Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Arvuti ülekuumenemine.

Küsimus

SUPERVIP

Tahan arvutit sees hoida paar kuud, aga kardan, et võib üle kuumeneda. Kuulsin, et laua arvutid nii naljalt üle ei kuumene, aga oht on siiski. Võib julgelt mitu kuud sees hoida?

 

//E: Kui palju see elektri arvet mõjutab? Kui arvutit sees hoian.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0

Arvutit soovitan puhastada kas spets lappidega ise vaikselt nühkida seda, või siis teine variant võtad võimsa kompressori, lased igaltpoolt läbi, ja 400W toiteplokk lisab max kuule 6€. Probleeme ei tohiks tekkida, kui sul arvuti on korralik ja aasta 2010 ostsid. Võid vabalt käima jätta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Aga keegi oskab öelda kas Dell Vostro 3500 läpakas saab sees hoida mingi paar päeva/nädalat/kuud järjest, et ma saan nagu aru küll et see läheb kuumaks aga ma olen nüüd leidnud internetist "jahutus aluseid" et kas need jahutavad ikka läpaka maha või midagi erilist ei tee.

 

Arvuti on suhteliselt uus, ostetud 2010, Intel HD Graphics 1gb, Intel Core i3 CPU @ 2.40 GHz 2.39 GHz, 3gb RAM, Win 7.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.