Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Pöördumine nn. 'trollide' poole

Soovitatud postitused

VIP
minu signatuur trollide vastu ning löögirühma vastu

 

See, et sa sellise laheda signatuuri endale paned, ei aita mitte midagi. Sama mõttetu üritus nagu see Vahvli trollivaba tiim.

Ainuke võimalus ongi rohkem ja veel rohkem modesid ning paar adminni ei teeks ka paha.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see arto on ikka eriline killuvend

kahju sellisest vennast juba natukene.

paar admini ka vähe,kuna peaks ikka alati sees keegi olema ja bannima sellised arto sugused .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täpselt. Mina küll nendest trollidest välja ei tee. Oleksin ma moderaator, siis ma muidugi väänaks karistusi neile ikka täie rauaga. Aga praegu nende "naljad" jätavad mind täiesti külmaks. Tekib arvamus, et nad on tõesti sellised, kes väljas ei käi ning elavad ennast internetis välja ja üritavad oma elu põnevamaks teha.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja mida sa saad sellest, et sa siin paska toodad? Kirjutad mingit mõttetust? Mida see annab sulle?

Terve suvevaheaja teha mingeid suvalisi emaile, registreeruda foorumisse, mängida täielikku idiooti, saada banni ja teha seda aina uuesti ja uuesti? Vaevled mingi alaväärsuskompleksi all? Suvel TÕESTI midagi muud teha ei ole sul? Sõpru ei ole? Tõesti, kao välja arvuti tagant ja tee midagi kasulikku, hale vaadata kohe selliseid eluheidikuid nagu teie seda olete, kuradi trollikari, ma kujutan ette mis sõimu ja räuskamist ma saan siit nüüd 13-14 aastastelt "trollidelt" koos oma mis iganes "löögirühmaga", aga teate mis, I aint give a fuck, sest te olete saast. Lõpetage foorumi risustamine ja otsige omale sõpru, täiesti uskumatu et ootate terve kuradi kooliaja suve, ja siis passite kodus arvuti taga, teete fake e-maile ja mängite tarde kuskil foorumis, ja kõige haledam on selle asja juures see, et sittagi ei muutu teie käitumisest, teete ainult ennast täis, ja raiskate oma aega. Müstika minu jaoks ja mul on sellistest siiralt kahju ja hoidke seda kõrva taga, et ega te mingit respecti sellega teiste silmis ei kogu, ainult omasuguste heidikute seas, kes on samasugused foorumi risustajad nagu teie, kellel puuduvad sõbrad ja vaba aeg.

Sitta te samasugused kõvad mehed oleksite, kui foorumis oleks ID-Kaardiga identifitseerimine, oleksite vait nagu toruteibiga kinni keevitatud. Praegu lihtsalt teie ID ei paljastu foorumites, arvate et keegi ei tea kes te olete ja seetõttu saategi jura korraldada... no ma ei tea, uskuge mind, kedagi ei kotigi kes te olete, vaadates teie käitumist ja olemust siis te ei muutu ja keegi ei sooviks eales selliseid inimesi endale lähedasteks, unless nad ise samasugused nerdid on.

Edu teile selle foorumi risuhunnikuks muutmises, kahjuks nagu näha siis hetkel foorum paremuse poole ei muutu, liiga leebekäelised ollakse siin.

Aga küll te kunagi paari aasta pärast leiate omale ka tüdruku, või häid sõpru ja hoiate arvutist eemal ning mõistate millised naeruväärsed tegelased te olite 12-14 aastaselt veetes tunde arvuti taga et idiooti mängida, selle asemel et need tunnid suve nautida ja sõpradega grilli ääres aega veeta ning õlle libistada.

 

cheers,

blu on lõpetanud.

ilusat suve kõigile teistele, kes siiski loodavad et see foorum muutub normaalseks tagasi.

Ja kõigile neile, kes arvavad et nii eeskujulikud ei käitu, siis ma olen lihtsalt otsekohane eeskujulik ja räägin asjadest nii nagu on.

kõik 13-14 aastased pole trollid..., vanus ei näita kui troll sa oled :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1he IP pealt 1 kasutaja ? Ehk saad registreerida ainult 1he kasutaja 1he IP pealt. Juhul kui on parool meelest läinud ja uus email või mis iganes siis võtad ühendust administraatoritega. Mina pakkusin variandi välja kuidas neid vähem oleks aga noh mina ei vali :)

 

Kõike head,

Mhiku

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
1he IP pealt 1 kasutaja ? Ehk saad registreerida ainult 1he kasutaja 1he IP pealt. Juhul kui on parool meelest läinud ja uus email või mis iganes siis võtad ühendust administraatoritega. Mina pakkusin variandi välja kuidas neid vähem oleks aga noh mina ei vali :)

 

Kõike head,

Mhiku

 

Aga kas sa kuuled esimest korda, et ip-vahetus on 1 nupu vajutuse kaugusel?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No siis on veel võimalus Küpsistega teha ? :) Need trollid nagunii ei oska neid kustutada.

/ Kui sa pead silmas ruuterile restardi tegemist siis kõikil pole säästu nett : )).

 

Inimesi alahinnata ei ole ka mõtet. Igaüks oskab küpsiseid kustutada. Enamikel on dünaamiline ip. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mitte et ma poeks või midagi, kuid oleks minu teha nende trollida bannimine siis ma ei oleks nii armuline.Midagi tuleb ette võtta, kolm uut moderaatorit on juures ja ma tõsiselt loodan, et nad on karmikäelised.Tundub nagu YouSuckil oleks notepadis juba ette kirjutatud ainult copy->paste, absoluutselt kõik postida samasugused.kui i'm Famous või YouSuck! sisse tuleb on rate teema jälle umbes.Tõesti loodan uute moderaatorite peale :) Sest nii see asi jääda ei saa, väike troll ei tee kunagi liiga ning ilma selleta ei saagi, aga see mis toimub veits üle piiri läinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.