Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

runescape (päeviku) embleem??

Soovitatud postitused

VIP
Siis võiks iga inimene saada oma staatust muuta, mitte embleemi. Et kui oled botter, siis on staatuseks "botter" vms, kui keegi muu siis keegi muu. See ei tee ju eriti kirjumaks foorumist, aga annab mingit infot kasutaja kohta.

kthnxbye

 

See on annetajate eelis foorumis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga hea idee kusjuures. Selle jagamisel tuleks aga arvesse võtta päeviku aktiivsust ning pikaajalisust.

 

Päevik peaks olema ikka korralikult vormistatud ning hoitud. Uuendusi tehes tuleb sinna ka hulga juttu. Mitte ei tehta mingisugune suvaline pildialbum.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui tuleb rohkem embleeme, siis nad hakkavad oma väärtust kaotama.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Väga hea idee kusjuures. Selle jagamisel tuleks aga arvesse võtta päeviku aktiivsust ning pikaajalisust.

 

Päevik peaks olema ikka korralikult vormistatud ning hoitud. Uuendusi tehes tuleb sinna ka hulga juttu. Mitte ei tehta mingisugune suvaline pildialbum.

 

See pole ruuni foorum, sa tahad lihtsalt embleemi saada, botter.

 

@ Miola, arvad nad viitsivad ka muuta neid?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega siis igaüks saa neid, ega embleemide andmine/võtmine oleks sama ju. Minumeelest see igati ratsionaalsem kui hakata embleeme toppima

 

Noo botterid võivad signasse ka kirjutada, et ta on BOT ju?

 

Minust sai siis nüüd kunstnik kahh ;)

 

Igatahes ma olen kahe käe ja kolme varbaga selle vastu et mingi ruuni embleemid tulevad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See pole ruuni foorum, sa tahad lihtsalt embleemi saada, botter.

 

@ Miola, arvad nad viitsivad ka muuta neid?:D

Misasja sa nüüd ajad? Tahan embleemi saada, kuna olen botter? Tuleks ikka enne asjad selgeks teha, kui segast peksma hakkad. Mul on mingisugusest embleemi kandmisest kuskil online foorumis absoluutselt ükskõik, pluss mul pole päevikut.

Kui kellegil on suurepärane ja pikaajaline päevik ning ta hoiab teisi tegemistega pidevalt kursis, siis ma ei näe probleemi, et isikul võiks selline embleem olla. Iseasi on see, mis embleemi nimeks saaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Misasja sa nüüd ajad? Tahan embleemi saada, kuna olen botter? Tuleks ikka enne asjad selgeks teha, kui segast peksma hakkad. Mul on mingisugusest embleemi kandmisest kuskil online foorumis absoluutselt ükskõik, pluss mul pole päevikut.

Kui kellegil on suurepärane ja pikaajaline päevik ning ta hoiab teisi tegemistega pidevalt kursis, siis ma ei näe probleemi, et isikul võiks selline embleem olla. Iseasi on see, mis embleemi nimeks saaks.

http://www.vahvel.net/showthread.php?77182-area51 mis see on? Probleem seisneb selles,et : SEE POLE RUNESCAPE FOORUM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.vahvel.net/showthread.php?77182-area51 mis see on? Probleem seisneb selles,et : SEE POLE RUNESCAPE FOORUM

Näed, et ma seda päevikut pean enam? Tõesti, tee endale asjad selgeks, enne kui tatti pritsima tuled.

See pole ka kunstifoorum, aga millegipärast on siin "Kunstnik" embleemid. Su argumendid lasevad jubedalt vett läbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Järjest hullemaks lähevad need "ideed".


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Isiklikult ei poolda. Läheb liiga kirjuks see asi ära kui neid embleeme liiga palju olema hakkab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.