Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pettur Kevin Alliksoo

Soovitatud postitused

msni convis ta mainib et tal swed, kuigi tglt on mõlemad

 

aga minu emme ütled et pole vaja offtopicut teha. kuid jah, fakt on see et politsei ei tee mitte midagi, ja kuna see koht on vahvel, siis ei liiguta siit oma peput mitte keegi, all u can do is just troll and write shit about ppls.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga minu emme ütled et pole vaja offtopicut teha. kuid jah, fakt on see et politsei ei tee mitte midagi, ja kuna see koht on vahvel, siis ei liiguta siit oma peput mitte keegi, all u can do is just troll and write shit about ppls.

 

Kindel, et ei tehta midagi ?

Eile saatsin avalduse ära ja juba täna tuli kõne (ise ka imestan, et nii kähku reageeriti, aga ma polnud ainuke kes avalduse Kevini kohta tegi.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõni tõestus selle kohta, et sa üldse keviniga rääkisid? Tal oli täpselt taoline teema modega ja mode sai ikkagi lõpuks üle ja teema ammendus sellega, et kevin oli puhas.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõni tõestus selle kohta, et sa üldse keviniga rääkisid? Tal oli täpselt taoline teema modega ja mode sai ikkagi lõpuks üle ja teema ammendus sellega, et kevin oli puhas.

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?77745-Pettur-Kevin-ehk-Kevin-Alliksoo-V2.&p=1106547#post1106547

 

Palun väga.

Soovid veel kaitsta teda ? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Sinu teemas on ta tõesti süüdi, siin on endiselt lamp see värk.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma olen vist pime, aga ma ei näe ühtegi pilti vestlusest...

Hanno says (22:45):

Tervist

olen Wreckie vahvlist.

Ostan RSGP suurtes kogustes! says (22:45):

nii

palju müüa

mis hinnaga

Hanno says (22:46):

85m, 0.31 tükk

Ostan RSGP suurtes kogustes! says (22:47):

selge

ostaks ära

Hanno says (22:48):

Kuna teil tehinguid rohkem, siis annan raha ette

kuhu tulen? olen f2p

Ostan RSGP suurtes kogustes! says (22:48):

w120 lumbridge loss

Hanno says (22:49):

mis nimelist otsin`?

Ostan RSGP suurtes kogustes! says (22:49):

alexandra st

Hanno says (22:50):

kohe annan pangadetailid

221017647769 HANNO NARVIK

Ostan RSGP suurtes kogustes! says (22:51):

mul seb

Hanno says (22:51):

mis nüüd teeme siis?

p

põhimõtteliselt võiks saatekulu pooleks teha

vana raha järgi oli 6.- vist

Ostan RSGP suurtes kogustes! says (22:52):

maksan ise tolle eest

Hanno says (22:52):

ok

SEBst tuleb vist ainult mitu päeva üle?

Hanno says (22:53):

palun maksest pilti ka, kui võimalik

Hanno says (22:56):

makse tehtud?

Ostan RSGP suurtes kogustes! says (22:56):

mhm

Hanno says (22:57):

pilti oleks võimalik saada?

Hanno says (22:58):

kuidas jääb selle pildiga?

Hanno says (22:59):

endiselt ootan vastust, kas saab või ei.

Ostan RSGP suurtes kogustes! says (23:00):

ma pean minema

raha tuleb homme üle

kella kümneks

Hanno says (23:00):

jään ootama

kui ei tule, siis tekst ja pildid tehtud

see vaid meeldetuletuseks

 

Selle võib igaüks kirjutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tal ees pool minu teada mingi link vms kus on pildid vist ...


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
RuneScape raha vargus ei ole karistatav, seega ei ole sul alust teda süüdistada.

 

Me leppisime kokku hinnas 72 miljonit virtuaalraha, 18 euro vastu.

