Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline misterx

Programmeerija embleem

Soovitatud postitused

Külaline misterx

Hei!

 

Tahaks rääkida tiba programmeerija embleemist. Olen ühe juhtkonna liikmega ka PSi teel natuke juttu puhunud. Ta ütles, et võtab teema juhtkonna foorumis arutluse alla. Kahjuks, kui ma küsisin, kuidas sellega asjalood on, vastas ta, et pole kursis, mida teised juhtkonna liikmed sellest arvavad, kuid ta arvas, et seda ei tule. Tekib tunne, et juhtkond on millegi pärast selle vastu. Ei jää muud üle, kui võtan teema avalikult üles.

 

Rääkige siis, kas te tõesti ei taha seda embleemi teha ja kui ei taha, siis miks. Aga, palun, ärge hakake ajama, et see on mõttetu, kasutu, jne. Sama võib ju öelda kunstniku embleemi kohta ja võib-olla isegi eeskujuliku embleemi kohta. Samat teemat on ennemgi arutatud, sealt jäi silma, et keegi väitis, et kunstnikud teevad foorumi kasutajatele signatuure. Need inimesed, kes kunstniku embleemi said, ei ole minu eada enam pikka aega teistele teinud signatuure ega muud taolist. Ja miks ei või programmeerija aidata teistel mingeid väiksemaid koodijuppe korda saada?

 

Lõpetuseks: ärge saage minust valesti aru, ma ei taha mitte kedagi süüdistada. Ootan teie vastuseid!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Suured tänud. Unustasin rääkida, miks see kasulik oleks. Kindlasti muudaks see programmeerimise alafoorumit aktiivsemaks, mis oma korda tooks foorumisse juurde inimesi, kes programmeerimisest midagi jagavad. Samuti innustaks see praegu foorumis olevaid programmeerimisega tegelevaid inimesi.

 

Inimesed, kellele see anda, mõelge juhtkonnaga koos välja, mina pakuks kindlasti välja Mardi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
Suured tänud. Unustasin rääkida, miks see kasulik oleks. Kindlasti muudaks see programmeerimise alafoorumit aktiivsemaks, mis oma korda tooks foorumisse juurde inimesi, kes programmeerimisest midagi jagavad. Samuti innustaks see praegu foorumis olevaid programmeerimisega tegelevaid inimesi.

 

Inimesed, kellele see anda, mõelge juhtkonnaga koos välja, mina pakuks kindlasti välja Mardi.

 

Well, Mart, thats a start. Ühe-kahe inimese pärast ma isiklikult ei näe mõtet jagada seda embleemi, neid kes oskavad progrm'st siin foorumis väga heal tasemel ongi 1-2, aga neile kes htmli oskavad pildi lisada - no pole väga mõtet neile embleemi anda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Mina oskan tiba programmeerida, paraku aga ei innusta mind miski siin foorumis oma töid jagada. Tuleks embleem, oleks mul mille nimel pingutada. Ma olen siit foorumist mitmele inimesele näiteks CSi serverile skripte kirjutanud, käin peaaegu igapäevaselt läbi Wordpressiga ja oskan päris mitut veebikeelt (saate aru küll, mida ma mõtlen).

 

EDIT: Mis on sinu jaoks väga hea tase?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Well, Mart, thats a start. Ühe-kahe inimese pärast ma isiklikult ei näe mõtet jagada seda embleemi, neid kes oskavad progrm'st siin foorumis väga heal tasemel ongi 1-2, aga neile kes htmli oskavad pildi lisada - no pole väga mõtet neile embleemi anda.

Praegu on jah neid ainult 1-2, aga kui embleem tuleb siis äkki kargavad need ülejäänud ka põõsastest välja.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Kuidas kellegil. Ma kahtlen, et kellegil, kes rpogrammeerimisega aktiivselt tegeleb, on jaksu tegeleda sama aktiivselt näiteks ruuni pelamisega. Näiteks kunstniku ja programmeerija embleemi saamine korraga, on ikka väga ränk, sest sa lihsalt ei jõua nii tihti uusi töid postitada. Ja isegi kui keegi jõuab, siis on ta järelikult need embleemid ära teeninud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võibolla on siin foorumis programmeerijaid korralikult, aga keegi ei viitsi tegeleda. Äkki see embleem äratakski foorumlastest huvi ning tahtmist sellega tegeleda.

 

Pooldan.

 

Mõttetu imo, varsti igal vennal 10 embleemi, need hobidega embleemid võiks ära jääda üldse VÕI siis teha igale vennale enda hobiga embleem, muidu on ju unfair?

 

Embleemidele annab ka limiiti määrata. Ei ole unfair, sul on täpselt samamoodi võimalus õppida programmeerimist või kunsti nagu kõigil teistel. Ma arvan, et embleemid motiveerivad ka teatud valdkonnaga tegelema.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

[/color]

Neid embleeme hakkab juba varsti suht palju tulema.

Samahästi võib teha ka BMXer, Skateboarder jms. embleeme, mis oleks täiesti mõttetud.

No ei ole ikka samahästi siin midagi ju....Lolli juttu ka päris pole mõtet siin ajada.Ja kust sa tead, et neid embleeme hakkab varsti tulema....Mina olen näinud ainult pakkumisi aga edasisi samme nende rakendamiseks pole mina veel täheldanud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
[/color]

No ei ole ikka samahästi siin midagi ju....Lolli juttu ka päris pole mõtet siin ajada.Ja kust sa tead, et neid embleeme hakkab varsti tulema....Mina olen näinud ainult pakkumisi aga edasisi samme nende rakendamiseks pole mina veel täheldanud.

