Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[ VPS ] Turvaline, Võimas ja odav. RSXVPS

Soovitatud postitused

VIP
Aga kuidas ta parem on, kui VZ teeb absoluutselt kõike väga hästi, täpselt nagu botid töötaksid enda arvuti peal.

Kuidas ma saan tõestada sulle seda, nad pakuvad minuarust free trialit ka, võta see ja siis tule anna enda arvamus.

 

Ma eriti ei viitsi uuesti seletama hakata kuna ma seda juba paar korda teinud siin teemas.

Samuti paljud teavad(mitte vahvlis), et openVZ on halvem ning sellega võib probleeme tekkida , näiteks üks suurimad VPSi pakkujaid http://www.photonvps.com/ keelas OpenVZil Java kasutamise ära.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nõustun 100% megahitiga ja hiljuti oli teemad üleval rsbotsis ja teistes bottingu foorumites kuda rsxvps laseb üle, transferib rsgp maha kasutajatelt.

 

Ise ei julgeks kasutada seda ja mul endal on 2 vpsi, üks on OpenVZ, teine on Xen ja võin kohe kindlasti öelda, et Xen on parem.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kasutan 5+

 

24/7 töötab esimene nädal olid mingid probleemid, aga nüüd korras:)

 

Mul see 4-6 botti jooksutaja...

Ja kes soovib bottimis teenuseid:)

SIis võtke ühendust, praegu bottib ainult üks dung (4päev järjest läheb!)

 

Parimat!

Kassak

 

 

Ps:Loomulikult teeme käsitsi ka kui soovi:) (saate kontrollida ipe järgi)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arvatavasti võtan lähiajal


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lisa mind msni [email:cdglgubv]ihazpinz@hotmail.com[/email:cdglgubv] seletan sulle kõik meelsasti ära :)

Aga, eki saad ka praegu aru, pmst tellid sealt kasutaja, siis sa tõmbad sellise asja nagu TightVNC viewer, mis on nagu teamviewer ja sa näed oma vpsi ja seal sa saad käsitleda enda botte. Tegin ka pildi, milline see välja näeb.

vpsb.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

LAG on jah sellepärast, et see on nagu Teamviewer, et oled teise arvutis pmst tegelikuses ei laagi nii.

Pole probleeme olnud ja Leeves aitab alati!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.