Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

ARK Sõidueksamid

Soovitatud postitused

Külaline blu
Author of the topic Postitas
Mis autokoolis käisid, Blu?

Ja palju õnne eduka soorituse puhul! :)

 

Tallinna ARK ja Testudo autokool.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Rakvere ARK on väga perses omadega.

 

Teooria oli mul 17 juuni, sõit on 3 august.

Poolteist kuud peab ootama, eriti tore...


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal ark eksam 3 aasta pärast kuid räägin üheloo teile.

 

Nimelt üks tüdruk meil linnas, no ma tean teda kuid ei suhtle eriti. Oli selline juhus, et räigelt põrus ja siis isa läks rääkima temaga õues ja kui ark eksami autos on kaamera (vähemalt meie linnas on). Isa tal kutsus arki selle venna sealt autost välja rääkis natuke siis andis paar jakobsoni talle ja läks autosse ja pani sooritas sõidueksam. Kuid ta lihtsalt läks räigesse kurvi 5 käiguga ja sada sitta veel. Nüüd vist enam vähem oskab sõita juba..

 

Väga segane tekst ei mäleta enam täpselt kuid tean et oli eelmise aasta novembris või detsembris kui EEK veel oli

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kas ma eksin kui ütlen, et peale teooriat peab sõidueksam kuu aja jooksul sooritatud olema, muidu peab teooriat kordama. kahel tuttaval vähemalt oli nii...


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas ma eksin kui ütlen, et peale teooriat peab sõidueksam kuu aja jooksul sooritatud olema, muidu peab teooriat kordama. kahel tuttaval vähemalt oli nii...

 

See on nii mõnedes autokoolides. ARK on pool aastat aega. Jah hetkel Tallinna ARK just vallandati 2 eksamineerijat, et mõlemad olid kuidagi seotud pealemaksmisega ja jäid ka vahele. Enam nii vist keegi ei riski :D

 

~TYS0N

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

ARKis uue liiklusseaduse järgi on lausa 12 kuud kui ma ei eksi endise poole aasta asemel?? Või oli 3 kuud ja nüüd 6, ma ei teagi, aga seda tean et tõsteti.

Aga jah, mul vedas, oleks saanud ka augusti lõppu, aga sain tänaseks, kerge refresh lehel aitas, aeg vabanes :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuid ta lihtsalt läks räigesse kurvi 5 käiguga ja sada sitta veel. Nüüd vist enam vähem oskab sõita juba..

 

Väga segane tekst ei mäleta enam täpselt kuid tean et oli eelmise aasta novembris või detsembris kui EEK veel oli

 

Linnas ei sõideta 5-da käiguga..

 

 

23 august saavad mu load 1aastaseks.

 

ARK-iga oli mul selline jama, et hiiumaal on iga aasta terve juuli kuu on vaba, nii et ühtegi ARK-i eksamite ega midagi ei toimu.

Läksin siis Juuni kuu lõpus ARK-i ja tahtsin eksamid ära sooritada ja sain ajaks 31 juuni või oli 30 juuni.

Aga õnneks tegin teooria eksami kohe esimese korraga ära ja vedas sitaks, kuna muidu oleksin pidanud lampi 1kuu ootama, et uuesti eksamile minna, kuna ark oli puhkusel.

Siis teine pull oli see, et läksin kohe 1 august arki ja sain aja alles 17 August.

Ja ootan need 16 päeva ära ja saingi sõidueksamile minna.

Sain sõidueksami ka esimese korraga läbi ja päris load sain alles 23 August kätte.

vot nii. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas ei sõideta viiendaga? Uuemate autodega tulebki viiendaga sõita ja ma eeldan, et arki auto oli ka uus auto. kütusekulu on väiksem lihtsalt. Ise sain esmased load 31.juuli 2009 kätte ning sellel aastal sooritasin siis lõppastme koolituse (libedasõit ja säästlik linnasõit). Idee järgi oleks pidanud juba 31.juuni kätte saama oma uued load, aga praeguse seisuga siis 10 päeva veel aega uutele lubadele järgi minna. Pean ilmselt veel raha ka maksma, et neid saada.

 

Kui arki läksin 2009 aasta siis teooriat põrusin 1 korra ja sõidu tegin esimese korraga ära. Ise imestan täiega, sest vigu tegin ma päris palju:

1)Külgboks tuli väga nigelalt välja

2)Estakaadi peal vajusin 2 korda tagasi ja kolmas kord ei pannud käiku sisse

3)Sõitsin 90 alas 60-nega

4)Platsil sõitsin lubatust 10km kiiremini ja sõitu alustades tahtsin tagurdamiseks esimest käiku kasutada

 

Ehk mingit annet oli, et läbi lasti. Ja kindlasti oli närv ka sees alguses

 

Kirjavigu ei viitsi parandada enam:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külgboksi tegemisel peab ohutulesid kasutama ARK sõidueksami ajal? Aga õppesõidul?