 

Mis loll jutt, mis krdi pärast on mingi kunstniku embleem parem kui nt sportlase embleem? See oli näide. Neid erinevaid embleeme võibki kerjama jääda siia ja tahad öelda, et kõik võetakse kasutusele kohe? Kui ei võeta siis tekitab see ebavõrdsust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Kui poleks pandud kunstniku embleemi, poleks kellegil mõgisemist. :) Siiski, mulle tundub kunstniku embleem vajalikum, kui sportlase oma, kuigi tegelen mõlemaga.

 

Kõik oleks korras, kui foorumis oleks ainult üks embleem, milleks oleks "lihtsalt kõva mees". :)

 

EDIT: Nõgesemees, keda sa pead tõsisels programmeerijaks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis loll jutt, mis krdi pärast on mingi kunstniku embleem parem kui nt sportlase embleem? See oli näide. Neid erinevaid embleeme võibki kerjama jääda siia ja tahad öelda, et kõik võetakse kasutusele kohe? Kui ei võeta siis tekitab see ebavõrdsust.

Sellepärast, et kunstnikud teevad siin näiteks signatuure teistele kasutajatele ja tegelevad kunstiga siin foorumis, mitte ei käi seda tänaval,metsas ega kuskil mujal kus keegi seda ei näe, tegemas .Tobe oleks nõuda embleemi selle eest, et ma näiteks surun jõusaalis rohkem kui sina rinnalt, jooksen kiiremini sinust 100m jne....Ja mis ebavõrdsusest sa siin räägid?Kaotame siis juba moderaatorid ja eeskujulikud ka ära või?Ja kas mina olen väitnud, et kõik embleemid võetakse kasutusele või?Funktsionaalne lugemisoskus võiks sul juba olemas olla...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellepärast, et kunstnikud teevad siin näiteks signatuure teistele kasutajateleja tegelevad kunstiga siin foorumis, mitte ei käi seda tänaval tegemas .Tobe oleks nõuda embleemi selle eest, et ma näiteks surun jõusaalis rohkem kui sina rinnalt, jooksen kiiremini sinust 100m jne....Ja mis ebavõrsusest sa siin räägid?Kaotame siis juba moderaatorid ja eeskujulikud ka ära või?Ja kas mina olen väitnud, et kõik embleemid võetakse kasutusele või?Funktsionaalne lugemisoskus võiks sul juba olemas olla...

 

Sa võibolla ei ole tähele pannud aga foorumis on teisi teemasid ka peale kunsti. Kui keegi õpetab spordi teema all nt harjutusi tegema ja käib trennis vms siis samahästi on temal õigus sportlase embleemile?

 

Või siis muusika teema all teeb oma mixitud lugusid. Muusiku/DJ embleem plz?

 

Kas ma rääkisin juhtkonna embleemidest? Lugema peaksid ise hoopis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui poleks pandud kunstniku embleemi, poleks kellegil mõgisemist. :) Siiski, mulle tundub kunstniku embleem vajalikum, kui sportlase oma, kuigi tegelen mõlemaga.

 

Kõik oleks korras, kui foorumis oleks ainult üks embleem, milleks oleks "lihtsalt kõva mees". :)

 

EDIT: Nõgesemees, keda sa pead tõsisels programmeerijaks?

 

Tõsiseks programmeerijaks? Ei tule midagi pähe?

 

Inimene, kes koodimiskeeltes laia silmaringiga, oskab nii mõndagi paari keelega teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa võibolla ei ole tähele pannud aga foorumis on teisi teemasid ka peale kunsti. Kui keegi õpetab spordi teema all nt harjutusi tegema ja käib trennis vms siis samahästi on temal õigus sportlase embleemile?

 

Või siis muusika teema all teeb oma mixitud lugusid. Muusiku/DJ embleem plz?

 

Kas ma rääkisin juhtkonna embleemidest? Lugema peaksid ise hoopis.

Aaa, teeme siis nii ka, et need kes panevad sinna neid 5 mindi šokolaadikoogi tegemise ja burksi tegemise õpetused, et need saavad koka embleemi????

Muusika ongi kunst....

Ja juhtkonna embleemid tõin välja sellepärast, et sina ütlesid, et kõik peavad võrdsed olema.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Embleemi peaksid saama need kasutajad,kes teevad midagi kas foorumi või foorumi kasutajate heaks...

Programmeerija embleemi vastu pole midagi...kuid mitu kasutajat selle üldse saaksid?Kui neid kes selle embleemi saaksid on kuskil 1 või 2 siis pole sellel erilist mõtet...

see on muidugi minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Aitamisega on muidugi see jama, et suur osa rahvast küsib skripte, mille tegmine ie ole just väga kerge ja mida nad töölegi ei oska panna. Mis on halba selles, kui embleemi saab vaid 1-2 inimest?

 

Btw, kui koju jõuan siis võin embleemi ise valmis meisterdada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuulge, teie peamine argument on, et see motiveeriks inimesi.. kui te tõesti nii kõvad programmeerijad olete, siis peaksite motivatsiooni leidma millestki muust kui sellest väikesest embleemist.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.