Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Pöördumine nn. 'trollide' poole

Soovitatud postitused

Külaline blu

Ja mida sa saad sellest, et sa siin paska toodad? Kirjutad mingit mõttetust? Mida see annab sulle?

Terve suvevaheaja teha mingeid suvalisi emaile, registreeruda foorumisse, mängida täielikku idiooti, saada banni ja teha seda aina uuesti ja uuesti? Vaevled mingi alaväärsuskompleksi all? Suvel TÕESTI midagi muud teha ei ole sul? Sõpru ei ole? Tõesti, kao välja arvuti tagant ja tee midagi kasulikku, hale vaadata kohe selliseid eluheidikuid nagu teie seda olete, kuradi trollikari, ma kujutan ette mis sõimu ja räuskamist ma saan siit nüüd 13-14 aastastelt "trollidelt" koos oma mis iganes "löögirühmaga", aga teate mis, I aint give a fuck, sest te olete saast. Lõpetage foorumi risustamine ja otsige omale sõpru, täiesti uskumatu et ootate terve kuradi kooliaja suve, ja siis passite kodus arvuti taga, teete fake e-maile ja mängite tarde kuskil foorumis, ja kõige haledam on selle asja juures see, et sittagi ei muutu teie käitumisest, teete ainult ennast täis, ja raiskate oma aega. Müstika minu jaoks ja mul on sellistest siiralt kahju ja hoidke seda kõrva taga, et ega te mingit respecti sellega teiste silmis ei kogu, ainult omasuguste heidikute seas, kes on samasugused foorumi risustajad nagu teie, kellel puuduvad sõbrad ja vaba aeg.

Sitta te samasugused kõvad mehed oleksite, kui foorumis oleks ID-Kaardiga identifitseerimine, oleksite vait nagu toruteibiga kinni keevitatud. Praegu lihtsalt teie ID ei paljastu foorumites, arvate et keegi ei tea kes te olete ja seetõttu saategi jura korraldada... no ma ei tea, uskuge mind, kedagi ei kotigi kes te olete, vaadates teie käitumist ja olemust siis te ei muutu ja keegi ei sooviks eales selliseid inimesi endale lähedasteks, unless nad ise samasugused nerdid on.

Edu teile selle foorumi risuhunnikuks muutmises, kahjuks nagu näha siis hetkel foorum paremuse poole ei muutu, liiga leebekäelised ollakse siin.

Aga küll te kunagi paari aasta pärast leiate omale ka tüdruku, või häid sõpru ja hoiate arvutist eemal ning mõistate millised naeruväärsed tegelased te olite 12-14 aastaselt veetes tunde arvuti taga et idiooti mängida, selle asemel et need tunnid suve nautida ja sõpradega grilli ääres aega veeta ning õlle libistada.

 

cheers,

blu on lõpetanud.

ilusat suve kõigile teistele, kes siiski loodavad et see foorum muutub normaalseks tagasi.

Ja kõigile neile, kes arvavad et nii eeskujulikud ei käitu, siis ma olen lihtsalt otsekohane eeskujulik ja räägin asjadest nii nagu on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
trollime sellep, et see pakub meile nalja kuidas terve foorum nutab meie üle

 

Siis on sull küll päris sitt huumorimeel peaks mainima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saaks selle Rauuntzi siit ära, oleksin päris kindel, et foorum oleks kasvõi natukenegi normaalsem.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Trollid raiskavad lihtsalt oma aega foorumites ning meelelahutavad iseenast, mitte teisi.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja mida sa saad sellest, et sa siin paska toodad? Kirjutad mingit mõttetust? Mida see annab sulle?

Terve suvevaheaja teha mingeid suvalisi emaile, registreeruda foorumisse, mängida täielikku idiooti, saada banni ja teha seda aina uuesti ja uuesti? Vaevled mingi alaväärsuskompleksi all? Suvel TÕESTI midagi muud teha ei ole sul? Sõpru ei ole? Tõesti, kao välja arvuti tagant ja tee midagi kasulikku, hale vaadata kohe selliseid eluheidikuid nagu teie seda olete, kuradi trollikari, ma kujutan ette mis sõimu ja räuskamist ma saan siit nüüd 13-14 aastastelt "trollidelt" koos oma mis iganes "löögirühmaga", aga teate mis, I aint give a fuck, sest te olete saast. Lõpetage foorumi risustamine ja otsige omale sõpru, täiesti uskumatu et ootate terve kuradi kooliaja suve, ja siis passite kodus arvuti taga, teete fake e-maile ja mängite tarde kuskil foorumis, ja kõige haledam on selle asja juures see, et sittagi ei muutu teie käitumisest, teete ainult ennast täis, ja raiskate oma aega. Müstika minu jaoks ja mul on sellistest siiralt kahju ja hoidke seda kõrva taga, et ega te mingit respecti sellega teiste silmis ei kogu, ainult omasuguste heidikute seas, kes on samasugused foorumi risustajad nagu teie, kellel puuduvad sõbrad ja vaba aeg.