 

Keegi võiks ka öelda, et mida pidi tegema ARK sõidueksamil, mis vigu tegi jne..

 

Sa ise muidu Tallinnast? Imo Tallinnas on kõige raskem ARK sõidueksam, kuna siin päris palju selliseid raskeid kohti, nagu näiteks terve Nõmme. Ja külgboksi tegemisel ei pea ohutulesid kasutama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina küll ei kasutanud külgboksi tehes ohutulesid ja üldse tundub vale neid kasutada. Autokoolis ei kasutanud ja eksamil ka mitte. Võibolla mõtled suunatulesid mitte ohutulesid?

Aga jah ma tegin ise Tallinnas. Ja nõmmel on lihtsalt palju paremakäe reegliga ristmike

 

Ja alkoholihaisudega ei tasu tegema minna :D suht kerge on aru saada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ma kunagi 18saan siis ma lähen joobes peaga sinna, vähemalt on närvi ja kõik tundub naljakas.

 

Kui sa kunagi 18 saad, ehk on sul siis vähe rohkem mõistust peas ka.

 

Ise Sooritasin eksami Pärnus esimese korraga, sõit oli kuidagi kerge ja mingit raskust polnud linnas tegin külgboksi ja ARK'i platsil estakaadi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina küll ei kasutanud külgboksi tehes ohutulesid ja üldse tundub vale neid kasutada. Autokoolis ei kasutanud ja eksamil ka mitte. Võibolla mõtled suunatulesid mitte ohutulesid?

Aga jah ma tegin ise Tallinnas. Ja nõmmel on lihtsalt palju paremakäe reegliga ristmike

 

Ja alkoholihaisudega ei tasu tegema minna :D suht kerge on aru saada

 

Ma pole loll, et ei mõista mis on suunatuled ja ohutuled.. Ohutuled kindlasti.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain täna siis tehtud sõidueksami Tallinnas. Eksamineerija oli Malle :D:D Just teda ma kartsingi kõige rohkem, kuna igalpoolt netis ja tuttavad rääkisid, et tema pidi väga karm olema. Aga no minu arust on tema vägagi normaalne eksamineerija. Ei karjunud ega midagi. Paljud rääkisid, et ta pidi väga närvi minema kui midagi valesti teed, aga no ei olnud midagi sellist. Sõit keskis kuskil 30-35 minti, alguses harjutasin natukene platsi peal, kuna varem pole kunagi Toyota Corollaga sõitnud. Rasketest kohtadest olid ainult Haabersti ring ning Õismäe ringid, kõik ülejäänud oli väga lihtne. Jumal tänatud, et tema mind Nõmmele ei viinud, muidu oleks raudselt läbi kukkunud.

:)

 

~ TYS0N

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega keegi ei tea, kas selline võimalus on olemas, et vahetan poolepealt autokooli?Praegu olen OÜ Autosõit aga kui tahan minna teise autokooli kas siis pean uuesti alustama või midagi....Tegin Autosõidus 10 sõitu ära ja teooria läbisin ka seal.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
Sain täna siis tehtud sõidueksami Tallinnas. Eksamineerija oli Malle :D:D Just teda ma kartsingi kõige rohkem, kuna igalpoolt netis ja tuttavad rääkisid, et tema pidi väga karm olema. Aga no minu arust on tema vägagi normaalne eksamineerija. Ei karjunud ega midagi. Paljud rääkisid, et ta pidi väga närvi minema kui midagi valesti teed, aga no ei olnud midagi sellist. Sõit keskis kuskil 30-35 minti, alguses harjutasin natukene platsi peal, kuna varem pole kunagi Toyota Corollaga sõitnud. Rasketest kohtadest olid ainult Haabersti ring ning Õismäe ringid, kõik ülejäänud oli väga lihtne. Jumal tänatud, et tema mind Nõmmele ei viinud, muidu oleks raudselt läbi kukkunud.

:)

 

~ TYS0N

 

Perekonnanime ei tea? Kakoi Malle? Või äkki viitsid kirjeldada pisut läbi PM'i, lihtsalt huvi pärast, võimalik et tean teda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Perekonnanime ei tea? Kakoi Malle? Või äkki viitsid kirjeldada pisut läbi PM'i, lihtsalt huvi pärast, võimalik et tean teda.

 

PMed

 

---------- Post added 27-07-11 at 12:40 ----------

 

Ega keegi ei tea, kas selline võimalus on olemas, et vahetan poolepealt autokooli?Praegu olen OÜ Autosõit aga kui tahan minna teise autokooli kas siis pean uuesti alustama või midagi....Tegin Autosõidus 10 sõitu ära ja teooria läbisin ka seal.

 

No sa võid alustada jah, aga raha sa vist tagasi ei saa nende autosõidude eest...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.