Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mita munni ???

Soovitatud postitused

no pmt küll, miks sa siis ei tee nii?

vaid lihtsalt kasvatad netis oma e-peenist..

 

Ma ei kasvata mingisugust e-peenist, ma lihtsalt avaladasin oma arvamust ja miks peaks mina oma käsi määrima mingi sitaga millega mul ei ole absull mitte mingisugust seost. Tean lihtsalt, et see vend on nii suure ajuhälvega, et ei mõista, et mida ta valesti teeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei kasvata mingisugust e-peenist, ma lihtsalt avaladasin oma arvamust ja miks peaks mina oma käsi määrima mingi sitaga millega mul ei ole absull mitte mingisugust seost. Tean lihtsalt, et see vend on nii suure ajuhälvega, et ei mõista, et mida ta valesti teeb.

 

jh ta on selline, aga mida sa siis oobid tuulde sõnu millega sa hakkama ei saaks ise?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jh ta on selline, aga mida sa siis oobid tuulde sõnu millega sa hakkama ei saaks ise?

 

No nüüd tuleb välja, et ma olen mingisugune 13 aastane nolk kellel pole jõudu ja tutvusi, et selline vend maamunalt ära pühkida - aga kuna olen vanemaks saades aru saanud, et vägivald lahendab asju ikka väga vähe siis pole ju mõtet ;)

Saan aru, et sul on vist mingi vajadus kedagi maha teha ja ei suuda ratsionaalselt mõelda ja oled revo buttbudy vist kah pealekauba ;) ära trolli rahune maha, mina ei poolda teda ja ilmselt sina ka mitte - las sitt olla küll ta saab varsti ;P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No nüüd tuleb välja, et ma olen mingisugune 13 aastane nolk kellel pole jõudu ja tutvusi, et selline vend maamunalt ära pühkida - aga kuna olen vanemaks saades aru saanud, et vägivald lahendab asju ikka väga vähe siis pole ju mõtet ;)

Saan aru, et sul on vist mingi vajadus kedagi maha teha ja ei suuda ratsionaalselt mõelda ja oled revo buttbudy vist kah pealekauba ;) ära trolli rahune maha, mina ei poolda teda ja ilmselt sina ka mitte - las sitt olla küll ta saab varsti ;P

 

no vot viimane lause mulle juba meeldis..

Suudad ka mõistusega inimene olla..

Jah ta on väga haige inimene, aga ma ei hakka sellepärast sellist juttu ajama..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.