Sitta te samasugused kõvad mehed oleksite, kui foorumis oleks ID-Kaardiga identifitseerimine, oleksite vait nagu toruteibiga kinni keevitatud. Praegu lihtsalt teie ID ei paljastu foorumites, arvate et keegi ei tea kes te olete ja seetõttu saategi jura korraldada... no ma ei tea, uskuge mind, kedagi ei kotigi kes te olete, vaadates teie käitumist ja olemust siis te ei muutu ja keegi ei sooviks eales selliseid inimesi endale lähedasteks, unless nad ise samasugused nerdid on.

Edu teile selle foorumi risuhunnikuks muutmises, kahjuks nagu näha siis hetkel foorum paremuse poole ei muutu, liiga leebekäelised ollakse siin.

Aga küll te kunagi paari aasta pärast leiate omale ka tüdruku, või häid sõpru ja hoiate arvutist eemal ning mõistate millised naeruväärsed tegelased te olite 12-14 aastaselt veetes tunde arvuti taga et idiooti mängida, selle asemel et need tunnid suve nautida ja sõpradega grilli ääres aega veeta ning õlle libistada.

 

cheers,

blu on lõpetanud.

ilusat suve kõigile teistele, kes siiski loodavad et see foorum muutub normaalseks tagasi.

Ja kõigile neile, kes arvavad et nii eeskujulikud ei käitu, siis ma olen lihtsalt otsekohane eeskujulik ja räägin asjadest nii nagu on.

 

+ 1

Nothing to say.


Skip.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja mida sa saad sellest, et sa siin paska toodad? Kirjutad mingit mõttetust? Mida see annab sulle?

Terve suvevaheaja teha mingeid suvalisi emaile, registreeruda foorumisse, mängida täielikku idiooti, saada banni ja teha seda aina uuesti ja uuesti? Vaevled mingi alaväärsuskompleksi all? Suvel TÕESTI midagi muud teha ei ole sul? Sõpru ei ole? Tõesti, kao välja arvuti tagant ja tee midagi kasulikku, hale vaadata kohe selliseid eluheidikuid nagu teie seda olete, kuradi trollikari, ma kujutan ette mis sõimu ja räuskamist ma saan siit nüüd 13-14 aastastelt "trollidelt" koos oma mis iganes "löögirühmaga", aga teate mis, I aint give a fuck, sest te olete saast. Lõpetage foorumi risustamine ja otsige omale sõpru, täiesti uskumatu et ootate terve kuradi kooliaja suve, ja siis passite kodus arvuti taga, teete fake e-maile ja mängite tarde kuskil foorumis, ja kõige haledam on selle asja juures see, et sittagi ei muutu teie käitumisest, teete ainult ennast täis, ja raiskate oma aega. Müstika minu jaoks ja mul on sellistest siiralt kahju ja hoidke seda kõrva taga, et ega te mingit respecti sellega teiste silmis ei kogu, ainult omasuguste heidikute seas, kes on samasugused foorumi risustajad nagu teie, kellel puuduvad sõbrad ja vaba aeg.

Sitta te samasugused kõvad mehed oleksite, kui foorumis oleks ID-Kaardiga identifitseerimine, oleksite vait nagu toruteibiga kinni keevitatud. Praegu lihtsalt teie ID ei paljastu foorumites, arvate et keegi ei tea kes te olete ja seetõttu saategi jura korraldada... no ma ei tea, uskuge mind, kedagi ei kotigi kes te olete, vaadates teie käitumist ja olemust siis te ei muutu ja keegi ei sooviks eales selliseid inimesi endale lähedasteks, unless nad ise samasugused nerdid on.

Edu teile selle foorumi risuhunnikuks muutmises, kahjuks nagu näha siis hetkel foorum paremuse poole ei muutu, liiga leebekäelised ollakse siin.

Aga küll te kunagi paari aasta pärast leiate omale ka tüdruku, või häid sõpru ja hoiate arvutist eemal ning mõistate millised naeruväärsed tegelased te olite 12-14 aastaselt veetes tunde arvuti taga et idiooti mängida, selle asemel et need tunnid suve nautida ja sõpradega grilli ääres aega veeta ning õlle libistada.

 

cheers,

blu on lõpetanud.

ilusat suve kõigile teistele, kes siiski loodavad et see foorum muutub normaalseks tagasi.

Ja kõigile neile, kes arvavad et nii eeskujulikud ei käitu, siis ma olen lihtsalt otsekohane eeskujulik ja räägin asjadest nii nagu on.

