igas teemas ja postituses 100 miljon kirjaviga jne. Sa pole normaalne inimene tõesti.

 

---------- Post added 13-09-11 at 21:12 ----------

 

õpetajtele pole sittagi vaja, medisiini töötad väärvivad rohkem seda palgatõusu kui mõni õps siin ::: Posted by rebuilt110 või mis su nimi oligi... Ma sain tõesti naerukad kui ma seda lugesin. Sa oled ikka täis taun minu meelest peaksid sa koolis käima ja aru saama mis asi on kool. Seal alustama uuesti eesti keele õppimist. Sa võibolla vihkad jah õpse kuna sind tainast visati välja koolist või jäeti peale tunde kus sulle ei meeldinud õppida. Äkki sa hakkaksid lõpuks võtma eesti keele kursuseid ma usun ,et sinu sugustele lollidele antakse tasuta paar kursust.

 

migs sint hairip dema girjaveat?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.