Põhimõtteliselt kaotasin ma 18 euri ;)

 

Varemgi taolise asja pärast avaldus tehtud ja niimoodi raha tagasi saadud. Mis sest et summa on tühine, asi on põhimõttes ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Me leppisime kokku hinnas 72 miljonit virtuaalraha, 18 euro vastu.

Põhimõtteliselt kaotasin ma 18 euri ;)

 

Varemgi taolise asja pärast avaldus tehtud ja niimoodi raha tagasi saadud. Mis sest et summa on tühine, asi on põhimõttes ;)

 

seda räägivad nad kõik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mõni tõestus selle kohta, et sa üldse keviniga rääkisid? Tal oli täpselt taoline teema modega ja mode sai ikkagi lõpuks üle ja teema ammendus sellega, et kevin oli puhas.

Mis sa tõesti arvad, et viitsin lihtsalt niisama vabast ajast siia teema teha mingi suvalise isiku kohta? Sama hästi võin öelda, et ka pilti võib igaüks ise oma vajaduse järgi kujundada, see on võimalik lausa Paintiga, aga milleks?

Seda enam, et tema kohta oli varem juba palju kaebusi..


Liige aastast 2007.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Minge metsa kes ütlevad " summa tühine, asi on põhimõttes" Pmst lase minna sellel siis kui 18 euri tühine on, sinu jutu järgi on su põhimõte teistele sitta keerata.

 

Ma usun, et põhimõte on varastele karistus anda.


Liige aastast 2007.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minge metsa kes ütlevad " summa tühine, asi on põhimõttes" Pmst lase minna sellel siis kui 18 euri tühine on, sinu jutu järgi on su põhimõte teistele sitta keerata.

 

Ongi siin foorumis nii, et kui mõni tuntum vend kedagi üle laseb, hakkavad kõik teda kaitsma ? Suht backstab.

Just nagu Wreckie ütles, põhimõte on varastele karistus anda. Arvan et ise teeksid ka nii, kui kellegilt üle saaksid ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sul pole ühtegi pilti msni convist, mu msn on üldse [email:3ke9rddw]kevinalliksoo@hotmail.com[/email:3ke9rddw] Sorry aga ma tõesti pole sult mingit raha saanud ja tahaks näha proofi mille eest ma banni sain ? Kuna mina pole kedagi üle lasknud, mu vanas arvutis oli keylogger ja ei teadnud vahepeal oma pw.Aga jah kui tahad me võime kokku saada irl ja rääkida aga mina pole sult mingit raha saanud. Ma ei jõudnud vahepeal nii kaua arvutisse, et ma alles nüüd nägin seda teemat ...


quagmirelo7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul pole ühtegi pilti msni convist, mu msn on üldse [email:stdiaitg]kevinalliksoo@hotmail.com[/email:stdiaitg] Sorry aga ma tõesti pole sult mingit raha saanud ja tahaks näha proofi mille eest ma banni sain ? Kuna mina pole kedagi üle lasknud, mu vanas arvutis oli keylogger ja ei teadnud vahepeal oma pw.Aga jah kui tahad me võime kokku saada irl ja rääkida aga mina pole sult mingit raha saanud. Ma ei jõudnud vahepeal nii kaua arvutisse, et ma alles nüüd nägin seda teemat ...

 

Kas sulle ei jõua kohale, et sina vastutad oma kasutaja eest. See, et sul keylogger oli on su enda süü, plekid kinni või saad banni. Kui ma oleks mode siis ausõna ma banniks su selle kasutaja ka ära kuna sa ei suuda enda süüd tunnistada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tema ei peagi enda süüd tunnistama, süüdistaja peab, idioot, tegelt ka mine pane kuskil mujal tarka, /o

 

Kas ma seda juba ei teinud ?

Tema Vahvli kasutajaga lasti üle, kasutaja sai banni, vsjo.

Aga tõsiselt, edaspidi postitada ainult juhtkonnal / Kevinil endal / teistel tema poolt (või tema ''häkkeri'' poolt) petta saanutel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.