Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline misterx

Programmeerija embleem

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kui keegi õpetab spordi teema all nt harjutusi tegema ja käib trennis vms siis samahästi on temal õigus sportlase embleemile?

 

Aaa, teeme siis nii ka, et need kes panevad sinna neid 5 mindi šokolaadikoogi tegemise ja burksi tegemise õpetused, et need saavad koka embleemi????

 

Õpetused - Aktivisti embleem.

 

Kuulge, teie peamine argument on, et see motiveeriks inimesi.. kui te tõesti nii kõvad programmeerijad olete, siis peaksite motivatsiooni leidma millestki muust kui sellest väikesest embleemist.

 

Ainult mina ütlesin seda.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Aga, kurat võtaks, Supra, milleks on seda kunstniku embleemi siis nii väga vaja?

 

EDIT: Ja aktivisti oma?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ainult mina ütlesin seda.

Seda motivatsioonijuttu olen ka varem kuulnud

 

Misterx - ega sellel kunstniku embleemil ei olegi mingit ERILIST otstarvet ja seda VÄGA vaja ei ole ka. Samuti ei ole vaja ka seda programmeerija embleemi. Kunstniku embleem ON olemas, programmeerija embleemi EI OLE, get over it.

 

Kui suudad teistele juhtkonna liikmetele augu pähe rääkida ja selgeks teha miks just seda embleemi NII VÄGA vaja on, siis palun väga, kuid minu poolt EI.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuule teema algataja. Pole vaja niipalju embleeme . Kord sai juba neid vähendatud ( kaotati "tuntud liikme " emblee jne. )

Sinu jutust loen välja nagu sa sooviks iga asja eest embleemi. Võtan näiteks, Ma annan sulle 1he kommi ja saan kohe " Kommi Onu " Embleemi ? See oleks jube lapsik.

Vanad embleemid tagasi siis oleks jälle kõik korras. Kohe kui keegi saab mingi uue embleemi siis " Ma tahan ka " . Sellist sorti jutt käib. Võiksite lugeda. Selle kohta on juba teema olnud ning Sellist embleemi ei tulegi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Kuulen. Kui sa tähelepanelikult loed, siis saad aru, et ma ei taha iga asja eest embleemi anda kellegile. Kes oled sina, et julged nii kindlalt öelda, et sellist embleemi ei tule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Mulle just meeldiks, kui oleks palju embleeme, mida on igat üht 2-3 inimesel, kui et oleks 2 embleemi, mida mõlemat omaks pool foorumit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Õpetused - Aktivisti embleem.

 

 

 

See oli mul muidu sarkasmina öeldud:D.Sest mingi vend mõtles, et iga õpetuse eest peaks saama embleemi.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See oli mul muidu sarkasmina öeldud:D.Sest mingi vend mõtles, et iga õpetuse eest peaks saama embleemi.

 

Sa said küll asjast väga valesti aru. Peale selle ei ole ma siin foorumis ühtegi kunstniku küll näinud, healjuhul mõni algaja veebidisainer kes üritab PS-iga mõne signa kokku keerata.

 

Point on selles. Kui anda tavakasutajatele mingeid random tiitleid siis võiks neid kõigile jagada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.