Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Dynasty Roleplay

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõsiselt hacekereid täis :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No tore!!!!

 

Läksin Ig ja mis ma sain sõitsin rendiautode juurde selleajaga nägin vägapalju NonRp ADMINITE poolt , haigla juures gabriella sõidab lihtsalt üle muru nii et auto lendab ja kui ütlesin et mida sa stundid siis ta pani aod peale ja ütles et m aod ja ei pea rp-d tegema , natuke hiljem ma läksin irl jooma ja kui tagasi tulin oli ip ban mittemillegi eest selle eest et ma õbra kõrval autos istusin w?? on see mingi server üldse?

 

Selle nimi peaks olema DYNASTY STUNT SERVER VOT NII!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tore kuulda :P

 

---------- Post added 18-08-11 at 19:47 ----------

 

Kle Stennnu vaata ennast, ise kasuta PlayOni GM ja UCPd, ei usu et sul on luba olemas.

 

Neil ei peagi seda luba olema kui nad ostsid selle, vähemalt nende server toodab midagi ning inimesed saavad oma RP vajadused ära aetud ... :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päris kõva server, RoXoN mingi 70 korda bänni saanud sealt juba. Ma ise sain ka lambist. UCP võiks kiiremas korras valmis saada.

Admineid on ka liiga palju, läksin serverisse ja üle poolte mängijatest olid AOD.

Edu muidu!


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Päris kõva server, RoXoN mingi 70 korda bänni saanud sealt juba. Ma ise sain ka lambist. UCP võiks kiiremas korras valmis saada.

Admineid on ka liiga palju, läksin serverisse ja üle poolte mängijatest olid AOD.

Edu muidu!

 

Jutt on sul jube mõnus, sa ise kah usud et ma viitsin teha omale 70 kasutajat?? Ära hakka mingit iba ajama kui sa midagi ei tea.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.