Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ostan Kokku nii Rsgp/Rares. 0.3-0.35ea.

Soovitatud postitused

Et keegi valesti aru ei saaks siis ostan Rsgp kokku 0.3ea ja Rares maksan 0.35ea. Oodatud raredest on phatid.

Käin ette muidugi kui inimene suudab tõestada mulle ,et kõike see jama on ka temaoma. Olen uustulnuk nii ,et ei loodagi ette saada...aga ütlen ära , et scammeritel pole mõtet üritada.

 

Messenger: [email:3d53p0zj]Rsgpost@hotmail.com[/email:3d53p0zj]

 

Kasutusel Swed/Seb/Nordea.

~Ragnar.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisasin.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ragnar Posti on ta nimi vist,ja ta mingi paar korda banni saand siit, pange otsingusse Ragnar Posti ...

 

Kas sa oled veidikene debiilik? Tuled lamema inimest keda sa ei teagi. Minu perekonnanimi pole isegi posti sarnane nii ,et gtfo.See kui minu nimi on Ragnar ei tähenda ,et perekonnanimi peaks posti olema. Ega siit vahvlist ei ootagi midagi erilist see eriliselt persekukkunud koht nagu ma hetkel nähavõin. Ei saa ärisidki tegema hakata kui juba tulevad mingid lamerid ajama kes ma olen. Sa vaata parem enda tehingute skoori ja siis tule seletama.Minu skoor on 0 aga vähemalt ei ole seal negatiivseid tehinguid ning ei tule ka.

 

Ja hetkel ei näe ma tõesti põhjust avaldada siin enda perekonnanimi kellega läheb tõsisemaks tehinguks saab ka selle kindlasti teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sa oled veidikene debiilik? Tuled lamema inimest keda sa ei teagi. Minu perekonnanimi pole isegi posti sarnane nii ,et gtfo.See kui minu nimi on Ragnar ei tähenda ,et perekonnanimi peaks posti olema. Ega siit vahvlist ei ootagi midagi erilist see eriliselt persekukkunud koht nagu ma hetkel nähavõin. Ei saa ärisidki tegema hakata kui juba tulevad mingid lamerid ajama kes ma olen. Sa vaata parem enda tehingute skoori ja siis tule seletama.Minu skoor on 0 aga vähemalt ei ole seal negatiivseid tehinguid ning ei tule ka.

 

Ja hetkel ei näe ma tõesti põhjust avaldada siin enda perekonnanimi kellega läheb tõsisemaks tehinguks saab ka selle kindlasti teada.

 

Kena,

et siis pakkuda 100M.

Kui huvi siis PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ÄRGE SELLE JOBIGA TRADEGE TRA SEE ROTT TAHAB TÕESTUST JA LÄBI TEAMVIEWERI, MÄNGUS TA KOKKU EI TAHA SAADA NING LÄBI TEAMVIEWERI VALLUTAB TA SINU HIIRE NING KUIDAGI MOODI ISE SINA EI SAA LIIGUTADA MUL VEDAS PRG OLEKS 100M KAOTANUD AGA SAIN KUIDAGI TEAMVIEWERI KINNI, KINDLALT ÄRGE TRADEGE SEE SCAMMER VEND!

antti says:

mul 100M müüa kui soovid

Ostan kokku Rsgp. says:

Postita ka teemasse enda msn

ja mis foorumist oled

antti says:

postitasin

vahvel.net

Ostan kokku Rsgp. says:

Okei

antti says:

soovid?

Ostan kokku Rsgp. says:

Kahju , et ka sul pole tehinguid

antti says:

njh ma võin MM kasutada

Ostan kokku Rsgp. says:

Ideeliselt sooviks

kus kohas elad?

antti says:

ma kindel, et dumby teeks MM

võrumaal

Ostan kokku Rsgp. says:

Okei jama

antti says:

kasutame MM ?

Ostan kokku Rsgp. says:

dumby afk

antti says:

vaatasin jah just

Ostan kokku Rsgp. says:

Kui sa suudad Mulle selle gp olemasolu äratõestada ,et see oled sina siis võin ka ette käia

antti says:

ma võin sulle läbi teamvieweri näidata

Ostan kokku Rsgp. says:

Mis see on?

antti says:

oijummel

kuidas ma tõestan?

soovid mängus kokku saada?

