Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mida teie viina peale joote :) ?

Soovitatud postitused

Maq, sa paned korralikult mööda teemast ju :D

Gaseeritud vesi ei võta mitte midagi ära, kui sa ennast ikka täiesti kasti jood, siis vahet ei ole mida sa joonud oled, pohmell on ikka ju..

 

OT: Ise eelistan viina juua 100% apelsini mahlaga, viin muidugi jääkülmalt

 

Pohmell on igal inimesel erinev, mõnel tekib, mõnel mitte. See ei tähenda, et kui sa jood siis sul tekib pohmell.

Seda olen lihtsalt kuulnud mõnelt sõbralt ja oma pinginaabrilt, kelle peal see töötas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siin piiriääres tavaks saanud lihtsalt mingi lambikas viin võtta kohalikust monopolist (enamasti vene viin) kuskil 4€ eest ning esimene ettejuhtuv karastusjook poest. Kuna enamasti see 'joomise' mõte tekib õhtuti, mil külas pood kinni siis enamasti on meil päälekaks kas mõne sõbra keldrist toodud õunamahl või sootuks kraanivesi - kärab kah.

 

Kuigi, viinal ma nii vahet ei tee.. eriti maitse suhtes, heaks viinaks pean ma seda mis paremini alla läheb lihtsalt.. pääleka suhtes on parimaks osutunud õuna/apelsiini mahl või coca-cola.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pohmell on igal inimesel erinev, mõnel tekib, mõnel mitte. See ei tähenda, et kui sa jood siis sul tekib pohmell.

Seda olen lihtsalt kuulnud mõnelt sõbralt ja oma pinginaabrilt, kelle peal see töötas.

 

Mida rohkem pealekat paned seda vähem sul pohmakat on...Mitte alkohoolse vedeliku kogus peaks kordades suurem olema kui alkohoolse joogi kogus, et pohmakat ei tuleks.Mul vähemalt on nii....


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tavaliselt mingit mahla. Aga oleneb ka sellest, mida saada on kindlal hetkel.

 

Aga kas keegi viina ja pipart seganud on? Kuidas mekkis? Kuuldavasti pidi tervisele päris kasulik olema :D

 

Olen ainult mingit poeviina joonud, kus juba pipar ja mesi sisse segatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peale ei joo midagi, hapukurki tavaliselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida rohkem pealekat paned seda vähem sul pohmakat on...Mitte alkohoolse vedeliku kogus peaks kordades suurem olema kui alkohoolse joogi kogus, et pohmakat ei tuleks.Mul vähemalt on nii....

No shit, ma võtan su teksti kokku. Joo vähem ja sul ei tule pohmakat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mingi joodikute kari kokku saanud või üritate lahedad olla?

who da fakk cares!


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõrnaja nagu nimejärgi siis ikka hea puhas viin, mõnus pitsist lasta, pealekaks mingit mahla usually. Laudur ei istu üldse aga noh kui vaja siis ikka mingi sprite mahl peale ja leegid.


salme.bmp

 

Virgo mu hõumi.

Tibu mu iidol.

Salme mu jumal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:D:D nii lahe on lugeda siin neid " jo ma joon ginni ja õlut peale jo jo jo " haha. omalajal, kui ka harrastasin ikka napsutamist, siis oli tavaline nähtus, et needsamused " tra ma ka juba 15 ja võin viina juua " mehed kammisid ennast poolest pudelist nii metsa, et puhusid oma sisikonda kuskilegi põõsasse.. aga noh eks ise teavad.

 

ise mäletan, et mulle meeldis kõigerohkem punase viinamarja mahlaga.. viisakalt jagatud 1:1 , see on okei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rohelist teed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pohmaka peale on ikka julmus juua, Viina ja jogurtit.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega viina joomine sinust venelast ei tee. Ütle kohe, et pole vanust ega taluvust.

 

Ise joon Viru Valget ja pealejoogiks alati Sprite.

 

Ja Shine, miks sa oma teemat nii meeletult ning mõttetult üles tood?

viru valge 1 sitemaid viinasid üldse


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.