Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Modern VS Arto572!

Kumb?!  

29 liiget on hääletanud

  1. 1. Kumb?!



Soovitatud postitused

VIP

tubli n2pster!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Erkz

modern vs arto572 , ehk kes on väärakam , oih srry ma häääletasin arto poolt . oleks pidand moderni poolt , saaks küpsiseid ka

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minusuguseid ? Sa " tatikas " ( sorry väljendi pärast, aga see 13 nolk ajab vaikselt ...) Tuled siin hüppama. See, et Sa ei Tee Trollimisel Ja Laus spammil vahet ei ole minu mure. Sa võiksid rohkem õppust võtta Teistest, kes ei kogu igas teemas Omale Pc. Sul oleks lihtsam ja Targem see Lollide naljade tegemine lõpetada, ning kasvada suureks. Võiks juba Aidata. Moder % Modern. See lause on Puhtalt Teile " Mõistus ja m*nni suurus pole mehe teha. " ( Tule anna lõuga selle eest või mida iganes. Elan Elva Lähistel . Elva Jõuad anna Teada , Tulen sulle Vastu vms. )

 

Thnx n Bye. Moded. Võtke midagi ette pl0x.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minusuguseid ? Sa " tatikas " ( sorry väljendi pärast, aga see 13 nolk ajab vaikselt ...) Tuled siin hüppama. See, et Sa ei Tee Trollimisel Ja Laus spammil vahet ei ole minu mure. Sa võiksid rohkem õppust võtta Teistest, kes ei kogu igas teemas Omale Pc. Sul oleks lihtsam ja Targem see Lollide naljade tegemine lõpetada, ning kasvada suureks. Võiks juba Aidata. Moder % Modern. See lause on Puhtalt Teile " Mõistus ja m*nni suurus pole mehe teha. " ( Tule anna lõuga selle eest või mida iganes. Elan Elva Lähistel . Elva Jõuad anna Teada , Tulen sulle Vastu vms. )

 

Thnx n Bye. Moded. Võtke midagi ette pl0x.

 

ära imesta kui hommikul sul luugid kinni taotud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Anna tuld. Mul ausalt suht poogen. Siiamaani pole keegi Veel kohale jõudnud kellegi ukse taha. Samamoodi arvan, et sinagi seda ei jõua. Aga edu sulle. Ahjaa. 13 Aastase kohta oled sa jube ülbe. Tahaks näha kui sisse su nägu on tambitud siis kui sa oled 20. Bye.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Anna tuld. Mul ausalt suht poogen. Siiamaani pole keegi Veel kohale jõudnud kellegi ukse taha. Samamoodi arvan, et sinagi seda ei jõua. Aga edu sulle. Ahjaa. 13 Aastase kohta oled sa jube ülbe. Tahaks näha kui sisse su nägu on tambitud siis kui sa oled 20. Bye.

 

Edu sulle tattnokk. Parem ära hakka teiste vanuseid siin mainima kui ise pole kursis nendega.

Nägemist ruunipede.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võitja on ju teada, pika puuga isegi


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.