Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Peod/Istumised/Kontserdid

Soovitatud postitused

Admin

Teema mõte on siis selline, et foorumlane kirjutab mingist

peost/istumisest/kontserdist, kus toimus midagi põnevat.

 

Näiteks käite kusagil sõbra pool istumas(veidi napsutamas), juhtub midagi vägevat, näiteks üks sõpradest ropsib keset tuba ja siis teised naeravad või et käisite kusagil klubis, mis tegite seal, palju jõite, kellega ja siis läheb lampi löömaks.

 

Sooviks, et meie kallid foorumlased selliseid jutte siia kirjutaks.

 

Rääkige enda pidudest, istumistest või mis iganes asjadest, mis on põnevad!!!

 

 

SPAM = WARN


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võiks pigem teha teema kus saaks pidusid korraldada ja nendest teada anda vms. Peaaegu igal suuremal peol juhtub väikeseid ja suuremaid madinaid ja mis nendest siia ikka kirjutada. Võiks mingi vahvli peo teha ja siis rääkida sellest vms.

 

Oleks isegi nõus ise korraldama seda kui rahvast tuleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võiks pigem teha teema kus saaks pidusid korraldada ja nendest teada anda vms. Peaaegu igal suuremal peol juhtub väikeseid ja suuremaid madinaid ja mis nendest siia ikka kirjutada. Võiks mingi vahvli peo teha ja siis rääkida sellest vms.

 

Oleks isegi nõus ise korraldama seda kui rahvast tuleks.

 

Ära seda geniust kutsu, äkki lööb küünarnukiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võiks pigem teha teema kus saaks pidusid korraldada ja nendest teada anda vms. Peaaegu igal suuremal peol juhtub väikeseid ja suuremaid madinaid ja mis nendest siia ikka kirjutada. Võiks mingi vahvli peo teha ja siis rääkida sellest vms.

 

Oleks isegi nõus ise korraldama seda kui rahvast tuleks.

 

Vahvli pidu ma kujutan nii ette - Revo koos Võru gängiga, löögirühm ja muud sõnasepad siit foorumist saavad kokku ja kõik mis foorumis üksteisele lubatud teha on, on ununenud ja nad istuvad tasakesi oma puntidega.


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ega mingit fightclubi ei korralda. Kes tahab kakelda kakelgu nii, et teisi ei häiri. Lihtsalt võiks teha mingi kämpamise nt mingi veekogu ääres. Kõik võiks nt mingi summa ettemaksu maksta siis oleks kindel, et rahvas kohale ka tuleks ja kogutud raha eest saab nt ühise joogi-/söögilaua teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
Su jutt on veits imelik Genius, ise räägid, et veidi joonud eks, aga sa ei mäleta munnigi?

 

Kui sa just lugeda ei oska

 

"Adrenaliini pauk oli nii suur, et kõik mis edasi juhtus oli mälulünkadega"

Adrenaliin on nagu erguti, ainult seda ei ole vaja sisse süstida, keha hoiustab seda ise neerupealsetes.

Adrenaliin mõjub peaaegu nagu uimasti, minu puhul eristus seda niivõrd palju, sellepärast ka olid mälulüngad.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ega mingit fightclubi ei korralda. Kes tahab kakelda kakelgu nii, et teisi ei häiri. Lihtsalt võiks teha mingi kämpamise nt mingi veekogu ääres. Kõik võiks nt mingi summa ettemaksu maksta siis oleks kindel, et rahvas kohale ka tuleks ja kogutud raha eest saab nt ühise joogi-/söögilaua teha.

 

Selle ideega olen ma küll väga päri :)! Tee teema, kindlasti.

 

Teemasse:

Meil oli juuni alguses klassiga reis Rootsi, mille mina korraldasin. No reisi algus juba algas viperustega, sest mul jäi id-kaart maha. Olin juhiloaga nii harjunud, et ei tulnud pähegi ID-kaart kaasa võtta. No see selleks, lõpuks sain laevale, öeldi, et kui küsitakse ID-kaarti ja ette näidata ei ole, siis kuni 300 euri trahv. No mul oli väga suva, sain laevale ja ette ruttavalt trahvist pääsesin.

