Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Huvitav Nebulos Roleplay Siim

Soovitatud postitused

Algus siis sai sellest kui Pisike ehk teamspeakis siuke nimi temaga koos panime Skripter siimu maja põlema PRICA Minecraft serveris Miks ma siis Prica punaselt kirjutasin?

Kirjutasin punaselt prica sest ta bannis Pricas mind ja ta ise on Nebuloses. Ehk siis ta bannis Prica MC serveri põhjusega. Nebulosel pole üldse mingit MC'd ja ei usu ka et tuleb.

Aitäh lugemast.

----Minecraft Logs----

[14:28]Siim:ma hoiatasin teid, saate ban nüüd nebulosest.

[14:28]Wilkur':Aa Siis...

[14:29]Siim:Headaega , weed hippies grupeeringu tegevust kah enam ei näe IG.

[14:29]Siim:Lähen nüüd ise ära.

 

Niisiis tema majast üks pilt . Vajutasin kogematta F1 ja teksti ei tulnud :(

2011-08-02_21.05.57.png.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siim on Arcanaze. http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=255582 kas see pole mitte tema tehtud D-Forest TV kui sa vaatad MSN DP-d ka siis see sama.

 

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=275655 Siin on tal see jama.

 

Siin siis ka näha kui loete siis seal Textdraw. nebulose omahttp://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=275082


Chaison2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mhh päris lahe teen vahvlisse teema ja lähen IG ja sopsti ban lendab? Pääris kõva.

[17:53:04.875] Said bänni! Tee unbanni teema ning saad nädala aja pärast unbanni!

[17:53:04.906] {347C17}Smith Cherry bänniti Lucio Decardo poolt, {E56717}Põhjus: Vahvlisse uus teema, hater, Aeg: Nädal

[17:53:04.921] Sa oled bännitud sellest serverist!

[17:53:45.00] Logging ended

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No offence, aga who cares? Kedagi ei kõiguta üks lambi inimese käitumine.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõesti pange se teema lukku, on mõtet ka sellel ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hahaha mis mõte sellel teemal oli teha siia teha ???

Sa teed vahvlise sp teema, et ta bännis sind ära WTF ???

Keda see selle foorumi tahvast ikka huvitab, sa said oma veast bänni,et mingi mindcrafti maja põlema panid (dno seda värki ei mngi ise).

Oli siis vaja näppida toda w ?

MInumeelest pange see teema lukku, kui sul on mingi jama siis ma ei tea , msn on olemas, uksetaha võid ka minna inimesele kui sa nii julge oled.

Ja see weed hippis, sellel polnud mõtet kuna mingit liikumist ei olnud.

KÕIK kes vihkavad inimest sp, et on ise süüdi siis k.a cppu , siis palun tõmmake ennast ise oksa.

Kui teil on kademeel,et ei saa mängida serveris OMA vea tõttu (ülbitsemised,nõudmised,nurumised jnejne), siis ma ei saa sellest aru.

Segane tekst,aga ausalt....

 

Moderaatorid palun sulgege see teema, kuna see on tehtud põhimõtteha, et heiteri saaks omavahel möliseda kui debiil on üks on üks inimene (kes ta tegelikult ei ole) kuna nad tegid ise selleks mida, et nad vihkaks teda.

Aitäh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hahaha mis mõte sellel teemal oli teha siia teha ???

Sa teed vahvlise sp teema, et ta bännis sind ära WTF ???

Keda see selle foorumi tahvast ikka huvitab, sa said oma veast bänni,et mingi mindcrafti maja põlema panid (dno seda värki ei mngi ise).

Oli siis vaja näppida toda w ?

MInumeelest pange see teema lukku, kui sul on mingi jama siis ma ei tea , msn on olemas, uksetaha võid ka minna inimesele kui sa nii julge oled.

Ja see weed hippis, sellel polnud mõtet kuna mingit liikumist ei olnud.

KÕIK kes vihkavad inimest sp, et on ise süüdi siis k.a cppu , siis palun tõmmake ennast ise oksa.

Kui teil on kademeel,et ei saa mängida serveris OMA vea tõttu (ülbitsemised,nõudmised,nurumised jnejne), siis ma ei saa sellest aru.

Segane tekst,aga ausalt....

 

Moderaatorid palun sulgege see teema, kuna see on tehtud põhimõtteha, et heiteri saaks omavahel möliseda kui debiil on üks on üks inimene (kes ta tegelikult ei ole) kuna nad tegid ise selleks mida, et nad vihkaks teda.

Aitäh

 

No more words need to be spoken.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.