Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Goldfarming.

Soovitatud postitused

VIP

F2ps on great orb project. Teed seal tokeneid ja ostad water talismane nende eest.Ainuke nõue on rc 50

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mingi water talismane farmida on debiiliku mõtlemise tagajärd 2 kuud ja see pask maksab 100gp each ja keegi neid ei osta-.-

no näiteks, kuidas goldafarming hästi töötaks ilma et midagi pärasoolde läheks...

10x boti minib rune oresi, 10x minib goale, 2x meltib barideks ja 1 alchib need ära.

kas see on halb mõte? botid kes müüvad asjad ge-s maha -5- -20% on ikka haiged maunid.

eimillestgi tuleb raha teha, muidu pole mõtet sellega tegeleda, nii teeniks 300k tunnis kindlasti.

ise goldfarmisega ei tegele.

 

---------- Post added 26-08-11 at 11:12 ----------

 

mingi water talismane farmida on debiiliku mõtlemise tagajärd 2 kuud ja see pask maksab 100gp each ja keegi neid ei osta-.-

no näiteks, kuidas goldafarming hästi töötaks ilma et midagi pärasoolde läheks...

10x boti minib rune oresi, 10x minib goale, 2x meltib barideks ja 1 alchib need ära.

kas see on halb mõte? botid kes müüvad asjad ge-s maha -5- -20% on ikka haiged maunid.

eimillestgi tuleb raha teha, muidu pole mõtet sellega tegeleda, nii teeniks 300k tunnis kindlasti.

ise goldfarmisega ei tegele.

 

---------- Post added 26-08-11 at 11:16 ----------

 

double post ja kirja vead ei ole minu fail :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mingi water talismane farmida on debiiliku mõtlemise tagajärd 2 kuud ja see pask maksab 100gp each ja keegi neid ei osta-.-

no näiteks, kuidas goldafarming hästi töötaks ilma et midagi pärasoolde läheks...

10x boti minib rune oresi, 10x minib goale, 2x meltib barideks ja 1 alchib need ära.

kas see on halb mõte? botid kes müüvad asjad ge-s maha -5- -20% on ikka haiged maunid.

eimillestgi tuleb raha teha, muidu pole mõtet sellega tegeleda, nii teeniks 300k tunnis kindlasti.

ise goldfarmisega ei tegele.

 

---------- Post added 26-08-11 at 11:12 ----------

 

mingi water talismane farmida on debiiliku mõtlemise tagajärd 2 kuud ja see pask maksab 100gp each ja keegi neid ei osta-.-

no näiteks, kuidas goldafarming hästi töötaks ilma et midagi pärasoolde läheks...

10x boti minib rune oresi, 10x minib goale, 2x meltib barideks ja 1 alchib need ära.

kas see on halb mõte? botid kes müüvad asjad ge-s maha -5- -20% on ikka haiged maunid.

eimillestgi tuleb raha teha, muidu pole mõtet sellega tegeleda, nii teeniks 300k tunnis kindlasti.

ise goldfarmisega ei tegele.

 

---------- Post added 26-08-11 at 11:16 ----------

 

double post ja kirja vead ei ole minu fail :D

 

Water talisman mingi 3k ea ei ole?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ütleme nii, et kõige lollikindlam on ~20 acciga rune essi mainida, 24/7 loomulikult. iga päeva / 2 tagant tühjendad kasutajaid - tulemus = supper.

 

VÕI SIIS riskantsem moodus on kaa muidugi, ehk siis tannimine, see nõuab algkapitali .. ütleme nii, et 10 acci, igale accile alustuseks mõnikümend tuhat dhide = osta see rsgp. kui tunnis saad 300k/h 10acciga = 3m/h = 1€ tunnis ..

