Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Quitiksite rsi kui.....?

Quitiksid kui essa tüdruku saaksid?  

33 liiget on hääletanud

  1. 1. Quitiksid kui essa tüdruku saaksid?

    • Hell yea
    • Negative
    • Suht pohh, ruun on tähtsam


Soovitatud postitused

VIP

lol, neid juba olnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleks võinud valikuid rohkem olla.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

endal tüdruk juba üle 2a ja ikka botin,aga ise kindlasti ei laseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
need kes pelavad ja ütlevad, et tüdruk olnud, ütlen mina selle peale bs.

kuid naiste jaoks peab aega ja viitsimist olema, ja seda ka igaveseks pole.

 

Suht geniaalse mõtlemisega oled. Ruuni pelad = Ei saa kunagi tüdrukut?

Esiteks, et sa ei saa öelda seda mingi mängu järgi, teiseks sa ei tunnegi neid inimesi. Ära tooda sellist paska palun. Aitäh.

See teema on siin täiesti mõttetu. Pelasin varem ruuni, nüüd botin. Ja tahad väita, et mul ei ole sellepärast tüdrukut?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Suht geniaalse mõtlemisega oled. Ruuni pelad = Ei saa kunagi tüdrukut?

Esiteks, et sa ei saa öelda seda mingi mängu järgi, teiseks sa ei tunnegi neid inimesi. Ära tooda sellist paska palun. Aitäh.

See teema on siin täiesti mõttetu. Pelasin varem ruuni, nüüd botin. Ja tahad väita, et mul ei ole sellepärast tüdrukut?

 

kaspar uue kasutaja saanud, mida sa niimoodi saavutada loodad?

minatea millepärast sul tüdrukut pole, ei koti ka.

ja vahvlis toodetakse seda mis kasutaja enamasti tahab, kuni see reeglitega vastastikku pole.

mida see "aitäh" tähendama pidi, mingi märk sinu üleolevusest, et ma nüüd võtangi sind kuulda?

shut da faaaaak uuuup.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kaspar uue kasutaja saanud, mida sa niimoodi saavutada loodad?

minatea millepärast sul tüdrukut pole, ei koti ka.

ja vahvlis toodetakse seda mis kasutaja enamasti tahab, kuni see reeglitega vastastikku pole.

mida see "aitäh" tähendama pidi, mingi märk sinu üleolevusest, et ma nüüd võtangi sind kuulda?

shut da faaaaak uuuup.

 

Kui küsida tohib siis, kes on Kaspar? Kas ma väitsin kuskil, et mul pole tüdrukut? Erinevalt sinust olen ma võõraste inimeste suhtes viisakas(Seda tähendas see "Aitäh"). Sa võid seda tõlgendada seda kuidas tahad. Sinu see "Shut da fak up" näitab tõesti, kui intelligentne inimene sa meil siin oled. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kaspar uue kasutaja saanud, mida sa niimoodi saavutada loodad?

minatea millepärast sul tüdrukut pole, ei koti ka.

ja vahvlis toodetakse seda mis kasutaja enamasti tahab, kuni see reeglitega vastastikku pole.

mida see "aitäh" tähendama pidi, mingi märk sinu üleolevusest, et ma nüüd võtangi sind kuulda?

shut da faaaaak uuuup.

 

suure elukogemusega 15a laps..

Ei ütleks küll, et kui keegi pelab oma hobiks rsi siis ta prillidega nohik.

Ise pelasin kunagi rsi(1a vms), peale seda botin ning tüdruk 3a ja ta teab, et botin ja tal pole selle vastu midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kellel pole olnud ühtegi tüdrukut on tõesti haige inimene, rsi tohib mängida 13+ seega... kes pole 13a olles ühegi tšikiga käinud on failblog.

ja loomulikult et selle foorumi trollid/peded/naised ei möliseks oma võrdõiguse üle, siis toon välja vastupidise poiste kohta.

ontopic ka, mu tüdruk ise ka rsi kunagi mänginud, paljud tüdrukud on , kasvõi low lvlid olnud...

ma tean paljusi tüdrukuid kes teevad arvutimängude kohta nalju ala "lhme mängime runescapet"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kellel pole olnud ühtegi tüdrukut on tõesti haige inimene, rsi tohib mängida 13+ seega... kes pole 13a olles ühegi tšikiga käinud on failblog.

ja loomulikult et selle foorumi trollid/peded/naised ei möliseks oma võrdõiguse üle, siis toon välja vastupidise poiste kohta.

 

 

:D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kellel pole olnud ühtegi tüdrukut on tõesti haige inimene, rsi tohib mängida 13+ seega... kes pole 13a olles ühegi tšikiga käinud on failblog.

ja loomulikult et selle foorumi trollid/peded/naised ei möliseks oma võrdõiguse üle, siis toon välja vastupidise poiste kohta.

ontopic ka, mu tüdruk ise ka rsi kunagi mänginud, paljud tüdrukud on , kasvõi low lvlid olnud...

ma tean paljusi tüdrukuid kes teevad arvutimängude kohta nalju ala "lhme mängime runescapet"

 

See on täiesti normaalne, kui 13a.-selt pole tüdrukut veel olnud. Igalühel on oma õige hetk, millal ta tüdruku leiab endale. Olgu ta 13 või olgu ta 33.

Maainimesed on enamused siis haiged, võttes sinu jutu järgi. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pelasin varem ruuni, nüüd botin. Ja tahad väita, et mul ei ole sellepärast tüdrukut?

 

Ja muude asjade poolest, ei oleks õige millegist rääkida, internet, arvuti, iq, koolid, töökohad polnud mõeldud inimesele algselt kui meie rass alguse sai.

Ja kui sina siin tarkusastet mõõdad niimoodi, siis saadki vana vastuse kätte.

Tõesõna vahvel smahvel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.