Nüüd tuleb aga ikka mängu alkohol. 15 minutit olime laeval tiksunud, laev polnud õieti sõitmagi hakanud, kui mina juba purjakil. :D Kõht oli väga tühi ning rumm+koola teevad oma töö. Sitt tuju oli ka selle ID-kaardi intsidendi pärast.

Õhtul oli tuju juba väga hea. Sai klassiõdedega mindud karaoket laulma. Laulsime seal "Jaanipäevaks kõrgeks kasvab rohi!", piirdusime sellega ning läksime kluppi. Klubis oma tüdrukuga tantsisin seal ja täiega tore oli, aga siis üks vend hakkas nagu vahele tantsima tüdrukule. No tantsisin omakorda vahele ja sellega Rootsi minnes asi piirdus. Tagasitulles õhtul jälle kluppi ja see sama vend oli ka seal. Selline uimane vend tundus olevat, näo järgi inglane. Tantsis jälle vahele, tegin seda sama. Lõpuks mul viskas üle, viskasin musta huumorit ka sekka. Kui ta oli minu poole seljaga, tegin veits nilbeid liigutusi oma puusadega - no ta kuidagi nägi seda ja hakkas tõukama. Tuli välja, et venelane raisk. :D Kaks sõpra tulid mul kohe vahele ja samal hetkel venelasele tuli 5 sõpra vahele. Ei tahtnud seal mingeid pahandusi, ütlesin lihtsalt, et "Relax man, just kidding", aga russ nalja ei mõista. Sõber, kes vahele astus, see läks ka üsna närvi, aga rusikateni asi õnneks ei jõudnud. Mõned minutid hiljem see sama venelane tuli minuga rääkima, et miks ma nii tegin, üritasin küll midagi öelda, ent minu ütlused talle korda ei läinud. Minu kõrval oli õnneks üks teine sõber, kelle juttu ta rohkem kuulas. Sõber mainis lihtsalt, et ma olin väga purjus ning ma ei mõelnud sellega midagi halvasti. Lisas, et ta minu tüdruksõber ning siis sai venelane aru. Tahtsin venelasega ära leppida, et kätt suruda viisakusest, ent see jäigi vaid tahtmiseks.

Eestisse jõudes nägime neid samu venelasi jälle, aga nad ei teinud väljagi.

Selline lühike story.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oli üks istumine, juuni alguses, osad tarbisid alkot, ma karsklane nagu alati, ei tarbi sellist jama. Nii, tuttava tuttav jõi ära ühe pitsi või klaasi(kuidas seda nimetatakse) vana tallinna kreemi, kohe oli selline eluvend, et oi oi. Õnneks kustus kiirelt ära ning hommikul rääkis milline tuumapohmell on, et tahaks kuskilt alla hüpata kui kohe peavalurohtu ei saa. Vahepeal muidugi unustas selle ära, et tal pea valutab, hiljem kui keegi eelmist õhtut meelde tuletas, tuli talle see peavalu ka meelde, ning hakkas keksima sellega(Y)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oli üks istumine, juuni alguses, osad tarbisid alkot, ma karsklane nagu alati, ei tarbi sellist jama. Nii, tuttava tuttav jõi ära ühe pitsi või klaasi(kuidas seda nimetatakse) vana tallinna kreemi, kohe oli selline eluvend, et oi oi. Õnneks kustus kiirelt ära ning hommikul rääkis milline tuumapohmell on, et tahaks kuskilt alla hüpata kui kohe peavalurohtu ei saa. Vahepeal muidugi unustas selle ära, et tal pea valutab, hiljem kui keegi eelmist õhtut meelde tuletas, tuli talle see peavalu ka meelde, ning hakkas keksima sellega(Y)

karsklus õige asi kah. aga vahest alkot vaja, et pidu käima tõmmata :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle ideega olen ma küll väga päri :)! Tee teema, kindlasti.

