Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

KBox SurfDM | kbox.ftkz.net

Soovitatud postitused

KBox SurfDM | kbox.ftkz.net

oaLrOP

IP:80.79.115.18:27042

Slotte:16

Host: Alienservers.ee

Amxbans: http://kbox.ftkz.net/surf/bans

Kodukas: http://kbox.ftkz.net

 

SMS teenused :

 

VIP:

Slap , Slay , Kick , kõik admin chatid , vote , reservkoht, VIP saab roundi alguses ( kui on eelmise roundi võitnud ) relva ( m4 and dgl or ak and dgl.)

Saada SMS:

TXT CSVIP [sinuCSnick] numbrile 15330. HIND : 0.96 EUR.

Admin:

Ban , Slap , Slay , Kick , kõik admin chatid , vote , reservkoht . (SISALDAB VIPi ! )

Saada SMS:

TXT CSADMIN [sinuCSnick] numbrile 13013. HIND: 1.60 EUR.

ImmuAdmin:

Immuunsus, Ban , Slap , Slay , Kick , kõik admin chatid , vote , amx_map käsklus ,amx_cvar käsklus , reservkoht . (SISALDAB VIPi ! )

Saada SMS

TXT CSIMM [sinuCSnick] numbrile 13015. HIND: 2.49 EUR.

 

Korrahoidjaks saab siis kui täidate selle ankeedi

 

 

Mõned head pluginad serveril

 

Auto bunnyhop

Spawn protection

Speclist

Granade trail

SurfDM Shop

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pidid quitima siit foorumist kid ju..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Server on ju paranduses....


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Server paranduses tglt jh , seal mingi jama , et serv crashib mingi dproto vea pärast , topelt teema sellepärast , et kbox servers all ei kirjutata minu serverist midagi suht , niisiis tegin uue teema , kus aint minu servu kommid ja värki :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Uuendasin 1. posti natukene , täna oli server fullis ka korraks , inimesi ikka käib :) just praegu nati aega tagasi oli servus 4 inimest . No praeguse ajaga hea tulemus :)

 

---------- Post added 29-07-11 at 00:24 ----------

 

// 12 slotti olemas :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

AMXBANSi on sisse häkitud :S Lasin serveri hetkel offline ja amxbans laen uue peale ja panen style jms uuesti , amxbansis bannid kadunud ja paroolid muudetud , umbes 30min-1h pärast korras !

 

Serverist seda , et inimesi käib suht palju ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ou rene :P , Kle Ma huviga ootan politseid uksetaha , Kahju et nad ei ole veel jõudnud :( ..

 

Aga jah , Kui vaja teen rohkem sitta sulle :P , Muide , Mind ültse ei koti kui sinuserver kuulsam :P ... Homseks olen sinust sitaks eest :P , Sul ei k2i rahvastki , + Adminne ei ole ostetud ..

Suht pointless , Minujärgi hakkasid tegema servut -- Surfi --

 

Aga jah :P , Usu mind , Ükskord ma teen sulle siukese sitakokku et sa nutad 5päeva , :P ,

Jumala pohhui kui Hoiatuse saan siin :D , Aga renele oleks vaja jalaga näkku panna :P

 

---------- Post added 31-07-11 at 17:20 ----------

 

Ükskord ma bannin kõik sul serveris ära :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ou rene :P , Kle Ma huviga ootan politseid uksetaha , Kahju et nad ei ole veel jõudnud :( ..

 

Aga jah , Kui vaja teen rohkem sitta sulle :P , Muide , Mind ültse ei koti kui sinuserver kuulsam :P ... Homseks olen sinust sitaks eest :P , Sul ei k2i rahvastki , + Adminne ei ole ostetud ..

Suht pointless , Minujärgi hakkasid tegema servut -- Surfi --

 

Aga jah :P , Usu mind , Ükskord ma teen sulle siukese sitakokku et sa nutad 5päeva , :P ,

Jumala pohhui kui Hoiatuse saan siin :D , Aga renele oleks vaja jalaga näkku panna :P

 

---------- Post added 31-07-11 at 17:20 ----------

 

Ükskord ma bannin kõik sul serveris ära :P

 

Mis sa üritad selle "ärapanemis" tekstiga lahe olla ja pooldajaid võita?!


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

@ Rauntzz, eks praegu kõik üritavad siin nö cs maastikul olla kõvad vennad jne, ütleme nii 2-3a tagasi oli ikka palju normaalsem see, praegu üritavad kõik ükseteisele sitta keerata ja laimata jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ou rene :P , Kle Ma huviga ootan politseid uksetaha , Kahju et nad ei ole veel jõudnud :( ..

 

Aga jah , Kui vaja teen rohkem sitta sulle :P , Muide , Mind ültse ei koti kui sinuserver kuulsam :P ... Homseks olen sinust sitaks eest :P , Sul ei k2i rahvastki , + Adminne ei ole ostetud ..

Suht pointless , Minujärgi hakkasid tegema servut -- Surfi --

 

Aga jah :P , Usu mind , Ükskord ma teen sulle siukese sitakokku et sa nutad 5päeva , :P ,

Jumala pohhui kui Hoiatuse saan siin :D , Aga renele oleks vaja jalaga näkku panna :P

 

---------- Post added 31-07-11 at 17:20 ----------

 

Ükskord ma bannin kõik sul serveris ära :P

 

 

irw :D teed setti boosti , et ette saad ? hui saadgi , kui ei tee , kui teed siis saab su server kahjuks venelaste omaks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Bump , surfi omaniku soovil :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.