Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Videokaart, soovitusi?

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kui asjaga kursis oled, siis äkki soovitad talle mõne võimsama ja ütled mulle miks need kaks siis ei sobi?

 

mix? 64 bit ple just k6ige arukam valik, asi v6ib aeglaseks j22da.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mix? 64 bit ple just k6ige arukam valik, asi v6ib aeglaseks j22da.

Kindlalt jääb aeglaseks, kuna mul enda Ati 1GB kaart 128bit ja GTA IV mediumiga minu jaoks ei kannata üldse mängida, sest pidevalt tõkkab vms. Tasub natukene kangem välja vaadata, kui GTA IV mängida tahad.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma ei taha tegelikult GTA IV mängida, ma tahan lihtsalt enam vähem videokaarti.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ja ütled mulle miks need kaks siis ei sobi?

Sest need kaardid on 64 bitise mälusiini laisega, mis saab olema jõudluse pudelikaelaks. Real life analoogia oleks, kui sa laseksid 5mm diameetriga voolikust kastekannu vett, et sellega tomateid kasta - Sa suudad olemasoleva vee kiiremini ära kasutada, kui sealt voolikust juurde niriseb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bob, äkki soovitad, siis midagi asjaliku? Sest ma tellin muidu kummagi mis N6ges soovitas.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervet teemat ei viitsinud läbi lugeda, aga nagu aru sain siis 350w toitekas ja PCIE pesa, ega siis midagi paremat eriti ei olegi saada, kuna toitekas ei vea välja. Muidugi on mõned väga normaalsed kaardid minevikust, näiteks HD3870, mis oli ka mul endal ja vedas 350w toitekaga ära. 512mb/256bit/GDDR4, mis mängis kõik dx9 mängud ära enamvähem keskmiste seadetega. Praegu on neid saada kusagil 30-40 euro ringis, näiteks HV foourmist.

Antud juhul siis 3870 jookseb kõvasti üle selle 5450 vms ta oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma arvasin, et GTA 4 on siuke mäng mille jaoks on vaja enam vähem videokaarti ja just täpselt enam vähem videokaarti mul ongi vaja. Minu vabandused, et ma täpselt ei täpsustanud. Tellin selle mis N6ges soovitas, kuna tundub enam vähem. Tänud abi eest.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Okei, Bob seletas veits ja tuli välja, et need on väga jamad kaardid, mis N6ges soovitas. Ootan endiselt soovitusi.

//E: Võite uut toitekat ka soovitada.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Okei, Bob seletas veits ja tuli välja, et need on väga jamad kaardid, mis N6ges soovitas. Ootan endiselt soovitusi.

//E: Võite uut toitekat ka soovitada.

 

Kisu arvutil külg maha ja ütle, mis toite tootjaga tegemist on ja kui palju ampreid +12V peal on. Alternatiivina võid ütelda toiteploki mudeli ja tootja.

 

absoluutselt vahet pole, mis toitekas .. plokk sobib igalepoole, vaata lihtsalt hinda ja vatte..

No on ikka küll. Mingid päris säästutootjad ei suuda anda välja võimsust, mis nende toiteplokkide kleepsule märgitud on. Palun väga:

 

Ei tasu unustada veel ka seda, et suured korpused vajavad pikemaid toitejuhtmeid, võimekad emaplaadid ning graafikakaardid nõuavad suuremaid toitepistikuid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Okei, Bob seletas veits ja tuli välja, et need on väga jamad kaardid, mis N6ges soovitas. Ootan endiselt soovitusi.

//E: Võite uut toitekat ka soovitada.

Kisu arvutil külg maha ja ütle, mis toite tootjaga tegemist on ja kui palju ampreid +12V peal on. Alternatiivina võid ütelda toiteploki mudeli ja tootja.

 

absoluutselt vahet pole, mis toitekas .. plokk sobib igalepoole, vaata lihtsalt hinda ja vatte..

No on ikka küll. Mingid päris säästutootjad ei suuda anda välja võimsust, mis nende toiteplokkide kleepsule märgitud on. Palun väga, 480W säästu toiteplokk annab otsad 325W loadi juures:

Ei tasu unustada veel ka seda, et suured korpused vajavad pikemaid toitejuhtmeid, võimekad emaplaadid ning graafikakaardid nõuavad suuremaid toitepistikuid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

500W toide Fortronilt SAGA II - anab max 550 W v2lja, sis video pealt vaata 256bit, 512-1GB m2lguga, momory clock alates 3600 MHz


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bob, tegin video. Filmisin ka "graafikakaarti", see peaks olema see lillakas kast. Siit näha ka, et slot on tühi.

http://www.youtube.com/watch?v=gB73lMG0WD8

 

Sorry, veits halvasti filmisin.

 

 

Kogu teema võiks maksma minna maksimaalselt 50€.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen selle toite võimekuse suhtes skeptiline, aga võibolla eksin. Võid vaadata toiteplokke firmadelt Chieftec, Fortron/FSP Group (nagu Error juba soovitas), OCZ, Seasonic, Antec ja Corsair. Kuskil 20 eest saab viisaka kasutatult kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Keerasin monitori juhtmed kinni, asi on parem, aga ikka hakkas nüüd vilkuma. :/

Siuke teade tuleb:

adasd.png

 

Ahjaa, enne oli nii, et kui möllama hakkas, siis tegin resa ja kõik oli korras mõneks ajaks. Hetkel ei ole resa väga pikka aega teinud.

 

 

 

Ma ei tea võimast osta, äkki postitan siia mõned ja ütled kes ajab asja ära või ei?

 

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/Fortron-400W-ATX12V-v20-silent-120mm-FAN-High-efficiency-PFC-PSU-24

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/CHIEFTEC-GPA-PSU-400W-12CM-ATX-80PLUS-GPA-400S8-108637

http://www.1a.ee/arvuti_komponendid/toiteplokid/chieftec_atx_23_400w_pfc_80+_ctg-400-80p/5330868/

http://www.1a.ee/arvuti_komponendid/toiteplokid/fortron_atx_23_400w_80+_fsp400-60apn/5020532/

 

Ja videokaart.

http://www.1a.ee/arvuti_komponendid/videokaardid/gigabyte_gf_210_1gb_gddr2_pcie_gv-n210d2-1gi/3971882/

 

Kas 400W veab välja?

 

Teiste hinnad olid küll veidike liiga kõrged. Ei tea eriti kohti kust otsida ka.

 

Mille põhjal videokaarte valida/otsida?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Graafikadraiverid panevad Sul näkku ;-) Proovi kõigepealt nendega pusida ja ehk kaob üldse tarvilikkus arvutisse raha matta.

 

Muidu väljapakutud toidetest paistis see olevat näidatajate järgi parim: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/CHIEFTEC-GPA-PSU-400W-12CM-ATX-80PLUS-GPA-400S8-108637

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Sain tänu Bob'ile kõik korda.

Installisin draiverid korralikult ja tuli välja, et asi siiski ei olnud videokaardis(kuigi siin ikka väga palju nii väitsid).

See pärast polegi uut kaarti vaja. Ma arvasin ka, et lagg bottides tuleb videokaardis, kuid Bob ütles, et see oleneb mälust ja prosest. Soovitas mulle mälu ning aitas mind väga palju. Ei oskagi teda ära tänada. Aga tänan kõiki abistajaid. Teema lukku.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.