 

reaalsem kalkulatsioon oleks siis selline, et 30 botti, 24/7 = 48€/päev = 1440€ kuu = väga palju üle eesti keskmise + esimese kuuga teenid ostetud GP raha tagasi. makse ( 22% ) sul siit ju maha ei lähe, kuid läheb maha VPS rent, 30 boti jaoks tuleks rent kuskil ümaralt 200€ kuu ( muidugi kui oskad otsida renti, need, mis on kohe püsti pandud spetsiaalse mõüttega, et bottida rs on väga halb valik, kuna see hind on meeletult üle hinnatud. )

ja voala, nii ongi 1000+€ kuus, kas su vanemad teenivad niipalju ? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ütleme nii, et kõige lollikindlam on ~20 acciga rune essi mainida, 24/7 loomulikult. iga päeva / 2 tagant tühjendad kasutajaid - tulemus = supper.

 

VÕI SIIS riskantsem moodus on kaa muidugi, ehk siis tannimine, see nõuab algkapitali .. ütleme nii, et 10 acci, igale accile alustuseks mõnikümend tuhat dhide = osta see rsgp. kui tunnis saad 300k/h 10acciga = 3m/h = 1€ tunnis ..

 

reaalsem kalkulatsioon oleks siis selline, et 30 botti, 24/7 = 48€/päev = 1440€ kuu = väga palju üle eesti keskmise + esimese kuuga teenid ostetud GP raha tagasi. makse ( 22% ) sul siit ju maha ei lähe, kuid läheb maha VPS rent, 30 boti jaoks tuleks rent kuskil ümaralt 200€ kuu ( muidugi kui oskad otsida renti, need, mis on kohe püsti pandud spetsiaalse mõüttega, et bottida rs on väga halb valik, kuna see hind on meeletult üle hinnatud. )

ja voala, nii ongi 1000+€ kuus, kas su vanemad teenivad niipalju ? :)

 

 

Rohkem isegi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Või siis miinimumpalk.

250€ vist oli kuskil.

Kui osata runescapest kasu lõigata siis on võimalik üle miinimumpalga saada.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Või siis miinimumpalk.

250€ vist oli kuskil.

Kui osata runescapest kasu lõigata siis on võimalik üle miinimumpalga saada.

 

miinimum palk on täpselt 273€ .. ( tean, kuna lapsega kodus olev naine saab miinimumpalka aka emapalk or w/e ) ja ütleme nii, et selle saab ilma mingi raskusetta, kui on aega, tahtmist ja viitsimist .. ma kujutan ette, et investeerid 150eur, 10 acc p2p - 50 100 euri eest RSGP, saab migni 300m ? selle eest vast saab juba hide osta, et kodus aluistada. kuu aega teenid, saad oma raha tagasi ja ma olen kindel, et pealegi ja siis arened VPSidele, rohkematele accidele, suurematele summadele jne jne .

 

kusjuures mul tuli idee, et vist isegi peaks proovima kunagi seda :O kuigi ma peaks end mänguga tagasi kurssi viima, üle 2a eemal olnud :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ütleme nii, et kõige lollikindlam on ~20 acciga rune essi mainida, 24/7 loomulikult. iga päeva / 2 tagant tühjendad kasutajaid - tulemus = supper.

 

VÕI SIIS riskantsem moodus on kaa muidugi, ehk siis tannimine, see nõuab algkapitali .. ütleme nii, et 10 acci, igale accile alustuseks mõnikümend tuhat dhide = osta see rsgp. kui tunnis saad 300k/h 10acciga = 3m/h = 1€ tunnis ..

