Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Annetaja embleem smsiga !

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Siis oleks igateine siin annetaja juba.... Ja hakkaks olena nii kindlalt, et mingi 5 tehinguga vend paneb "ma olen annetaja - usaldusväärne" ja ongi...


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siis oleks igateine siin annetaja juba.... Ja hakkaks olena nii kindlalt, et mingi 5 tehinguga vend paneb "ma olen annetaja - usaldusväärne" ja ongi...

 

See on juba sinu lollus kui sa usud ,et annetaja embleem teeb sind usaldusväärseks. Olen poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See on juba sinu lollus kui sa usud ,et annetaja embleem teeb sind usaldusväärseks. Olen poolt.

 

Seda küll.

Aga kui Fortumos teevad selle siis nad saavad aint poole SMSist ju....


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See on juba sinu lollus kui sa usud ,et annetaja embleem teeb sind usaldusväärseks. Olen poolt.

 

Kui kellegil oleks näiteks 50€ annetaja embleem, siis lisaks ikka usaldusväärsust küll. Loodan, et tulevikus tulevad vastavad embleemid, mis näitavad palju keegi annetanud on.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See lihtsalt ei tasuks ära. Niivõrd suur % läheb teenusepakkujale, et annetatud summast ei jää enam midagi alles.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.