Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Liibanonis röövitud ratturid on VABASTATUD

Soovitatud postitused

http://www.postimees.ee/498188/valisministeerium-ratturid-on-vabastatud/

 

Liibanoni meedia andmetel on märtsis röövitud seitse eestlasest jalgratturit vabastatud ja nad toimetatakse Beirutisse ning seda infot kinnitas ka Eesti välisministeerium.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lõpuks:D.Tahaks teada, mis valemiga nad sealt kätte saadi.Tõsiselt positiivne uudis.Väga kõva.Ei kujuta ette, mis tunne pereliikmetel olla võib.Meeste taassünd!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

väge hea uudis,vähemalt elus:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul oli suht kahju nendest.

Õnneks nüüd on vabad.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Misvahet seal enam on, mis nõudmised esitati ja mis meetodeid selleks kasutama pidi. Oleks tõesti ju huvitav teada, aga seda kõike turvalisuse huvides ei avalikustata. Oma uudishimu võiks ju natukene taltsutada.

Tähtis on see, et nad on lõpuks nüüd vabad ja peagi kodumaal tagasi. Hea meel kohe. :)


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loodan, et osalised maksavad selle raha tagasi mis nendel peale kulus...

 

---------- Post added 14-07-11 at 21:25 ----------

 

Mul sest suht suva kas nad olid või ei...minul ei muutnud midagi aga mul on kahju et minu raha läks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vedas.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ise arvan, et vabstamise taga on eelkõige Eesti, sest lähedased tänavad eelkõige just Eesti riiki .

 

«See, kuidas väike riik suudab välja tuua seitse paljasjalgset meest ja organiseerida kogu logistika – see on hämmastav ja olen väga uhke, et elan sellises riigis,» ütlesid vabastatud oma pöördumises.

 

Ratturite sõnul ütlesid vangistajad neile ühel hetkel, et eestlasi nad enam ei võta, sest alguses oli lootust, et kõik laheneb väga kiiresti, kuid nii ei läinud.

täpsemalt juba siin:

http://www.postimees.ee/499292/roovitud-ratturid-joudsid-koju-tagasi/

Loodan, et osalised maksavad selle raha tagasi mis nendel peale kulus...

Mul sest suht suva kas nad olid või ei...minul ei muutnud midagi aga mul on kahju et minu raha läks

 

Peaksid nata asja uurima, muidugi kindlaid fakte pole, aga Liibanoni meedia väidab, et pantvangide eest maksti 10 miljonit eurot - Prantsusmaa poolt, aga kui sa oled Prantsusmaa kodanik, siis mine nõua oma raha sealt.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loodan, et osalised maksavad selle raha tagasi mis nendel peale kulus...

 

---------- Post added 14-07-11 at 21:25 ----------

 

Mul sest suht suva kas nad olid või ei...minul ei muutnud midagi aga mul on kahju et minu raha läks

 

Sinu alaealise peale ei läinud ühtegi senti, ära pabla ;)

Prantsusmaa kindlasti ei maksnud, kedagi ei koti väike riik nagu Eesti. Ilmselgelt kui keegi maksis, siis oli see eesti oma riigikassast.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvasin, et nendele juba ots peale tehtud kuid vedas, said koju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loodan, et osalised maksavad selle raha tagasi mis nendel peale kulus...

 

---------- Post added 14-07-11 at 21:25 ----------

 

Mul sest suht suva kas nad olid või ei...minul ei muutnud midagi aga mul on kahju et minu raha läks

 

Kui sind kuskil tais röövitakse, siis teame kuidas suhtuda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõtleme palju muud head oleks selle 10milli eest saanud teha...kõigile meeldib see lasteaia teema...selle raha eest lasteaedasid remontida, töötuid toetada, kooli remontida... PALJU ROHKEM INIMESI OLEKS SAANUD KASU KUI NEED 7 INIMEST....KAS TEIE EI VAHETAKS NT 7 INIMEST NT 1000 INIMESE HEAOLU VASTU? Selle rahaeest oleks saanud palju rohkem head teha...

 

Kui pere oleks tõsiselt hoolinud siis nad oled ise muretsenud selle raha ja tegutsenud... Kui pere raha ei suuda leida siis järelikult ei hooli...Miks peavad nt minu vanemad sellist asja sponosreerima...reisile nad läksis omal vastutusel ja teadsid mis olukord seal on....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõtleme palju muud head oleks selle 10milli eest saanud teha...kõigile meeldib see lasteaia teema...selle raha eest lasteaedasid remontida, töötuid toetada, kooli remontida... PALJU ROHKEM INIMESI OLEKS SAANUD KASU KUI NEED 7 INIMEST....KAS TEIE EI VAHETAKS NT 7 INIMEST NT 1000 INIMESE HEAOLU VASTU? Selle rahaeest oleks saanud palju rohkem head teha...

 

Kui pere oleks tõsiselt hoolinud siis nad oled ise muretsenud selle raha ja tegutsenud... Kui pere raha ei suuda leida siis järelikult ei hooli...Miks peavad nt minu vanemad sellist asja sponosreerima...reisile nad läksis omal vastutusel ja teadsid mis olukord seal on....

 

No offence, aga selle jutuga võid sa küll perse minna. Kus perseaugust peaksid pered võtma sellise raha, kui näiteks nende kuu keskmine sissetulek on näiteks 1000€? Isegi pank ei annaks laenu, ole kasvõi jumal.

 

 

Ole hea Naksi ning ära ennast maha enam tee sellise idiootse tekstiga. Mul ei ole sinu vastu midagi, aga no sellist iba ikka annab ajada. Vaata vähem filme vms.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Reisile läksid nad omal vastutusel ja oli tead milline olukord on....nii, et pole vaja midagi rääkida, et ei teadnud...ja nüüd peavad minu vanemad nende lõbu kinni maksma....LOODAN, ET NAD HAKKAVAD SEDA RAHA TAGASIMAKSMA MIS NENDE PEALE KULUS.

 

Kui pere ei suuda miks siis minu vanemad ja tuttavad peavad maksma...niipalju kui olen kuulnud siis kellegile ei meeldi et nende raha selliselt raisatakse....ühe inimese kohta umbes 15 euri tuleb...

 

 

Lavastan kah enda rõõvi türgis ja küsin 20M€ ja kui raha käest tulen tagasi ja olen kuulus + rikas...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.