Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Annetaja embleem smsiga !

Soovitatud postitused

VIP

suht hea mõte:D

 

poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Normaalne idee


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kindlasti poolt!

Ja mis sa -Martin- arvad et see annetaja embleem on mingi kõrgem värk, et neid ei tohiks liiga palju olla?

Kui inimene tahab annetada ja foorumile kasulik olla saades vastu pixlist embleemi siis mina probleemi ei näe!

Poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vastu, kuna siis on liiga palju neid embleemi siin foorumis ja vaevalt keegi viitsib/tahab seda scripti teha.

Ja siis on neid sitaks rohkem we?Praegu saab sama kergelt põhimõteliselt seda ju.Mina olen täiega poolt ja ei näe ka põhjust, miks juhtkond sellele peaks vastu olema.Foorumil pole kunagi raha palju...:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise-enesest on mõte hea, aga kas Te annetate foorumile raha embleemi eest või tahate lihtsalt kasulik olla foorumile? Annetada võiks ka niisama, mitte embleemi eest. Mulje jääb selline, et ostate lihtsalt selle embleemi mitte anneta.

 

Kui sa tahad siis anneta niisama ja ütle et embleemi ei taha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma isiklikult olen küll vastu. Muidu oleks iga teine netihiiro siin Annetaja embleemiga. Paljud algajad võivad arvata, et Annetaja on kuidagi eriline ehk usaldusväärsem kui tavaline liige.. Samuti võib olla ka ettekääne, et ma tegin ju ennast Annetajaks, miks ma peaks sind petma, ma ei taha ju et raha lihtsalt tuulde lendaks..

Loodan, et saite põhimõttele pihta, nüüd tulevad trollerid kindlasti vastu vaidlema, vaielge.. Mina igastahes olen vastu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Poolt , rautselt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma isiklikult olen küll vastu. Muidu oleks iga teine netihiiro siin Annetaja embleemiga. Paljud algajad võivad arvata, et Annetaja on kuidagi eriline ehk usaldusväärsem kui tavaline liige.. Samuti võib olla ka ettekääne, et ma tegin ju ennast Annetajaks, miks ma peaks sind petma, ma ei taha ju et raha lihtsalt tuulde lendaks..

Loodan, et saite põhimõttele pihta, nüüd tulevad trollerid kindlasti vastu vaidlema, vaielge.. Mina igastahes olen vastu.

Praegu saab ka iga netihiiro annetada, pead lihtsalt adminiga ühendust võtma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi teab kust annetamiseks vajaliku info saaks ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi teab kust annetamiseks vajaliku info saaks ?

 

Sunparty / Amichie PM

 

Ise olen vastu.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Poolt!


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täiesti mõistlik oleks see panna. Tooks kindlasti annetusi juurde.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.