Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The Dudesons - BETTER THAN JACKASS ? :)

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endalegi meeldivad need rohkem, paari päeva pärast saan kõik osad ka


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

dudesons kindlasti parem,nendel rohkem asju ja poole huvitavam.

jackassis teevad 5 venda ühte ja sama trikki mis ei ole väga huvitav

ma kõik hooajad dudesonse vaadanud,suht kõva teema:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aksent on jube, ei meeldi väga, jackass on parim ikka


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal on enamus hooajad.Kindlasti paremad minujaoks, aga maitse üle ei vaielda.MR hitler 1-3 on lihtsalt nii rofl

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

haiged vanad.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See mootorsaag oli random (lold), aga mul suht 50 50 mõni trikk on Jackassidel hea ja mõni Dudesonsidel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jackassi trikid olid nagu rohkem oksele või iiveldama ajavad, need tunduvad lihtsalt kuradi valusad:D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
jackassi trikid olid nagu rohkem oksele või iiveldama ajavad, need tunduvad lihtsalt kuradi valusad:D

 

word.

Võibolla pean ma Dudesone paremaks sellepärast, et ma pole uusi Jackassi osasid näinud. Filme olen kõiki näinud & vanemaid osasid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jackass ikka kõvasti üle neist minumeelest. Niipalju kui ma Dudesonse olen kanal 12st näinud siis on neil suht mõttetud ja igavad ''trikid'' seal ikka. Jackassi vennad riskivad ka sitaks rohkem, olgugi et nad pingutavad oma okse ja peenise naljadega üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jackassi omad ei riski sul kuidagi rohkem

Jackass-Owww i bumped my head:S

Dudesons-Oww i think that i broke my spine:S.

Jackassi omad on mingid suvalised joomavennad.Võtke seda kui minu arvamust, mitte kui fakti.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jackassi omad ei riski sul kuidagi rohkem

Jackass-Owww i bumped my head:S

Dudesons-Oww i think that i broke my spine:S.

Jackassi omad on mingid suvalised joomavennad.Võtke seda kui minu arvamust, mitte kui fakti.

word.

Dudesonid siiski kõvasti paremad minuarust. Võibolla ma pole samas vanuses, mis teised vastajad siin.. Ei tea midagi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jackassi omad ei riski sul kuidagi rohkem

Jackass-Owww i bumped my head:S

Dudesons-Oww i think that i broke my spine:S.

Jackassi omad on mingid suvalised joomavennad.Võtke seda kui minu arvamust, mitte kui fakti.

 

Mainiks ära, et Jackassi filmimisel nad saavad päris kõvasti viga ikka.Jackassis flaming gauntlet oli suht epic minuarust see oli kas 3,5 või 3D ei mäleta, aga steve-o sai normilt viga ka mitte ei löönd pead ära aint.Aga ega neil on luumurrud jne ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ega nendes julgustükkides ei köida kas need rõvedad või extra rõvedad, kotib ka rahvas kes teeb seda, jackassi team ikka sitaks muhe.

 

Õige, nad sobivad kokku nad sõbrad aga keeravad üksteisele sitta ja seda on lahe vaadata (Y) .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jackassi omad ei riski sul kuidagi rohkem

Jackass-Owww i bumped my head:S

Dudesons-Oww i think that i broke my spine:S.

Jackassi omad on mingid suvalised joomavennad.Võtke seda kui minu arvamust, mitte kui fakti.

 

yea, võibolla olen dudesonse liiga vähe näinud aga niipalju kui olen, siis tüübid lihtsalt lasid stripparitel oma juukse karvu põletada või siis üks pani endale prügikasti pähe ning teised hakkasid teda taguma. kui ma peaks neid asju nüüd jackassi härja eest ära jooksmisega või enda okse söömisega võrdlema, siis oleks ilmselgelt võitjaks jackass.

 

võite mingeid dudesonside youtube linke panna kus nad hulle asju teevad, siis mu arvamus ehk muutub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.