Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: ORJA Rangedi treenimiseks. Väga vähe xpi!

Soovitatud postitused

Otsin kedagi kes teeks mu 99 99 99 statsidega kasutajal range 63-72. BOTTE ei soovi ja ei talu. Kasutaja on küll botted kuid sellest ligi 4 kuud möödas kui viimati programm üle käis temast. Ei võta lambikaid üldse ette isegi. Cannon asjad olemas, dagannothide juurde saab, peale panen selle armori mida te tahate, rahas pole küsimus.

 

maksan ainult RSGP, pakkumised siia jätta.

 

 

Pray on 2 ja sum on 1, seda hoiata ette. Bank Pini EI Saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lisa msn : [email:3qiz6dnm]maicel@live.com[/email:3qiz6dnm] - Teen ära , hindadest räägime MSN :)

 

---------- Post added 19-08-11 at 00:11 ----------

 

Homme hakkan siis poisil ranget tegema :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tulin korraks aruvtisse muusikat vahetama. So far on parimad pakkujad 5 tehinguga, mis on nii ja naa. Maiceliga rääkisin MSNis tundus täitsa OK poiss! ;) maicel soovis 10m ja selga full armat + mõned c ballid. lvlid lubas pmst ühe õhtuga ära teha. Zeuz, sinu pakkumine on OK, arvestan seda, seni kuni tuleb midagi paremat.

 

Pmst see kes lubab kõige kiiremini teha, sellel isikul on suur eelis ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mm ... Homme kell 14:00 pidi poiss tulema eks näis mis saab ;) Ma ei küsinud full armat, selle sa pakkusid ise ning mis mul selle vastu saaks olla, seda kergem on mul teha .

 

---------- Post added 19-08-11 at 19:36 ----------

 

Varsti töö tehtud :)

 

---------- Post added 20-08-11 at 01:01 ----------

 

Töö tehtud :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.