Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ega jah, kõik on enda sõnul tegijad ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mmmm, kas drifitmise jaoks on s1 või s2 vaja, või saab ka niisama? Ei ole leidnund õiget kohta vb.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mmmm, kas drifitmise jaoks on s1 või s2 vaja, või saab ka niisama? Ei ole leidnund õiget kohta vb.

 

Driftimise jaoks kõlbab ka demo, S1-ga lisandub XRT, mis on üldine driftiauto S2-s.

Ise olen pelanud 3a juba Ollu soovitusel.

Ma tahaks neid Vahvli drifti pro'sid oma silmaga näha, ma pakun, et ma teeksin siin vist kõigile ära XRT'ga.

Kaks aastat olen drifti sõitnud (poolteist aastat hiirega ns lollitatud) ja nüüd viiendat kuud mängin Logitech G25ega, 900 degrees ofc ja Logitechi attack 3 joystick on kasutusel kässarina. Olen iDrift-i nimelises tiimis (http://www.iDrift.nl) ja kasutajanimeks on mul Peanut. iDriftis olen pmst kaasliider, kuna Bose on suhteliselt busy inimene ja keegi peab ju tiimi eest hoolitsema ja majandama, hetkel tegime tiimis näiteks suurpuhastuse, kõik mittemotiveeritud mängijad ja vähese skilliga vennad. Kui siin Vahvlis peaks leiduma tõesti normaalseid inimesi ja ka driftereid siis võite ennast proovida sisse smuugeldada, kui arvate, et ei pääse sisse, siis ärge palun üldse teemat vormigegi, sest see raiskab minu ja Bose'i aega.

Pmst jah, edu teile lfsi radadel!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

palju see mäng maksab ?kui keegi oskab öelda=


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

20 inglise naela oli hind vist- mina ostsin omal ajal 450 krooni eest S2 litsentsi, demo on tasuta http://www.lfs.net


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis autoga te siis demos driftite, kas lihtsalt tavalise autoga? Või on ikka eraldi?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Demos on ainus võimalus XRG- suhteliselt lahja masin, kuid õige seti puhul on driftitav, vähemalt mina saan hakkama.

Külma rehviga on suht ajaraisk, lase ikka mingi 110 kraadi vähemalt peale.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Parima juhitavusega stock auto on imo "xr gtr"


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=B6Dfym-We1A

iDrifti teaser uuest tulevasest videost!

Valge alusvärviga auto on minupäralt-

 

 

 

// Btw kas ma olen ainus kes alles nüüd märkas, et siin on suur viga pealkirjas?? Selle mängu nimi on LIVE for Speed mitte Life for Speed.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sõidan ka aegajalt AA serverites ning käin nende eventidel ka. Sõidan FBM , xfg , xrg'ga.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks panna autole piiranguid peale? Ei jõua hästi mulle kohale, mõnes servus on XRT'l ka air intake 25% peal ja no nagu jalgratas on, isegi ratast ei jõua all ringi tõmmata.

Tänud Tech :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks panna autole piiranguid peale? Ei jõua hästi mulle kohale, mõnes servus on XRT'l ka air intake 25% peal ja no nagu jalgratas on, isegi ratast ei jõua all ringi tõmmata.

Tänud Tech :)

 

Kuna ralli toimub erinevate auto klasside vahel ja ajad salvestatakse AIRW-sse.

Näiteks UFB on samas klassis XFG ja XRG'ga (kuid veidi kiirem nendest), samuti on GTR autodel seal serveris air intake 20-24%, olenevalt mis autoga sõidad.

 

Osad minu ajad on üleval siin. (clean laps)


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

UFB, sa räägid ikka UFR-ist? Kui jah, siis minu mäletamist mööda on sel slickid all ja slick vs road normals ei tule kõneallagi kui tegemist on võidusõiduga.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No , Eile alustasin uuesti , Sain parema arvuti :D ...

Ja ei ütleks et skill jääks nii mõndedest alla .

Keyboard only , Mousega ei oska , Haige nuss :D ...

Ja niipalju kui mina drift servudes käinudolen , Pole keegi "Only" Keyboardiga mänginud .. Mby on , aga need väga noobid ..

Teen täna ühe demo , Teile vaatamiseks .. Kui saan korraliku :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
UFB, sa räägid ikka UFR-ist? Kui jah, siis minu mäletamist mööda on sel slickid all ja slick vs road normals ei tule kõneallagi kui tegemist on võidusõiduga.

 

Ma räägin UFR'st millel on air intake 45% - maksimum kiirus mis mina sellega kätte olen saanud on 188 (kiirema auto taga draftides).

Kuid jah aegades on UFR millel air intake 45% ~4-6sekundit kiirem ringipeale kui XFG või XRG.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa endiselt aru, miks sa siis üldse peaksin mõtlemagi, et ma valiksin XRG või XFG UFRi asemel? Sa ikka ise saad aru, et kiirema autoga on suurem võimalus poodiumile jõuda sõidus?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.