Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Toitumine: Atkins vs Pritikin

Soovitatud postitused

Naljamehed, mida rohkem erinevaid valguallikaid tarbida, seda parem (sh. ka liha siis).

Makaron(muidugi väga erinevaid tüüpi on neid olemas) ja kartul on lihtsalt süskarid, mida on ka mõistlik optimaalselt tarbida. Kalamaksaõli küll nendega ei seostu.

Ise ei poolda kumbagi, leian nende kombinatsioonist endale meelepärase toitumisviisi.

Söön liha väga harva. 2 korda kuus ehk ? Lihast loobusin umbes 6 aastaselt.. Hetkel olen 9 aastat ilma probleemiteta hakkama saanud ja saan ka järgnevad 90 aastat...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ära aja kelbast...

Sportlasena ma tean, et toitumine on väga tähtis osa heast vormist. Aga minu põhimõtte on, et ma söön asju mis mulle maitsevad. Olgu ta nii tervislik kui tahes, kui mulle see ei maitse siis ma seda ka ei söö..

Jah ma söön kala. Kana on ka täitsa söödav. Aga veis, lammas ja muud konnad mul kõrist nii lihtsalt alla ei lähe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära aja kelbast...

Sportlasena ma tean, et toitumine on väga tähtis osa heast vormist. Aga minu põhimõtte on, et ma ei söö seda mis mulle ei maitse...

Jah ma söön kala. Kana on ka täitsa söödav. Aga veis, lammas ja muud konnad mul kõrist nii lihtsalt alla ei lähe.

Selge, aga sa sööd siiski loomset valku siis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pritikini


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.