 

Teemasse:

Meil oli juuni alguses klassiga reis Rootsi, mille mina korraldasin. No reisi algus juba algas viperustega, sest mul jäi id-kaart maha. Olin juhiloaga nii harjunud, et ei tulnud pähegi ID-kaart kaasa võtta. No see selleks, lõpuks sain laevale, öeldi, et kui küsitakse ID-kaarti ja ette näidata ei ole, siis kuni 300 euri trahv. No mul oli väga suva, sain laevale ja ette ruttavalt trahvist pääsesin.

Nüüd tuleb aga ikka mängu alkohol. 15 minutit olime laeval tiksunud, laev polnud õieti sõitmagi hakanud, kui mina juba purjakil. :D Kõht oli väga tühi ning rumm+koola teevad oma töö. Sitt tuju oli ka selle ID-kaardi intsidendi pärast.

Õhtul oli tuju juba väga hea. Sai klassiõdedega mindud karaoket laulma. Laulsime seal "Jaanipäevaks kõrgeks kasvab rohi!", piirdusime sellega ning läksime kluppi. Klubis oma tüdrukuga tantsisin seal ja täiega tore oli, aga siis üks vend hakkas nagu vahele tantsima tüdrukule. No tantsisin omakorda vahele ja sellega Rootsi minnes asi piirdus. Tagasitulles õhtul jälle kluppi ja see sama vend oli ka seal. Selline uimane vend tundus olevat, näo järgi inglane. Tantsis jälle vahele, tegin seda sama. Lõpuks mul viskas üle, viskasin musta huumorit ka sekka. Kui ta oli minu poole seljaga, tegin veits nilbeid liigutusi oma puusadega - no ta kuidagi nägi seda ja hakkas tõukama. Tuli välja, et venelane raisk. :D Kaks sõpra tulid mul kohe vahele ja samal hetkel venelasele tuli 5 sõpra vahele. Ei tahtnud seal mingeid pahandusi, ütlesin lihtsalt, et "Relax man, just kidding", aga russ nalja ei mõista. Sõber, kes vahele astus, see läks ka üsna närvi, aga rusikateni asi õnneks ei jõudnud. Mõned minutid hiljem see sama venelane tuli minuga rääkima, et miks ma nii tegin, üritasin küll midagi öelda, ent minu ütlused talle korda ei läinud. Minu kõrval oli õnneks üks teine sõber, kelle juttu ta rohkem kuulas. Sõber mainis lihtsalt, et ma olin väga purjus ning ma ei mõelnud sellega midagi halvasti. Lisas, et ta minu tüdruksõber ning siis sai venelane aru. Tahtsin venelasega ära leppida, et kätt suruda viisakusest, ent see jäigi vaid tahtmiseks.

Eestisse jõudes nägime neid samu venelasi jälle, aga nad ei teinud väljagi.

Selline lühike story.

 

Ei vedand ültse :D


[align=center]

Eesti_Eliit.png

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selle ideega olen ma küll väga päri :)! Tee teema, kindlasti.

 

Teemasse:

Meil oli juuni alguses klassiga reis Rootsi, mille mina korraldasin. No reisi algus juba algas viperustega, sest mul jäi id-kaart maha. Olin juhiloaga nii harjunud, et ei tulnud pähegi ID-kaart kaasa võtta. No see selleks, lõpuks sain laevale, öeldi, et kui küsitakse ID-kaarti ja ette näidata ei ole, siis kuni 300 euri trahv. No mul oli väga suva, sain laevale ja ette ruttavalt trahvist pääsesin.

Nüüd tuleb aga ikka mängu alkohol. 15 minutit olime laeval tiksunud, laev polnud õieti sõitmagi hakanud, kui mina juba purjakil. :D Kõht oli väga tühi ning rumm+koola teevad oma töö. Sitt tuju oli ka selle ID-kaardi intsidendi pärast.

