Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[Õpetus]Server kuulsaks?!?

Soovitatud postitused

VIP

Aitab see siis väga palju?


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tõsi, seda tuleb iga otsalõppemise tagand osta, nagu ka vip.ee seda 24/7 teeb.

Nja aga temal server enam kuulsamaks ei lähe nagu ma vaatan, hakkab vaikselt vähemaks kuulsust jääma.

Saa minust üle juba :) Sa mine bindi oma mängijaid ja ära hala tõesti. Erinevalt Sinust ei ela ma serverile, ma elan elu ja pole umbes 3-4kuud enda serverit uuendanud. Kahjuks või õnneks naudin suve, erinevalt Sinust "scripterist".

 

Renn47 - ei soovita seda pidevalt boostida, kuna sellisel juhul võib DDOS rünnak tulla sealtpoolt. Enda peale kogetud asi juba :) Ning nagu ma olen lugenud, siis paljud serverid lõpetavad rentimise kui tuleb mingisugune DDOS rünnak nende vastu(vähemalt nii on Zone.ee VPS reeglites kirjas). Teiste serverite kohta ei oska midagi öelda.

 

Boostige boostige, kellel raha. Ma arvan, et see kes selle looja on - supleb rahas hetkel. :D


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saa minust üle juba :) Sa mine bindi oma mängijaid ja ära hala tõesti. Erinevalt Sinust ei ela ma serverile, ma elan elu ja pole umbes 3-4kuud enda serverit uuendanud. Kahjuks või õnneks naudin suve, erinevalt Sinust "scripterist".

 

Renn47 - ei soovita seda pidevalt boostida, kuna sellisel juhul võib DDOS rünnak tulla sealtpoolt. Enda peale kogetud asi juba :) Ning nagu ma olen lugenud, siis paljud serverid lõpetavad rentimise kui tuleb mingisugune DDOS rünnak nende vastu(vähemalt nii on Zone.ee VPS reeglites kirjas). Teiste serverite kohta ei oska midagi öelda.

 

Boostige boostige, kellel raha. Ma arvan, et see kes selle looja on - supleb rahas hetkel. :D

 

Mis scripti , ta teeb 3 kuud uut ENGINE. Ultra Zombie Engine V12 :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vip.ee : By dare devil : pole uuendanud huh? Sellist sitta pole kuskile enam võimalik uuendada.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

chriss - by dare devil : sa lollakas looser arvad et selle tegemine võttab nii vähe aega, kui ise sittagi ei oska ja oled nsm hale vend siis stfu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vip.ee : By dare devil : pole uuendanud huh? Sellist sitta pole kuskile enam võimalik uuendada.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

chriss - by dare devil : sa lollakas looser arvad et selle tegemine võttab nii vähe aega, kui ise sittagi ei oska ja oled nsm hale vend siis stfu

 

Sina oled nsm mõttetu vend saad igakord õigustatult banni , tee oma sitaseid servereid autobindiga edasi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tundub, et siit pole mõtet midagi tellida, kui just tahate oma servut perse keerata.

 

Ei soovita!


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
haha boost sai läbi ja server tühi :P

 

Nii peabki:)

 

Ei tegelt on lihtsam ise serverisse kuulsus sisse puhuda :)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi on siis seda scripti kasutanud w ddos vastu http://forum.fastfrag.ro/index.php/topic,2839.0.html ???

 

Tundub ok olevat , siin isegi pildiliselt seletatud kuidas ta kaitseb.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

---------- Post added 15-07-11 at 15:05 ----------

 

[/color]Vale teema:D Väga vale...


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.