 

 

Olen teie jutus peaaegu kõigega nõus, kuid te ei saa kõiki 12 kuni 14 aastseid selle pärast trollideks ja eluta inimesteks sõimata, kuna siiski minu teada on ka siin foorumis 12-14 aastaseid normaalseid inimesi,

Kui palju olete teie Blu näinud mind spammimas, uusi acce tegemas jms mida te eelnevas tekstis mainisite?

 

Loomulikult on see jutt tõsi ja su soovitused neil RL elu luua täiesti õiged ning nõustun sinuga seal juures täielikult!

 

Loodan, et oled minuga ühel nõul ning ei hakka tulevikus tegema ennetlike järeldusi ainult vanuse pärast.

 

Kuna loodan, et üks päev muutub see foorum täiesti normaalseks,

Siis soovin ka sulle Blu ilusat suve!

 

 

 

Suurima lugupidamisega,

 

 

Kassak


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Saaks need põhivennad siit minema oleks kõik enam-vähem normaalne, aga tuleb tõdeda et asi on üle juhtkonna käte ning ei saa neist mitte kuidagi lahti. Tehakse lihtsalt uus kasutaja ja sama jant kestab ikka edasi ja edasi. Blu, selliseid teemasid on suhteliselt mõttetu teha, sest 'trollid' nagu nad on - ei jaga nad maast ja ilmast mitte midagi ja normaalne suhtlemisviis on 0. See aind innustab neid lolli mängima - mida suurem kära nende pärast on, seda uhkemaks nad muutuvad.

Parem neist mitte välja teha ja loota juhtkonnale et 'trollifilter' natukene tihedamaks läheb, või siis lasta neil lihtsalt sellest välja kasvada, kui nad selleks suutelised on.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Erkz
Author of the topic Postitas
Saaks selle Rauuntzi siit ära, oleksin päris kindel, et foorum oleks kasvõi natukenegi normaalsem.

 

mida rauuntz tegi? trollid hakkasid temaga mölisema sest ta postcountis... ega tema ei mölisenud? ta möliseb vastu ju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Erkz
Author of the topic Postitas
sinusugusest sitast võiks ka lahti saada

 

hakkab jälle pihta ^^

tõsi on see jah, et tegemist on hälvikuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mida rauuntz tegi? trollid hakkasid temaga mölisema sest ta postcountis... ega tema ei mölisenud? ta möliseb vastu ju

 

Kui sa vaataksid umbes kuu vanuseid poste, mida ta tegi, oleksid sa teisel arvamusel. Mõliseb, sõimab, käitub väga lapsikult(nt: "Sa oled kiiiimas vää?") ja palju muud. Eks targem annab järele, hetkel Rauuntz küll väga targem ei tundu, im out.

 

Rohkem aktiivsemaid modesid on vaja + üks aktiivne admin veel. Hetkel ongi neaH' ja n2pster aktiivsed, kuid kahekesi ei saavuta siin midagi.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

modeks peaks tegema vähemalt 20+ inimesi ,lootes et on suurema indelligentsusega ja natukene elu näinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
modeks peaks tegema vähemalt 20+ inimesi ,lootes et on suurema indelligentsusega ja natukene elu näinud.

 

Selle elu nägemise kohapealt vaidlen vastu, mode töö on ikkagi internetis istumine ja trollide bannimine mitte oma elust rääkimine, loodan, et said aru


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kiiremas korras oleks vaja rohkem modesi

 

esimesed bannid: model4 ja arto577

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Neist lahti saamine on samalaadne üritus nagu seinaga rääkimine. Ärge tehke nendest välja lihtsalt, olgu omaette

 

Mitte välja tegemine minu puhul ei tööta, lihtsalt on tahtmine vahetevahel sitasti nendele trollidele öelda..


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Moded:

Modern

Arto

Mina

Kukesoo

Brooklyn

model1

model2

model3

Öpik

 

bannid neile kõigile

 

Ma olen 101% kindel, et nende pärast on siit foorumist inimesi ära läinud, kuna nende teemasi trolliti ja nad solvusid. Ka mina olen trollide pärast siit foorumist mingiks ajaks jalga lasknud.

Vahvli foorumil on varsti lõpp käega katsuda.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mida siin loota on jh ,alati seest 1 mode või pole seda ka ,kes vaataks ja kontrolliks

üks laseb präägu mõnusalt teemasid lampi ja midag ei tehta kuna ühtegi mode pole lihtsalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

trollsinternet1.jpg

 

Foreal Arto?

 

Siis kui mina mode olin ja sind ära bannisin siis oli pmst nii, et hakkasid nutma mul seal msnis. Praegu arvad tõesti, et sa oled kõva mingi Vahvli löögirühma vend? Teiste kohta ma ei oska midagia öelda, sest ma ei mäleta nende esimesi kasutajaid siin foorumis aga tõesti see mis siin toimub on suht hale. Minge parem 4chan-i ja olesklege seal.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.