Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Botin dungi rsbuddy idungeon proga .

Soovitatud postitused

Tere siis , sai ka soetatud see rsbuddy versioon ja sain oma mauli kätte , mõtlesin hakata teil bottima jätke oma msn ja lvlid mis tahate alla hinna ütlen msnis , või lisagi mind ise [email:38rbefe4]taavi313@hotmail.com[/email:38rbefe4]

Kui soovite siis täitke palun see vorm

Level to level

Combat lvl

Total level

Pure mode

P2p/ f2p

Binded items

Aitäh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ma arvan , et 40m?

 

---------- Post added 04-07-11 at 16:59 ----------

 

Pane raha valmis siis, http://www.hacking.rs/showthread.php?t=25740 , viska 10m siis RSis, muidu oled kerge scammerihunnik meil siin.

 

Loe viimaseid lehti ? FACEPALM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

FACEPALM, et sa ~päev hiljem postitad, ja hakkad siin käskima viimaseid lehti lugeda.. Sel ajal, kui ma selle posti tegin, kus see link oli, bottisin ma ise selle FREE iDungeon Pro'ga ning polnud mingeid probleeme, see lakkas töötamast 1-2päeva pärast minu posti, idioot. Kui oled piisavalt hale, et ei suuda oma sõnade eest vastutada ja 10m maksta siis okei, saan aru.


Silper.png

Jeah :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.