Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mina kuulan väga kindlat räpi stiili.

Venelastel on rohkem popi ja räpi vahelist stiili kui puhast räppi = enamus vene räppi on ära solgitud , ja olen juba pikemat aega keeldunud seda kuulamast


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Räpp on räpp, keel siin ei loe. See et osad artistid teevad pahna ei tähenda, et kõik venelased teevad sitta räppi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miskipärast olen ma paari üksikut vene laulu kuulnud , mis on kuulatavad , ja sadu idiootseid ja mõtteta laule.

Lisaks siis , et see video , mis sa panid on xzibiti oma , kes on usa räppar , keegi slaav ei ole julgenud oma lõusta näidata ja niisama peale lalisenud.

PS:Mulle ei meeldi ei venelased , nende kultuur , keel ega muusika!


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma olen üsna kindel , et viga on neis ja nende barbaarses suhtumises ja saamatuses


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Too näide nende barbaarsest suhtumisest ning saamatusest.

 

vabandan kui see vale koht on meie dialoogi jaoks, kuid siiski, dialoog on dialoog =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen üsna kindel , et viga on neis ja nende barbaarses suhtumises ja saamatuses

 

Pigem ikka sinus. See, et sulle keegi ei meeldi on ikka sinu viga mitte nende. See, et sul on halvad kokkupuuted eesti venelastega kes on tõesti väga ülbed ja üleolevad ei tähenda, et kõik venelased on sellsied. Venemaal paljudes kohtades on tegelikult venelased väga sõbralikud ning mine kuula mingeid tuntumaid vene keelseid laule, äkki need meeldivad.

 

Mis mõttes sulle nende kultuur ei meeldi? Kuidas nende kultuur sinu perset torgib?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pronksiöö näitab nende barbaarsust

Enamus kuriteod on venelaste poolt toime pandud. Venelased sõimavad meie demokraatiat ja riigikorda , ning hädaldavad kui halb elu neil on , samas kui nad ise on töötud ning eeldavad et töökas eestlane peab vene horde ülal pidama ja neile kandikuga töö ja elukoha muretsema.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on vaid käputäis venelasi kes nii teevad. Ega kõik venelased nii ei tee. Ning kas sa ei arva et osad venelased käituvad nii sellepärast, et teatud eestlastel on eelarvamus neist?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Vaata neid nolke. Pole neil ei mõistust ega aru. Muidugi on vene rahvusest seeniore , kes on näinud sõda ja nälga , ning tunnevad uhkus et nad eestis elavad.

Samas kui need 20-30 aastased poisikese tulevad politseid kividega viskama ja sõimama. Oleks see minu teha , oleks ma neid valimatult kummikuulidega tänavalt minema ajanud. Ja pärast nende rüüstamist lasti nad enamasti minema. Oleks jällegi minu teha , oleks ma nad maalt välja saatnud ja pronkssõduri õhku lasknud. Mis sa arvad , mitusada tuhat maksumaksja raha pidi eesti riik välja käima , et neid tänamatuid kaake tänavalt minema ajada?

Kas sul , kui eestlasel ei aja see hinge täis?

Ja veel su küsimusele - kui mina läheks venemaale , siis ma suhtuks neisse austusega , kuna ma olen nende maal. Aga seni , kuni nad minu kodumaad terroriseerivad , näen mina õigust neile vastavaid repressioone avaldada.

 

Igaljuhul tänaseks ma lõpetan.

Ööd!

Muudetud liikme Makaveli'i poolt

CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Loomulikult mind häirib see, mida need, antud juhul venelased, tegid. Kuid samuti häirib mind see, et inimesed on suhteliselt lollid, egoistid, keskenduvada rahale. Kuid see ei tähenda seda et ma vihkan kõiki. Igas rahvuses on omad tolbajoobid koos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Vaata neid nolke. Pole neil ei mõistust ega aru. Muidugi on vene rahvusest seeniore , kes on näinud sõda ja nälga , ning tunnevad uhkus et nad eestis elavad.

Samas kui need 20-30 aastased poisikese tulevad politseid kividega viskama ja sõimama. Oleks see minu teha , oleks ma neid valimatult kummikuulidega tänavalt minema ajanud. Ja pärast nende rüüstamist lasti nad enamasti minema. Oleks jällegi minu teha , oleks ma nad maalt välja saatnud ja pronkssõduri õhku lasknud. Mis sa arvad , mitusada tuhat maksumaksja raha pidi eesti riik välja käima , et neid tänamatuid kaake tänavalt minema ajada?

Kas sul , kui eestlasel ei aja see hinge täis?

Ja veel su küsimusele - kui mina läheks venemaale , siis ma suhtuks neisse austusega , kuna ma olen nende maal. Aga seni , kuni nad minu kodumaad terroriseerivad , näen mina õigust neile vastavaid repressioone avaldada.

 

Igaljuhul tänaseks ma lõpetan.

Ööd!

 

Ehe debiilik oled.. Pole sõnu lihtsalt. Jah mõned venelased on tõesti lohhid, KUID ega sellepärast ei ole ju kõik venelased sellised... Mõtle enne kui midagi kirjutad. Sellise suhtumisega sa kaugele elus ei jõua.

