Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

.......

Küsimus

20 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

juhiluba läheb kindlasti vaja,

oleneb mitu kuubikut on

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Sellega ei tohi vist üldse tänaval sõitagi. Peeglid, suunatuled, sile kumm jne peab olema.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Aga kui vana peaks nagu olema et seda juhiluba teha, ja muidu on 125 kuubikuline. Ja ma tänaval ei tahagi sõita, rohkem mingi tava tee peal et kusagile ujuma vms või nsm sõita, aga nüüd kui see mendid võtavad eraautod (mitte mendi autod) et siis nagu ei julgegi sõita sellega kusagil tee peal, kõik kusagil nurga peal kusevad ja mõõdavad kiirust ju..., nagu mul sugulane hakkas Tartu mnt peal maha keerama ja tahtis mingist autost mööda sõita ja pani 125 km/h sisse ja eikusagilt lendas ment peale ja hakkas trahvi juba kirjutama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Siis pead olema 16+ ja tegema 125 cc load. Ja isegi, kui sul load olemas, ei tohi sa sellega sõita avalikel teedel vms. Kuskil metsa vahel tohib. Aga kui vahele jääd näiteks kiirteel, siis trahv on väiksem.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ei tahaks küll mõttetut spämm posti siia teha, aga siiski mainin, et..

 

https://www.facebook.com/veebikonstaabel.andero

 

Veebikonstaabel Andero käest saab kindlasti väärt infot küsida. Lihtsalt kirjuta küsimus tema seinale ja ta vastab sulle :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Siis pead olema 16+ ja tegema 125 cc load. Ja isegi, kui sul load olemas, ei tohi sa sellega sõita avalikel teedel vms. Kuskil metsa vahel tohib. Aga kui vahele jääd näiteks kiirteel, siis trahv on väiksem.

Kas mitte 14 ei ole, mul vanemad ja sugulased räägivad et 14. Aga avaliku tee kõrval mingi heinamaa peal võib? Ega mul kiirtee peal polnud plaaniski sõita sellega.

Nagunii alles neljapäeval ostan selle, lihtsalt küsin info ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Kas mitte 14 ei ole, mul vanemad ja sugulased räägivad et 14. Aga avaliku tee kõrval mingi heinamaa peal võib? Ega mul kiirtee peal polnud plaaniski sõita sellega.

Nagunii alles neljapäeval ostan selle, lihtsalt küsin info ära.

ei, sa ei tohi tee kõrval heinamaal sõita

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Kas mitte 14 ei ole, mul vanemad ja sugulased räägivad et 14. Aga avaliku tee kõrval mingi heinamaa peal võib? Ega mul kiirtee peal polnud plaaniski sõita sellega.

Nagunii alles neljapäeval ostan selle, lihtsalt küsin info ära.

 

14 aastane tohib kuni 50cc lubadega või, siis lubadeta kuni 50cc neljarattalise rolleriga. Ma täpselt ei teagi, kus tohib, aga ma usun, et kõrval teel ikka tohib. Juhul, kui load olemas.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Alates rohkem, kui 50 kubikut l2heb juba suht bike alla ehk pead olema 17 minu mäleatamist mööda.

Isegi avaliku tee peal ei tohi...Muidugi vahele jääd on oma asi. Eratee peal, põllul jne võid.

 

Ise enesest soovitan load ära teha, ise sõidan autoga ja igasugused debiilikud, kes liiklusseadusi eriti ei tea, ajavad vähe närvi, mitte aind mind, kui ka teisi.


76561198029140166.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Alates rohkem, kui 50 kubikut l2heb juba suht bike alla ehk pead olema 17 minu mäleatamist mööda.

Isegi avaliku tee peal ei tohi...Muidugi vahele jääd on oma asi. Eratee peal, põllul jne võid.

 

Ise enesest soovitan load ära teha, ise sõidan autoga ja igasugused debiilikud, kes liiklusseadusi eriti ei tea, ajavad vähe närvi, mitte aind mind, kui ka teisi.

 

Ei pea 17 olema, 16 piisab. Tal rohkem oluline jõuda punktist A -> B'ni. Sõidab läbi metsavahe vms, siis pole eeskirju vaja. Loomadele teed ju ei anna. ;)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
50CC lube saab nüüd teha 16-18 :)

18 + võivad hetkel ilma lubadeta sõita

muidugi kui kiirus ei ületa 45km/H

kui ületab siis vana mootoratta lube seega 125cc' lube ,

seadused suht ära jebitud

 

Kui sa said 16 aastaseks enne seaduse jõustumist, siis võid sõita ka 16 aastaselt ilma lubadeta(50 cc'ga).

Täiesti debiilne on see, et sa võid olla 18+ ja lubadega, aga sa ei tohi sõita 50 cc rolleriga üle 45 km/h. Täiesti mõttetu on rollerit ära teha. Sõbral on Aerox, pani sinna alla 80k eesti krooni ja võib ainult teo kiirusel sõita. Minu jaoks arusaamatu seadus.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Kui sa said 16 aastaseks enne seaduse jõustumist, siis võid sõita ka 16 aastaselt ilma lubadeta(50 cc'ga).

Täiesti debiilne on see, et sa võid olla 18+ ja lubadega, aga sa ei tohi sõita 50 cc rolleriga üle 45 km/h. Täiesti mõttetu on rollerit ära teha. Sõbral on Aerox, pani sinna alla 80k eesti krooni ja võib ainult teo kiirusel sõita. Minu jaoks arusaamatu seadus.

see 45km/h seadus on kogu aeg olnud, ta oleks pidanud varem sellele mõtlema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Oot ma ei saa nüüd kellestki siin aru, mitme aastaselt saab 125 cc PitBike load, kus tohib sõita ja kus lube teha?

 

Nagu Bleeding ütles, siis PitBike'ga ei tohigi avalikus kohas sõita. 125 cc laod saad teha ARK'is. Nagu ma eespool mainisin, siis sul peab olema silekumm, peeglid, suunatuled, esituli, tagatuli ja spidomeeter, et sõita avalikult.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.