Ostan kokku Rsgp. says:

Pole kursis

räägi sellest teamviewerist

Kust tõmmata saab ja mis selle asja point

antti says:

vahet pole unusta teamviewer

tahad vb mängus kokku saada ?

Ostan kokku Rsgp. says:

See mängus kokkusaamine on ka omamoodi värk

antti says:

kuidas sa siis seda tõestamist tahad ?

Ostan kokku Rsgp. says:

Tõmbasin endale selle teamviewer kas pean panema install or võib lihtsalt run panna?

antti says:

nja pohh teeme teamvieweri kaudu siis

ütle kui id ja parooli tahad mu omasid

Ostan kokku Rsgp. says:

sinna partner id jah

anna see id

antti says:

oota kohe panen rs valmis jne

730 756 820

8323

Ostan kokku Rsgp. says:

ja siis log on?

antti says:

vided

tropp nahhui

Ostan kokku Rsgp. says:

ddosisid mind?

Mis kuradi pask see teamviewer veel on

Must pilt hakkas vilkuma mees

Panid mingi viiruse mulle nüüd?

antti says:

TÕMBA NAHHHUI ROTT

postitan teemasse kah

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina tahtsin näha sina pakkusid mingit teamviewerit Nii kui panin logged in oli black screen ja siis järsku kadus ka see eest Idioot.

 

Ja hiir liikus drop coins ja järsku raha maas, ime munni kuradi tõbras. Kui ma su kätte saaks ausalt hoia oma nägu parem kaitses tont.

Loodan, et saad siit foorumist kiirelt minekut ja kindlasti ka küsin IP moderaatoritelt ning teen politseisse avalduse arvutisse häkkimise eest, neil pole probleemi välja uurida sinu arvutist mis oled seal teinud.

 

Vaata ette päda raisk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ja hiir liikus drop coins ja järsku raha maas, ime munni kuradi tõbras. Kui ma su kätte saaks ausalt hoia oma nägu parem kaitses tont.

Loodan, et saad siit foorumist kiirelt minekut ja kindlasti ka küsin IP moderaatoritelt ning teen politseisse avalduse arvutisse häkkimise eest, neil pole probleemi välja uurida sinu arvutist mis oled seal teinud.

 

Vaata ette päda raisk.

 

 

Sa ise ka usud mis räägid?

 

 

 

Antti allas peaks ammu siit banned olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ragnar ffs, mida sa scammad jälle, tean teda irl, pole probleemi ta õige nime andmise ja aadressiga. kui midagi juhtub muidugi

 

Kust seda võtad, et ta ragnar posti on? Mul tunne, et äkki jagad aadressi mul homme auto olemas käin tal külas vaatame mis sorti mees ta on seal arvuti taga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noh härra Sile, jälle scamming spree?

 

Sheeri mingit infot, sellele vennale teen kindlalt väikese külas käigu, Annika peaks tal ema nimi olema vms. Teamvieweriga logis ta sisse mu arvutisse ja vist näitas Annika või midagi, igastahes mingi naissoost inimese nimi ja Annika taoline.

 

Igasugune info abiks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sheeri mingit infot, sellele vennale teen kindlalt väikese külas käigu, Annika peaks tal ema nimi olema vms. Teamvieweriga logis ta sisse mu arvutisse ja vist näitas Annika või midagi, igastahes mingi naissoost inimese nimi ja Annika taoline.

 

Igasugune info abiks.

 

ma ei saagi nüüd aru, kas sa said üle? niisama ei ole mõtet teha midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei saagi nüüd aru, kas sa said üle? niisama ei ole mõtet teha midagi.

 

Peaaegu oleks saanud ja ma niisama seda asja ei jäta, vale inimesega messis ennast nüüd las kannatab tagajärgi võibolla tuleb mõistus pähe, et sellised asjad pole normaalsed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Peaaegu oleks saanud ja ma niisama seda asja ei jäta, vale inimesega messis ennast nüüd las kannatab tagajärgi võibolla tuleb mõistus pähe, et sellised asjad pole normaalsed.

 

davai 15m rsgp ja saad kõik info :D

 

---------- Post added 01-07-11 at 15:03 ----------

 

trollid, ragnar postil on siin üldse teine kasutajanimi foorumis, ehk siis "Happy Feet"

 

me räägime ragnar silest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.