Õhtul oli tuju juba väga hea. Sai klassiõdedega mindud karaoket laulma. Laulsime seal "Jaanipäevaks kõrgeks kasvab rohi!", piirdusime sellega ning läksime kluppi. Klubis oma tüdrukuga tantsisin seal ja täiega tore oli, aga siis üks vend hakkas nagu vahele tantsima tüdrukule. No tantsisin omakorda vahele ja sellega Rootsi minnes asi piirdus. Tagasitulles õhtul jälle kluppi ja see sama vend oli ka seal. Selline uimane vend tundus olevat, näo järgi inglane. Tantsis jälle vahele, tegin seda sama. Lõpuks mul viskas üle, viskasin musta huumorit ka sekka. Kui ta oli minu poole seljaga, tegin veits nilbeid liigutusi oma puusadega - no ta kuidagi nägi seda ja hakkas tõukama. Tuli välja, et venelane raisk. :D Kaks sõpra tulid mul kohe vahele ja samal hetkel venelasele tuli 5 sõpra vahele. Ei tahtnud seal mingeid pahandusi, ütlesin lihtsalt, et "Relax man, just kidding", aga russ nalja ei mõista. Sõber, kes vahele astus, see läks ka üsna närvi, aga rusikateni asi õnneks ei jõudnud. Mõned minutid hiljem see sama venelane tuli minuga rääkima, et miks ma nii tegin, üritasin küll midagi öelda, ent minu ütlused talle korda ei läinud. Minu kõrval oli õnneks üks teine sõber, kelle juttu ta rohkem kuulas. Sõber mainis lihtsalt, et ma olin väga purjus ning ma ei mõelnud sellega midagi halvasti. Lisas, et ta minu tüdruksõber ning siis sai venelane aru. Tahtsin venelasega ära leppida, et kätt suruda viisakusest, ent see jäigi vaid tahtmiseks.

Eestisse jõudes nägime neid samu venelasi jälle, aga nad ei teinud väljagi.

Selline lühike story.

Kurat igav jutt ,miks molli ei pannud?

 

---------- Post added 08-07-11 at 20:50 ----------

 

Endal siis selline lugu et, oli sõbranna sünnipäev, jõudsime kohale, võtsin paar pitsi lauakat sisse, läksime sõbraga välja et, suitsu osta.Läksime siis üle tee ja üks vend oleks autoga äärepealt alla ajanud, näitasin talle fakki siis ta tuli autost välja ja ütles midagi vene keeles, ei saanud aru mida, istus autosse tagasi ja sõitis nurgataha.Meie siis läksime edasi, ostsin kolm suitsupakki sest teised ka tahavad nagunii ja ühest ei piisaks terveks õhtuks.Hakkasime siis tagasi liikuma ja kui tagasi hakkasime minema tuli see vend autoga tagasi, aint kaks matsi oli autosse juurde tulnud, parkis sinna auto ära mingi majaette, meie liikusime edasi, sest ei tahtnud väga madistama hakkama veel seal, siis nad tulid autost välja ja üks röökis seal midagi, nad hakkasid vaikselt järgi kõndima meile, kõndisime edasi ja siis järsku panin tähele, et kaks tüüpi jooksevad meiepoole.Ülejäänud toimus väga kähku, kui nad meieni jõudsid siis sain sellelt patsaanilt laksu ära, komistasin sinna kõrvale murupeale. Vaatasin, et järgmise asjana olid nad mu sõbra kallal, hüppasin püsti ja panin jalaga ühele selga, ja siis oli see kolmas vend kohal ja hüppas mulle peale, mingi paks dibla, ajasin ta endapealt ära ja panin kannaga näkku tema jäi sinna maha lamama, siis tulid need kaks matsi mulle kahekesi peale, üks hoidis mind seljatagant kinni ja teine pani lõuga ja kõhtu.Siis ma sain juba kurjaks, muutusin roheliseks ja musklid kasvasid suuremaks.Järsku hakkas nende russide hambaid lendama, rebisin ühelt jala küljest ja panin talle tema enda jalaga pikki perset.Vedasin sõbra ohutusse kohta, ja kui need matsid seal maas lamasid võtsin ma nende auto ja viskasn selle nende peale. Rahunesin maha, muutusin normaalseks, tegin marpsi pakki lahti, panin suitsu ette, süütasin selle , ja ütlesin: It has just been revoked.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ahooii ütles:
Ma võin seda värki isegi tunnistada, ise olin ka seal peol samuti, kui "Genius" venelastega maadles :).

Ise nad alustasid seda. Sinõt kui ära ei tunne siis mõtle natuke :P

 

Genius on sinõT ja samal ajal Romeo ?


quagmirelo7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.