Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

International Online Soccer 4

Soovitatud postitused

Tegemist on siis HL1 (Half-Life 1) modiga, kus sa mängid jalgpalli.

Mod on loodud aastal 2006 (võin eksida), loojaks oli I.O.S Team.

Sa kontrollid enda karakterit, sa saad olla väravavaht, vasakkaitsja, paremkaitsja, keskkaitsja jne..

Seal on veel minu lemmik suluseisu reegel, audisissevisked, nurgalöögid, karistuslöögid, penaltid, punased ja kollased kaardid.

Mängitakse pmst 7on7 formatsioonis, indoor-mappides mängitakse 3on3

Graafikaga see mäng uhkeldada ei saa, graafika on sama kui nt mängid Deatmatch Classicut või HL1'te

Kuna see on HL1 Mod siis peab sul olema Half-Life 1 Steamil, mida saad osta siit ja ka siit või kui sa oled vaene ja mänge eriti osta ei saa, saada PM, ma näitan kuidas sa saad seda mängu tasuta.

Kuna see mäng on nö "väljasurnud" , siis mõtlesin , et hingaks mängule uue elu sisse.

 

Mõned pildid ka mängust.

[spoiler=Pildid]22783.jpg

 

 

On olemas ka IOS: Source , aga ma mängin seda hetkel harva , sest olen maal ja siin on arvuti suht aeglane..

 

 

Kui soovi mängida, siis tõmba see mod endale siit. [Ära unusta, et sul peab olema HL1 Steami kasutajal installitud]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.