 

reaalsem kalkulatsioon oleks siis selline, et 30 botti, 24/7 = 48€/päev = 1440€ kuu = väga palju üle eesti keskmise + esimese kuuga teenid ostetud GP raha tagasi. makse ( 22% ) sul siit ju maha ei lähe, kuid läheb maha VPS rent, 30 boti jaoks tuleks rent kuskil ümaralt 200€ kuu ( muidugi kui oskad otsida renti, need, mis on kohe püsti pandud spetsiaalse mõüttega, et bottida rs on väga halb valik, kuna see hind on meeletult üle hinnatud. )

ja voala, nii ongi 1000+€ kuus, kas su vanemad teenivad niipalju ? :)

 

Arvesta authide rahad ka sisse: Autominer, 1 auth on 19.95$

AutoTanner, 1 auth 7.95$

 

Ei ole see alustamine midagi nii odav.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas mitte RSBuddy scriptid ei tee sama tööd ära tänapäeval ? okei, võibolla tiba rohkem peab jälgima ..

aga ma olen ise tähele pannud ( kasutan mõlemaid, nexust ja aryani ) et kui on update, siis nexuse reflektorid on enamjaolt kauem maas ja uuendamata, kui nt rsb.. pb on je mingi saast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
miinimum palk on täpselt 273€ .. ( tean, kuna lapsega kodus olev naine saab miinimumpalka aka emapalk or w/e ) ja ütleme nii, et selle saab ilma mingi raskusetta, kui on aega, tahtmist ja viitsimist .. ma kujutan ette, et investeerid 150eur, 10 acc p2p - 50 100 euri eest RSGP, saab migni 300m ? selle eest vast saab juba hide osta, et kodus aluistada. kuu aega teenid, saad oma raha tagasi ja ma olen kindel, et pealegi ja siis arened VPSidele, rohkematele accidele, suurematele summadele jne jne .

 

kusjuures mul tuli idee, et vist isegi peaks proovima kunagi seda :O kuigi ma peaks end mänguga tagasi kurssi viima, üle 2a eemal olnud :/

 

Kõik lapseootel emad paneksid bottima saaksid korralikult :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas mitte RSBuddy scriptid ei tee sama tööd ära tänapäeval ? okei, võibolla tiba rohkem peab jälgima ..

aga ma olen ise tähele pannud ( kasutan mõlemaid, nexust ja aryani ) et kui on update, siis nexuse reflektorid on enamjaolt kauem maas ja uuendamata, kui nt rsb.. pb on je mingi saast.

 

RSBuddy on goldfarmimiseks praegusel hetkel kõige jubedam. See client lihtsalt sööb liiga palju arvutit. Ning nexuse reflektorid oli kauem maas nii paar kuud tagasi , nüüd uuendatakse ikka väga kiirelt ära.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
RSBuddy on goldfarmimiseks praegusel hetkel kõige jubedam. See client lihtsalt sööb liiga palju arvutit. Ning nexuse reflektorid oli kauem maas nii paar kuud tagasi , nüüd uuendatakse ikka väga kiirelt ära.

 

rami kasutust saab timmida 3x madalamaks :) muidu on ja 1.5gb per client AGA ma ise suutsin ära tweakida 0.320 peale .. ja botid töötasid ideaalselt kuigi noh, see oleneb . mõni ei saa 0.500 peal isegi mitte tööle :/

 

aga jah, nexusega on nii nagu on, ütleme siis nii, et tegeldakse vahelduva eduga :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
rami kasutust saab timmida 3x madalamaks :) muidu on ja 1.5gb per client AGA ma ise suutsin ära tweakida 0.320 peale .. ja botid töötasid ideaalselt kuigi noh, see oleneb . mõni ei saa 0.500 peal isegi mitte tööle :/

 

aga jah, nexusega on nii nagu on, ütleme siis nii, et tegeldakse vahelduva eduga :D

 

Vahelduva eduga küll ei ütleks , client on ikka viimase kolme kuuga tohutult arenenud näiteks.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Megahit, vaidlen sulle vastu. Rsbuddyga saan ma rohkem kasutajaid korraga bottida kui nexusega, nexus freezib mul vpsi ära peale 3nda botiga...

Rsbuddy omasid saan 4 korraga ilma erilise laagita.

 

Xmx muutsid? Ei usu.

/ Samuti kui sa said rsbuddyga bottida 4 korraga , siis nexusega oleksid saanud 2 clienti vabalt lahti võtta ning mõlemal 3 botiga lasta.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.