 

Edu sulle!

 

Vabandan offtopicu pärast :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

To Makaveli: Nimeta mulle need artistid kes Sulle ei meeldi, kes sinu arvates toodavad sitta. Ma arvan, et Sa pole normaalset vene räppi kuulanud, vaevalt Sa saad arugi millest laul räägib üldse. Sellise juttu peale ma annaks Sulle isiklikult vastu hambaid! Tahad öelda, et eestlased on palju normaalsemad kui venelased? Tahad öelda, et nad pole mingit sitta tootnud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See millest ma räägin , jääb muusikast kaugele. Ilmselt olete teie sellised mehikesed , kes lähevad sõtta alles siis kui vaenlane on teie uksetaga.

Ja ma alles ütlesin , et ei ole kõik venelased halvad , kuid teie loete ikka ridade vahelt. Aga nagu minakasiin ütles , igas rahvuses on omad tolbajoobid...


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas sulle ei tundu , et see on maitse asi?

Siinkohal täpsustan veel , et räägin eesti venelastest. Venelased Venemaal oma vara ju ometi ei lõhu :)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Meedias on lihtsalt see kuvand juba loodud venelaste kohta, et nad on pätid ja kaabakad. Tegelikuses see nii ei ole. Aga see jutt, et venelased solgivad räpi vms... Palju sa vene räppi kuulanud oled poiss? Kuulad ainult mainstreami ja teed järeldusi. Igaüks võib sama öelda USA räpparite kohta, et enamus on mingid ghettoratid, narkomanid ja kalkarid.

Lõputu vaidlus ja eks igalühel on õigus oma arvamust avaldada, kui on olemas ka väärt argumendid, millele toetuda.

Võiks mõni moderaator teema pealkirja ära muuta ja panna pealkirjaks vene muusika.

 

Pole küll räpp aga ei hakka uut teemat tegema :

index=2&feature=plpp_video

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jällegi loed sa ridade vahelt.

Ma ütlesin et mulle ei meeldi vene muusika , ja nagu sa ka aru said ei meeldi mulle venelased.

Ütle mulle ignorant või rassist , mul vahet ei ole , minu kõrvadesse tuleb vene keel nagu mingi rõve lalin , vahet ei ole kas lauldakse , luuletatakse või räägitakse. Ja lisaks ei tule usa rätipead minu maale aknaid katki lööma , nagu seda venelased tegid.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ega mul pole mõtet jah vist teiega vaielda , kuna teie parim argument oli "ehe debiilik oled"...


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No realselt vaata, kui lolli juttu sa ajad. On mõngi venelane käinud sul aknaid lõhkumas või? Nüüd tegid pronksiööl mingid tiblad mässu ja tänu sellele on vene keel ka kole?

Sinu juttu ei saa ridadevahelt lugeda ju. Selgelt on arusaada, et sa oled venelaste suhtes sallimatu. Ükshetk ütled, et sa ei salli ainult teatud venelasi ja nüüd ütled juba, et nende keel on nii kole, et ei kannata kohe üldse kuulamist ega kriitikat ja sa ei salli neid.

Ja ära hakka oma ridadevahelist lugemist siia välja tooma. Sinu tüüpiline argument on see, et nad viskasid pronksiööl aknaid sisse ja nüüd on nad värdjad kõik.

Maailmakaarti sa ka vist ei tunne. Kui kaugel on Venemaa meile ja kui kaugel on USA? Peaks nagu iseenesest mõistetav olema, miks meil pole ameeriklastega probleeme.

Keegi pole väitnud, et sa ehe debiilik oled ju? ÄRA LOE RIDADE VAHELT.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sina ei loe ridadevahelt , sina ei loe üldse. Pööra leht tagasi ja loe uuesti postid läbi...


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mille üle sa nüüd siis vaidled? Sa lihtsalt ei salli venelasi ja kõik. Vahepeal räägid, et sulle ei meeldi eesti venelased aga muud venelased on normaalsed, kuid siis järsku räägid teist juttu üldse. Sa ei saa enam ise ka aru, mis möga sa välja oled pritsinud.

Sinu ütlus: PS:Mulle ei meeldi ei venelased , nende kultuur , keel ega muusika!

Millest me enam räägime? Lihtsalt üritad mingit lolli arutelu luua, kus ilmtingimata sinul ainult õigus on. Pole mõtet enam lihtsalt vaielda, sest see ei vii sinu puhul kuhugi.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma võtan kokku: Mulle ei meeldi eesti venelased , kes on samuti venelased ja räägivad vene keelt ning kuulavad vene muusikat , kuid muid vihkavad eesti poliitikat ja eesti aknaid , kuigi elavad isegi eesti vanglas paremini kui venemaal. Lisaks vastan ma mõnele eelmisele küsimusele: Jah , üks venelane on ka MINU akna sisse löönud. Samuti on mulle üks (ilmselt) narkojoobes venekeelt rääkiv persoon kallale tunginud. Ja ma südamest loodan , et te kunagi seda riiki valitsema ei saa , muidu ootab meid jälle NSV aeg ees...

Siinkohal ma lõpetan selle monoloogse arutelu.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

[video=youtube;QUbHQd-Q7h8]


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.