Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Mida teha?

Mida peaksin tegema?  

11 liiget on hääletanud

  1. 1. Mida peaksin tegema?

    • Hakkama õppima SA:MP ehk Pawno skriptimist.
    • Hakkama õppima CS 1.6 ehk AMX skriptimist (plugind jpt).
    • Proovida teenida runescape peal raha.


Küsimus

See siis on põhimõtteliselt mu teine teema Vahvlis. Räägin siis enda tegevustest. Olen mänginud SA:MP'i juba 2009 talvest. Olen olnud paljudes rollimängu serverites administraator ja abistaja (peamiselt inglise keelsed serverid hea grammatikaga). Olen alati mõelnud ,et äkki saaksin rohkem kasulikum olla. Alustaksin siis SA:MP skriptimisega (õppingud).

 

Olen mänginud Counter-Strike 1.6 üsna palju. Olen olnud isegi administraator. Mängisin vanasti Relaxx Zombies, ostsin administraatoriks seal kah. Ühesõnaga olen kuulnud ,et kui suudad normaalse mängurite kommuuni üles panna saab selle peale isegi normaalset pappi teha (inimesed ostavad VIP-iks või administraatoriks). Aga sellejaoks pean õppima kuidas AMX skripitida (vist kutsutakse seda niimoodi).

 

Runescape meeldis mulle kah vanasti kuid tüdinesin sellest ära. Aga näiteks teiste kasutajate arendamise pealt saab veits raha teenida.

 

Mind huvitab, mida on teha lihtsam, mis on odavam, millega teenib paremini raha, mis on kasulikum jne. ENNEM KUI HÄÄLETATE PALUN POSTITAGE SIIA KAH!

Teema võib lukku panna.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

0 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

Sellele küsimusele pole veel vastatud

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.